Suplování:   Pondělí 16.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 16.10.2017 (8:03)

Změny v rozvrzích tříd:

6.B

2.hod

Čj

 

(č.56)

výměna <<

Huková Markéta

z 17.10. (Út) 1.hod

 

 

Suplování:   Úterý 17.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 16.10.2017 (8:03)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

4.A

     

Akce

Akce

Akce

       

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Huková Markéta

-

<>

Haj

-

..

Fin

..

-

-

 

Kazatelová Petra

 

Dou

-

Dou

Dou

-

       

Koukalová Monika

     

..

..

..

       

Změny v rozvrzích tříd:

4.A

3.- 5. hod akce třídy

4.B

1.hod

Čj

 

(č.49)

supluje

Douchová Hana

(Kaz)

 

3.hod

Mat

 

(č.49)

supluje

Douchová Hana

(Kaz)

 

4.hod

Čj

 

(č.49)

supluje

Douchová Hana

(Kaz)

6.A

6.hod

UAK

   

odpadá

 

(Huk)

6.B

1.hod

Mat

 

(č.56)

výměna <<

Mourycová Dagmar

z 16.10. (Po) 2.hod

7.A

2.hod

Čj

 

(č.77)

supluje

Hajnová Jitka

(Huk)

7.B

4.hod

UAK

 

(č.86)

přesun <<

Hubačová Marcela

z 18.10. (St) 6.hod

 

5.hod

UAK

 

(IC)

supluje

Finková Naděžda

(Huk)

 

 

Suplování:   Středa 18.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 16.10.2017 (8:03)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Frolíková Andrea

           

<>

-

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

7.B

6.hod

UAK

   

přesun >>

 

na 17.10. (Út) 4.hod

9.B

6.hod

Nj

 

(č.73)

výměna <<

Klierová Jana

z 19.10. (Čt) 2.hod

 

 

Suplování:   Čtvrtek 19.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 16.10.2017 (8:03)

Změny v rozvrzích tříd:

5.B

1.hod

IKT

Dív

(uIn)

výměna <<

Jelínek Aleš

z 24.10. (Út) 1.hod

 

1.hod

Čj

Chl

(č.51)

výměna <<

Urbanová Blanka

z 24.10. (Út) 1.hod

 

1.hod

Čj

   

výměna >>

 

na 24.10. (Út) 1.hod

 

2.hod

Čj

Dív

(č.51)

výměna <<

Urbanová Blanka

z 24.10. (Út) 2.hod

 

2.hod

IKT

Chl

(uIn)

výměna <<

Jelínek Aleš

z 24.10. (Út) 2.hod

 

2.hod

Mat

   

výměna >>

 

na 24.10. (Út) 2.hod

9.B

2.hod

Zem

 

(č.33)

výměna <<

Frolíková Andrea

z 18.10. (St) 6.hod

 

 

Suplování:   Pátek 20.10.2017 (sudý týden)

datum výpisu: 16.10.2017 (8:03)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

3.A

 

Akce

Akce

Akce

           

3.B

 

Akce

Akce

Akce

           

9.A

 

Akce

Akce

Akce

Akce

         

9.B

 

Akce

Akce

Akce

Akce

         

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Dubová Kamila

 

..

..

..

           

Finková Naděžda

 

..

..

-

Hie

         

Hajnová Jitka

..

-

Mor

-

..

..

-

-

-

-

Wenigová Hana

 

..

..

..

           

Zlámalíková Alena

 

Fro

..

..

-

         

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

1.- 3. hod akce třídy

3.B

1.- 3. hod akce třídy

6.A

4.hod

UAK

 

(č.57)

přesun <<

Hubačová Marcela

z 6.hod

 

6.hod

UAK

   

přesun >>

 

na 4.hod

6.B

2.hod

VkZ

 

(uPř)

supluje

Morská Bohumila

(Haj)

8.A

0.hod

Tv

Tv-d

 

odpadá

 

(Haj)

 

1.hod

Ch

 

(F-Ch)

supluje

Frolíková Andrea

(Zla)

8.B

0.hod

Tv

Tv-d

 

odpadá

 

(Haj)

 

4.hod

Aj

 

(č.75)

supluje

Hiessová Zdeňka

(Fin)

9.A

5.hod

Děj

 

(č.55)

přesun <<

Sedláková Vlasta

z 6.hod

 

6.hod

Děj

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

1.- 4. hod akce třídy

9.B

1.- 4. hod akce třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři