Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
23.04.2018 Pythagoriáda 6.-8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
18.04.2018 Archimediáda 7.třídy Marie Palánová
05.04.2018 Matematická olympiáda 6.-8.třídy Dagmar Mourycová a Zdeňka Hiessová
05.02.2018 Biologická olympiáda - kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
05.02.2018 Biologická olympiáda - kat.C 8.-9.třídy Jitka Hajnová
05.02.2018 Zeměpisná olympiáda 6.-9.třídy Zdeňka Hiessová a Andrea Frolíková
29.01.2018 Olympiáda v anglickém jazyce 6.-9.třídy Naďa Finková, Marie Palánová a Lenka Vodrážková
16.01.2018 Matematická olympiáda 5.roč. 5.třídy Marie Prokešová a Blanka Urbanová
27.11.2017 Dějepisná olympiáda 9.třídy Vlasta Sedláková
06.11.2017 Mladý chovatel 7.-9.třídy Jitka Hajnová
Okresní kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
23.05.2018 Dopravní soutěže mladých cyklistů - I.kategorie 3.místo družstvo 4. a 5.tříd Jana Urbanová
17.05.2018 Okresní kolo ve skládání stavebnice Teifoc 3.místo družstvo 8.tříd
4.místo družstvo 8.tříd
Dagmar Mourycová
17.05.2018 Pohár rozhlasu - starší     Andrea Frolíková
16.05.2018 Pohár rozhlasu - mladší     Jitka Hajnová
09.05.2018 Okresní kolo ve vybíjené - kategorie II. 3.místo družstvo 4.a 5.tříd Jana Urbanová
03.05.2018 Okrskové kolo McDonald´s Cup - kategorie B - II.okrsek 3.místo družstvo 4.a 5.tříd Blanka Urbanová
23.04.2018 Biologická olympiáda - kategorie C 21.místo Jana Šenkýřová Jitka Hajnová
17.04.2018 Matematická olympiáda - kategorie Z6 12.-18.místo Zita Krotká Dagmar Mourycová
12.04.2018 Biologická olympiáda - kategorie D 19.místo Alžběta Fialová
21.místo Jana Rodová
Alena Zlámalíková
04.04.2018 Fyzikální olympiáda - kategorie F 12.místo Jindřich Meduna
14.místo Lukáš Novák
Marie Palánová
28.03.2018 Silák roku - kategorie 7.tř.chlapci 10.místo Daniel Marek
12.místo Lukáš Seemann
Andrea Frolíková
28.03.2018 Silák roku - kategorie 6.tř.chlapci 14.místo Václav Vorálek
17.místo Václav Palán
Andrea Frolíková
28.03.2018 Silák roku - kategorie 8.tř.dívky 8.místo Karolína Škarková Jitka Hajnová
28.03.2018 Silák roku - kategorie 7.tř.dívky 3.místo Adéla Menšíková
12.místo Julie Chalupská
Jitka Hajnová
28.03.2018 Silák roku - kategorie 6.tř.dívky 10.místo Sára Maňasová
15.místo Zdeňka Kalayová
Jitka Hajnová
28.03.2018 Recitační soutěž jednnotlivců 2. místo Veronika Matějíčková Marie Prokešová
20.02.2018 Okresní kolo zeměpisné olympiáda - kat. C 12.místo Lenka Vorálková Andrea Frolíková
20.02.2018 Okresní kolo zeměpisné olympiáda - kat. B 5.místo Ondřej Nejedlý Zdeňka Hiessová
20.02.2018 Okresní kolo zeměpisné olympiáda - kat. A 3.místo Vilém Škarek Andrea Frolíková
14.02.2018 Okresní kolo olympiáda z anglického jazyka - kategorie I.A 4.-5.místo Vojtech Stejskal Lenka Vodrážková
14.02.2018 Okresní kolo olympiáda z anglického jazyka - kategorie II.A 10.-11.místo Klára Jordánková Naďa Finková
05.02.2018 Okresní kolo olympiáda z českého jazyka - kategorie I. 14.místo Veronika Hájková
19.místo Jindřichh Meduna
Bohumila Morská
24.01.2018 Okresní kolo matematické olympiády - Z5 1.místo Anna Smrčková
13.-14.místo Tereza Suchá
15.-17.místo Simona Černochová
15.-17.místo Lukáš Švec
Marie Prokešová a Blanka Urbanová
16.01.2018 Okresní kolo dějepisné olympiády 9.místo družstvo: Natálie Wastlová Vlasta Sedláková
28.11.2017 Okrskové kolo ve florbalu straších žáků 4.místo družstvo: Blažíček Jakub, Čára Lukáš, Doležal Radek, Karlík Lukáš, Meduna Jindřich, Novák Lukáš, Pojer Ondřej a Šlejtr Jiří Andrea Frolíková
20.11.2017 Soutěž mladých chovatelů 2017 - starší - 6.-9.třída 3.místo Jana Rodová
6.místo Soňa Bohmová
9.místo Nela Zatloukalová a Karolína Cejnková
11.místo Kateřina Kettnerová
12.místo Nikola Kastlová, Tereza Bartoňová, Kristýna Pelánová
Jitka Hajnová
05.10.2017 Přespolní běh starší žáci 14.místo družstvo z toho jednotlivci: 19.Daniel Brukner, 64.Daniel Menšík, 68.Adam Seemann 69.Filip Vovčko, 78.Jakub Rod
91 soutěžících/17 škol
Andrea Frolíková
05.10.2017 Přespolní běh mladší žákyně 9.místo družstvo z toho jednotlivci: 10.Julie Chalupská, 19.Tereza Bartoňová, 79.Andrea Koláčková, 80.Adéla Menšíková, 83.Karolína Cejnková
104 soutěžících/19 škol
Jitka Hajnová
05.10.2017 Přespolní běh mladší žáci 9.místo družstvo z toho jednotlivci: 20.Jan Šlejtr, 44.Lukáš Seemann, 46.Václav Palán, 58.Václav Vorálek, 59.Šimon Kudrna
93 soutěžících/20 škol
Andrea Frolíková
20.09.2017 Do přírody - kolo pěšky 2.místo družstvo 3.tříd; Nikola Kabátková, Marek Matějů, David Mezera, Šimon Ondruš, Lukáš Pařík, Ondřej Včelař Kamila Dubová a Hana Wenigová
Krajská kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
11.04.2017  Pangea - 9.roč. 2.místo Natálie Wastlová Zdeňka Hiessová
11.04.2017  Pangea - 8.roč. 22.místo Lenka Vorálková Zdeňka Hiessová
11.04.2017  Pangea - 7.roč. 22.místo Marta Marie Cejnková Zdeňka Hiessová
11.04.2017  Pangea - 6.roč. 19.místo Zita Krotká Dagmar Mourycová
11.04.2017  Pangea - 5.roč. 7.místo Anna Smrčková Marie Prokešová
11.04.2017  Pangea - 4.roč. 20.místo Markéta Hronová Petra Kazatelová
Republiková kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
11.05.2018   Pangea   25.místo Natálie Wastlová  Dagmar Mourycová 
Mezinárodní kola soutěží 2017/2018
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

Adopce na dálku - průběh

19.02.2019

Během dvou přestávek všechny dobroty zmizely

Cesta do pravěku

19.02.2019

Dějiny nás lákají

Pohár vědy

15.02.2019

1.kolo

Energetika

15.02.2019

Přednáška pro 8.A

Kurz bruslení

12.02.2019

Prvňáčci na ledě

Adopce na dálku

11.02.2019

Již 12.rok

LVK

11.02.2019

Sedmáci na lyžích

Kariérové poradenství

11.02.2019

8. a 9.ročníky

Hrajeme si s angličtinou

05.02.2019

Speak English or miss a turn

Pololetní vysvědčení

04.02.2019

Oslava v kuchyňce

Lyžařský výcvik pátých tříd

04.02.2019

Luka nad Jihlavou a naši páťáci

Návštěva F POINTU

31.01.2019

S divadelním kroužkem

Divadlo pro 2.třídy

31.01.2019

O dvou tovaryších

Čtvrťáci si doplavali pro medaile

31.01.2019

Vody už se nebojíme!

Snílek

30.01.2019

Kulturně-literární kroužek

Olympiáda ČJ - vynikající 4.místo

30.01.2019

Okresní kolo

Neživá příroda

29.01.2019

Poznáváme horniny a nerosty

Vítání občánků 2019

25.01.2019

Naše svědomité šikulky

Olympiáda v anglickém jazyce

25.01.2019

English is easy!

Škola základ života

22.01.2019

Večerní představení
v divadle

Nádobí a náčiní
v kuchyni

22.01.2019

Svět práce a člověk
v 8.třídách

"Tělák", co nás prověřil

22.01.2019

Obratnost a síla

Duklácké peklo

22.01.2019

Tělesná výchova
v posilovně Dukly

První byli prvoci

22.01.2019

Přírodopisné pozorování

Virtuální cestování

22.01.2019

Zeměpis netradičně?

Okresní kolo dějepisné olympiády

18.01.2019

Cesty za poznáním

Master chef v 7.B

18.01.2019

Výroba pokrmu
z výtvarných materiálů

Zvítězíme nad pravopisem?

18.01.2019

Vyjmenovaná slova

Školní kolo zeměpisné olympiády

16.01.2019

Zpráva do aktualit

Návštěva Galerie

16.01.2019

Bon Apetit

Výstava betlémů

09.01.2019

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Jihlavě

Poslední společný den roku 2018

03.01.2019

Předvánoční těšení v 5.A

Odpolední vyučování 9.A a 9.B

03.01.2019

Full English breakfast

5.A získala druhé místo

20.12.2018

Cena za vánoční stromeček

Vánoční koncert

20.12.2018

Poslední ze série

V zákulisí divadla
s hercem panem Zdeňkem Stejskalem

20.12.2018

Prkna, která znamenají svět

Vánoční koncert

19.12.2018

Druhý ze série

Fyzika v papíru

19.12.2018

Učivo 8.ročníku

Předvánoční pečení

19.12.2018

Kroužek vaření

Cena za vánoční panel

19.12.2018

Sladká odměna za práci dětí

Vánoční keramická dílna 5.A

19.12.2018

Tvoříme ve Stříbrných Terasách

Pohádka o stromečku

18.12.2018

2.B hraje divadlo

Vystoupení pro rodiče

18.12.2018

Flétničky a sbor ukazují, co umí

Vánoční koncert

17.12.2018

První ze série

Jak jsme pracovali
s reklamou

17.12.2018

Malý příspěvek
k finanční gramotnosti

Návštěva v Domově Stříbrné Terasy

17.12.2018

Vánoční zpívání

Zima a předvánoční čas

17.12.2018

Vánoční počítání

Domácí mazlíčci

13.12.2018

Setkání se zvířaty ve 2.B

Škola - základ života

13.12.2018

Hlavně neztrácet nadhled a humor!

Exkurze do Prahy

12.12.2018

Pátá B

Zpátky do pohádky

12.12.2018

Akce pro 2.třídy

Ježíškova vnoučata

12.12.2018

Vánoční přání pro seniory

Výtvarná a literární soutěž

10.12.2018

Třetí místo
pro žákyni z 5.A

Seznámení se sv.Mikulášem

10.12.2018

Akce pro 1.třídy

Kuželky

07.12.2018

Mikulášské koulení

Jihlaváci v Praze

07.12.2018

8.A a 8.B na exkurzi

Prvňáčci a hrátky s čerty

06.12.2018

Čerti u nás v tělocvičně

Čertoviny ve 4.A

06.12.2018

Čerti a čertice učí se tradice

Unesené pohádkové bytosti

04.12.2018

Zachráníme je?

Dívčí ladnost

04.12.2018

Tančíme

Půjdem spolu do Betléma

03.12.2018

Druháci v galerii

Zdobení stromečku a panelu

03.12.2018

Mrzli jsme, ale stálo to za to

Školní družina - Robinson

03.12.2018

Zábavné odpoledne

Dočasná paměť RAM

29.11.2018

Informační a komunikační technologie

Učíme se navzájem v 5.A

29.11.2018

Každý umí něco jiného

Snílek

27.11.2018

Kulturně-literární kroužek

Vaření s kuchařem

27.11.2018

Dočkali jsme se

Mikulášká besídka pro prvňáčky

26.11.2018

Pozvánka na akci

Astronomická olympiáda

23.11.2018

Postup do dalšího kola

Grapefruit a hudba

21.11.2018

Náš třídní časopis

Oblastní galerie Vysočiny

20.11.2018

Bon appétit

Karate - co a jak?

19.11.2018

Holčičí TV

Plavecký výcvik 3.tříd

19.11.2018

Ukončení plaveckého výcviku

Reklamní agentura v 7.B

19.11.2018

Tvorba vlastní reklamy
v anglickém jazyce

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 22. 2. 2019
Svátek má / je: Petr
Zítra: Svatopluk

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz