Suplování:   Pondělí 11.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 12.12.2017 (7:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

5.A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

Akce

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Koudelová Jitka

   

Kru

Kru

           

Pfeiferová Markéta

-

Kra

Kra

Kra

Kra

-

-

-

-

 

Prokešová Marie

 

..

..

..

Urb

..

..

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

 

2.hod

Mat

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

 

3.hod

Vv

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

 

4.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

2.B

2.hod

Mat

 

(č.97)

supluje

Krupičková Jaroslava

(Kou)

 

3.hod

Tv

 

(Tv)

supluje

Krupičková Jaroslava

(Kou)

5.A

1.- 6. hod akce třídy

5.B

4.hod

Pří

 

(č.51)

supluje

Urbanová Blanka

(Pro)

9.B

1.hod

Děj

 

(č.73)

výměna <<

Sedláková Vlasta

z 15.12. (Pá) 4.hod

 

 

Suplování:   Úterý 12.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 12.12.2017 (7:41)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Pfeiferová Markéta

-

Ve

Ve

Ve

Ve

Kaz

-

-

-

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Večerníková Marcela

(Pfe)

 

2.hod

Tv

 

(Tv)

supluje

Večerníková Marcela

(Pfe)

 

3.hod

ČaJS

 

(č.96)

supluje

Večerníková Marcela

(Pfe)

 

4.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Večerníková Marcela

(Pfe)

4.B

5.hod

Hv

 

(uHv)

supluje

Kazatelová Petra

(Pfe)

5.B

6.hod

Mat

 

(č.51)

výměna <<

Urbanová Blanka

z 14.12. (Čt) 2.hod

8.B

2.hod

VkZ

 

(č.76)

výměna <<

Hajnová Jitka

z (18.12. 1.hod)

9.A

3.hod

VkO

 

(č.55)

výměna <<

Finková Naděžda

z (18.12. 6.hod)

 

9.hod

vSa

vSa

(Tv)

přesun <<

Hajnová Jitka

z (19.12. 8.hod)

9.B

1.hod

VkO

 

(uPř)

výměna <<

Hajnová Jitka

z (18.12. 2.hod)

 

9.hod

vSa

vSa

(Tv)

přesun <<

Hajnová Jitka

z (19.12. 8.hod)

 

 

Suplování:   Středa 13.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 12.12.2017 (7:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

 

Akce

Akce

Akce

           

4.B

 

Akce

Akce

Akce

           

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kazatelová Petra

 

..

..

..

           

Koukalová Monika

 

..

..

..

           

Pfeiferová Markéta

-

Kra

Kra

Kra

Kra

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

 

2.hod

Mat

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

 

3.hod

ČASP

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

 

4.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Králová Lenka

(Pfe)

4.A

1.- 3. hod akce třídy

4.B

1.- 3. hod akce třídy

5.A

3.hod

Tv

 

(Tv)

výměna <<

Prokešová Marie

z (7.12. 2.hod)

6.A

6.hod

VkO

   

přesun >>

 

na 7.hod

 

7.hod

VkO

 

(mim)

přesun <<

Morská Bohumila

z 6.hod

 

8.hod

VkO

 

(mim)

přesun <<

Morská Bohumila

z (20.12. 6.hod)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 14.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 12.12.2017 (7:41)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Pfeiferová Markéta

-

Kru

Kru

Kru

Kru

-

-

-

-

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Krupičková Jaroslava

(Pfe)

 

2.hod

Hv

 

(uHv)

supluje

Krupičková Jaroslava

(Pfe)

 

3.hod

Mat

 

(č.96)

supluje

Krupičková Jaroslava

(Pfe)

 

4.hod

Čj

 

(č.96)

supluje

Krupičková Jaroslava

(Pfe)

5.B

1.hod

Tv

 

(mim)

výměna <<

Urbanová Blanka

z 3.hod

 

2.hod

Tv

 

(mim)

výměna <<

Urbanová Blanka

z 12.12. (Út) 6.hod

 

3.hod

Čj

 

(č.51)

výměna <<

Urbanová Blanka

z 1.hod

 

 

Suplování:   Pátek 15.12.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 12.12.2017 (7:41)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Pfeiferová Markéta

-

....

....

....

....

-

-

-

-

 

Sedláková Vlasta

           

..

     

Změny v rozvrzích tříd:

8.B

3.hod

Aj

 

(č.76)

výměna <<

Finková Naděžda

z (18.12. 5.hod)

9.A

6.hod

Děj

   

odpadá

 

(Sed)

9.B

4.hod

Čj

 

(č.73)

výměna <<

Morská Bohumila

z 11.12. (Po) 1.hod

 

Zpracováno v systému Bakaláři