Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
23.04.2018 Pythagoriáda 6.-8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
18.04.2018 Archimediáda 7.třídy Marie Palánová
05.04.2018 Matematická olympiáda 6.-8.třídy Dagmar Mourycová a Zdeňka Hiessová
05.02.2018 Biologická olympiáda - kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
05.02.2018 Biologická olympiáda - kat.C 8.-9.třídy Jitka Hajnová
05.02.2018 Zeměpisná olympiáda 6.-9.třídy Zdeňka Hiessová a Andrea Frolíková
29.01.2018 Olympiáda v anglickém jazyce 6.-9.třídy Naďa Finková, Marie Palánová a Lenka Vodrážková
16.01.2018 Matematická olympiáda 5.roč. 5.třídy Marie Prokešová a Blanka Urbanová
27.11.2017 Dějepisná olympiáda 9.třídy Vlasta Sedláková
06.11.2017 Mladý chovatel 7.-9.třídy Jitka Hajnová
Okresní kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
23.05.2018 Dopravní soutěže mladých cyklistů - I.kategorie 3.místo družstvo 4. a 5.tříd Jana Urbanová
17.05.2018 Okresní kolo ve skládání stavebnice Teifoc 3.místo družstvo 8.tříd
4.místo družstvo 8.tříd
Dagmar Mourycová
17.05.2018 Pohár rozhlasu - starší     Andrea Frolíková
16.05.2018 Pohár rozhlasu - mladší     Jitka Hajnová
09.05.2018 Okresní kolo ve vybíjené - kategorie II. 3.místo družstvo 4.a 5.tříd Jana Urbanová
03.05.2018 Okrskové kolo McDonald´s Cup - kategorie B - II.okrsek 3.místo družstvo 4.a 5.tříd Blanka Urbanová
23.04.2018 Biologická olympiáda - kategorie C 21.místo Jana Šenkýřová Jitka Hajnová
17.04.2018 Matematická olympiáda - kategorie Z6 12.-18.místo Zita Krotká Dagmar Mourycová
12.04.2018 Biologická olympiáda - kategorie D 19.místo Alžběta Fialová
21.místo Jana Rodová
Alena Zlámalíková
04.04.2018 Fyzikální olympiáda - kategorie F 12.místo Jindřich Meduna
14.místo Lukáš Novák
Marie Palánová
28.03.2018 Silák roku - kategorie 7.tř.chlapci 10.místo Daniel Marek
12.místo Lukáš Seemann
Andrea Frolíková
28.03.2018 Silák roku - kategorie 6.tř.chlapci 14.místo Václav Vorálek
17.místo Václav Palán
Andrea Frolíková
28.03.2018 Silák roku - kategorie 8.tř.dívky 8.místo Karolína Škarková Jitka Hajnová
28.03.2018 Silák roku - kategorie 7.tř.dívky 3.místo Adéla Menšíková
12.místo Julie Chalupská
Jitka Hajnová
28.03.2018 Silák roku - kategorie 6.tř.dívky 10.místo Sára Maňasová
15.místo Zdeňka Kalayová
Jitka Hajnová
28.03.2018 Recitační soutěž jednnotlivců 2. místo Veronika Matějíčková Marie Prokešová
20.02.2018 Okresní kolo zeměpisné olympiáda - kat. C 12.místo Lenka Vorálková Andrea Frolíková
20.02.2018 Okresní kolo zeměpisné olympiáda - kat. B 5.místo Ondřej Nejedlý Zdeňka Hiessová
20.02.2018 Okresní kolo zeměpisné olympiáda - kat. A 3.místo Vilém Škarek Andrea Frolíková
14.02.2018 Okresní kolo olympiáda z anglického jazyka - kategorie I.A 4.-5.místo Vojtech Stejskal Lenka Vodrážková
14.02.2018 Okresní kolo olympiáda z anglického jazyka - kategorie II.A 10.-11.místo Klára Jordánková Naďa Finková
05.02.2018 Okresní kolo olympiáda z českého jazyka - kategorie I. 14.místo Veronika Hájková
19.místo Jindřichh Meduna
Bohumila Morská
24.01.2018 Okresní kolo matematické olympiády - Z5 1.místo Anna Smrčková
13.-14.místo Tereza Suchá
15.-17.místo Simona Černochová
15.-17.místo Lukáš Švec
Marie Prokešová a Blanka Urbanová
16.01.2018 Okresní kolo dějepisné olympiády 9.místo družstvo: Natálie Wastlová Vlasta Sedláková
28.11.2017 Okrskové kolo ve florbalu straších žáků 4.místo družstvo: Blažíček Jakub, Čára Lukáš, Doležal Radek, Karlík Lukáš, Meduna Jindřich, Novák Lukáš, Pojer Ondřej a Šlejtr Jiří Andrea Frolíková
20.11.2017 Soutěž mladých chovatelů 2017 - starší - 6.-9.třída 3.místo Jana Rodová
6.místo Soňa Bohmová
9.místo Nela Zatloukalová a Karolína Cejnková
11.místo Kateřina Kettnerová
12.místo Nikola Kastlová, Tereza Bartoňová, Kristýna Pelánová
Jitka Hajnová
05.10.2017 Přespolní běh starší žáci 14.místo družstvo z toho jednotlivci: 19.Daniel Brukner, 64.Daniel Menšík, 68.Adam Seemann 69.Filip Vovčko, 78.Jakub Rod
91 soutěžících/17 škol
Andrea Frolíková
05.10.2017 Přespolní běh mladší žákyně 9.místo družstvo z toho jednotlivci: 10.Julie Chalupská, 19.Tereza Bartoňová, 79.Andrea Koláčková, 80.Adéla Menšíková, 83.Karolína Cejnková
104 soutěžících/19 škol
Jitka Hajnová
05.10.2017 Přespolní běh mladší žáci 9.místo družstvo z toho jednotlivci: 20.Jan Šlejtr, 44.Lukáš Seemann, 46.Václav Palán, 58.Václav Vorálek, 59.Šimon Kudrna
93 soutěžících/20 škol
Andrea Frolíková
20.09.2017 Do přírody - kolo pěšky 2.místo družstvo 3.tříd; Nikola Kabátková, Marek Matějů, David Mezera, Šimon Ondruš, Lukáš Pařík, Ondřej Včelař Kamila Dubová a Hana Wenigová
Krajská kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
11.04.2017  Pangea - 9.roč. 2.místo Natálie Wastlová Zdeňka Hiessová
11.04.2017  Pangea - 8.roč. 22.místo Lenka Vorálková Zdeňka Hiessová
11.04.2017  Pangea - 7.roč. 22.místo Marta Marie Cejnková Zdeňka Hiessová
11.04.2017  Pangea - 6.roč. 19.místo Zita Krotká Dagmar Mourycová
11.04.2017  Pangea - 5.roč. 7.místo Anna Smrčková Marie Prokešová
11.04.2017  Pangea - 4.roč. 20.místo Markéta Hronová Petra Kazatelová
Republiková kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
11.05.2018   Pangea   25.místo Natálie Wastlová  Dagmar Mourycová 
Mezinárodní kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

T-Mobile olympijský běh

21.06.2018

2.ročník

Dnes má svátek

Dnes je: 22. 8. 2018
Svátek má / je: Bohuslav
Zítra: Sandra

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/