Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2016/2017
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
22.03.2017 Matematická olympiáda 7.ročník Dagmar Mourycová
13.03.2017 Recitační soutěž jednotlivců 2.-5.ročník Monika Koukalová
leden-březen 2017 Fyzikální olympiáda 8.-9.ročník Marie Palánová
06.03.2017 Silák roku - kategorie dívek 6.-9.ročník Jitka Hajnová
únor-březen 2017 Biologická olympiáda - kategorie D 6.-7.ročník Alena Zlámalíková
únor 2017 Biologická olympiáda - kategorie C 8.-9.ročník Jitka Hajnová
27.02.2017 Poznej Vysočinu 8.-9.ročník Andrea Frolíková, Zdeňka Hiessová, Aleš Jelínek
27.02.2017 Poznej Vysočinu 8.-9.ročník Andrea Frolíková, Zdeňka Hiessová, Aleš Jelínek
30.01.2017 Olympiáda z anglického jazyka 8.-9.ročník Naďa Finková, Erika Habrová Pražáková, Lenka Vodrážková
12.01.2017 Matematická olympiáda 9.ročník 9.ročník Dagmar Mourycová
12.01.2017 Matematická olympiáda 5.ročník 5.ročník Romana Kovářová, Blanka Urbanová a Dagmar Mourycová
09.01.2017 Zeměpisná olympiáda 6.-9.ročník Andrea Frolíková a Zdeňka Hiessová
19.12.2016 Dějepisná olympiáda 8.-9.ročník Vlasta Sedláková
06.12.2016 Olympiáda v českém jazyce 9.ročník Bohumila Morská
21.11.2016 Astronomická olympiáda 6.-9.ročník Marie Palánová
15.11.2016 Mladý chovatel 7.-9.ročník Jitka Hajnová
09.11.2016 Bobřík informatiky - kategorie Kadet 9.A,B Aleš Jelínek
08.11.2016 Bobřík informatiky - kategorie Mini 5.A,B Aleš Jelínek
10.10.2016 Pythagoriáda 6.ročník 6.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
10.10.2016 Pythagoriáda 7.ročník 7.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
10.10.2016 Pythagoriáda 8.ročník 8.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
Okresní kola soutěží 2016/2017
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
29.05.2017 Minifotbal - mladší žáci 7.-8.místo družstvo 6.-7.tříd Andrea Frolíková
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - kategorie IV - žákyně 16.místo družstvo 8.-9.tříd Jitka Hajnová
17.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - kategorie IV - žáci 12.místo družstvo 8.-9.tříd Jitka Hajnová
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - kategorie III - žákyně 10.místo družstvo 6.-7.tříd Andrea Frolíková
16.05.2017 Okresní kolo Poháru rozhlasu - kategorie III - žáci 9.místo družstvo 6.-7.tříd Andrea Frolíková
15.05.2017 McDonalds Cup - okresní kolo - kategorie 4.-5.ročník 3.místo družstvo 4.-5.tříd Marcela Večerníková
11.05.2017 Vybíjená - kategorie II. - otevřená 9.místo družstvo 4.-5.tříd Blanka Urbanová
10.05.2017 Soutěž mladých zdravotníků 6.místo družstvo 4.-5.tříd Blanka Urbanová
03.05.2017 McDonalds Cup - okrskové kolo - kategorie 4.-5.ročník 2.místo družstvo 4.-5.tříd Blanka Urbanová
10.04.2017 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 4 - výtvarná část 1.místo Klára Jordánková - 8.B Marcela Hubačová
04.04.2017 Matematická olympiáda - kategorie Z7 1.-5.místo Kateřina Smrčková - 7.A
12.-15.místo Radek Musil - 7.A
Dagmar Mourycová
30.03.2017 Silák roku 2017 - absolutní vítěz kategorie - chlapci 2.místo Jakub Němec - 8.B
18.místo Daniel Menšík - 8.A
22.místo Daniel Brukner - 7.A
43.místo František Cakl - 7.A
55.místo Marek Žaloudek - 9.A
69.místo Daniel Marek - 6.B
90.místo Daniel Bačík - 6.A
14.škol, 91. soutěžících
Andrea Frolíková
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 9.třída - chlapci 18.místo Marek Žaloudek - 9.A Andrea Frolíková
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 8.třída - chlapci 1.místo Jakub Němec - 8.B
3.místo Daniel Menšík - 8.A
Andrea Frolíková
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 7.třída - chlapci 9.místo Daniel Brukner - 7.A
13.místo František Cakl - 7.A
Andrea Frolíková
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 6.třída - chlapci 15.místo Daniel Marek - 6.B
25.místo Daniel Bačík - 6.A
Andrea Frolíková
30.03.2017 Silák roku 2017 - absolutní vítěz kategorie - dívky 1.místo Eliška Chalupská - 8.A
24.místo Markéta Šlíglová - 9.B
42.místo Adéla Menšíková - 6.A
52.místo Michaela Svobodová - 9.A
64.místo Julie Chalupská - 6.A
65.místo Jana Šenkýřová - 7.A
14.škol, 88. soutěžících
Jitka Hajnová
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 9.třída - dívky 10.místo Markéta Šlíglová - 9.B
18.místo Michaela Svobodová - 9.A
Jitka Hajnová
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 8.třída - dívky 1.místo Eliška Chalupská - 8.A Jitka Hajnová
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 7.třída - dívky 16.místo Jana Šenkýřová - 7.A Jitka Hajnová
30.03.2017 Silák roku 2017 - kategorie 6.třída - dívky 10.místo Adéla Menšíková - 6.A
15.místo Julie Chalupská - 6.A
Jitka Hajnová
23.03.2017 Okresní kolo fyzikální olympiády - kategorie E 1.místo Ondřej Man - 9.A Marie Palánová
23.03.2017 Okresní kolo fyzikální olympiády - kategorie F 6.místo Natálie Wastlová - 8.B Marie Palánová
16.02.2017 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C 3.místo Vojtěch Štrejbar - 9.A Andrea Frolíková
16.02.2017 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B 15.místo Daniel Brukner - 7.A Zdeňka Hiessová
16.02.2017 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 10.místo Ondřej Nejedlý - 6.B Zdeňka Hiessová
14.02.2017 Okresní kolo soutěže z jazykak anglického - kategorie I.A 6.-7.místo Adéla Baráková - 7.B Naďa Finková
14.02.2017 Okresní kolo soutěže z jazykak anglického - kategorie II.A 5.místo Karolína Michalcová - 9.A Naďa Finková
01.02.2017 Okresní kolo Olympiády v českém jazyce - kategorie I. 7.-10.místo Karolína Michalcová - 9.A
15.-22.místo Ondřej Man - 9.A
Bohumila Morská
24.01.2017 Okresní kolo Matematické olympiády Z9 1.-2.místo Ondřej Man - 9.A
10.-11.místo Karolína Michalcová - 9.A
Dagmar Mourycová
24.01.2017 Okresní kolo Matematické olympiády Z5 4.-7.místo Emma Turková - 5.B
15.místo Sven Blažek - 5.B
Blanka Urbanová
25.11.2016 Okresní kolo florbalu Jihlava, 4.-5.třídy 1.místo družstvo Blanka Urbanová
22.11.2016 Mladý chovatel 6.-9.třídy 8.místo Eliška Chalupská - 8.A Jitka Hajnová
16.11.2016 Florbal starší žáci 3.místo družstvo Andrea Frolíková
18.10.2016 Pythagoriáda 7.ročník 11.-17.místo Kateřina Smrčková - 7.A Dagmar Mourycová
18.10.2016 Pythagoriáda 6.ročník 21.-26.místo Ondřej Nejedlý - 6.B
27.-36.místo Kateřina Kettnerová - 6.A
Dagmar Mourycová a Zdeňka Hiessová
05.10.2016 Přespolní běh starší žákyně 1.místo Eliška Chalupská - 8.A
39.místo Darina Hrabalová - 9.B
65.místo Zuzana Bohatá - 8.B
86.místo Michaela Nedbalová - 8.B
87.místo Kateřina Honsová - 8.B
12.místo družstvo
z 19.škol a 97 závodnic
Jitka Hajnová
05.10.2016 Přespolní běh starší žáci 15.místo Luboš Pech - 9.B
28.místo Filip Krpálek - 9.A
72.místo Daniel Menšík - 8.A
75.místo Jakub Rod - 8.A
76.místo Vojtěch Parkan - 9.A
10.místo družstvo
z 19.škol a 93 závodníků
Andrea Frolíková
05.10.2016 Přespolní běh mladší žákyně 20.místo Nikola Kastlová - 7.A
31.místo Tereza Bartoňová - 6.A
40.místo Jana Šenkýřová - 7.A
45.místo Adéla Menšíková - 6.A
50.místo Kateřina Smrčková - 7.A
66.místo Ivona Vyskočilová - 7.A
6.místo družstvo
z 20.škol a 104 závodnic
Jitka Hajnová
05.10.2016 Přespolní běh mladší žáci 13.místo Daniel Brukner - 7.A
29.místo Radek Musil - 7.A
34.místo František Cakl - 7.A
41.místo Lukáš Seeman - 6.B
60.místo Pavel Mizer - 7.A
81.místo Vojtěch Novák - 7.B
6.místo družstvo
z 18.škol a 100 závodníků
Andrea Frolíková
29.09.2016 Minifotbal starší žáci 3.místo ve skupině družstvo Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2016/2017
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
28.04.2017  Krajské kolo fyzikální olympiády - kategorie E  4.místo Ondřej Man - 9.A Marie Palánová 
27.03.2017  Krajské kolo astronomické olympiády - kategorie EF - 8. a 9.třídy  18.místo Matěj Pěnkava - 8.B Marie Palánová 
27.03.2017  Krajské kolo astronomické olympiády - kategorie GH - 6. a 7.třídy  6.místo Ondřej Nejedlý - 6.B
31.místo Matěj Palán - 6.A
36.místo Petr Musil - 7.A
40.místo Daniel Brukner - 7.A
Marie Palánová 
22.03.2017  Krajské kolo zeměpisné olympiády  12.místo Vojtěch Štrejbar - 9.A Andrea Frolíková 
21.03.2017  Krajské kolo Matematické olympiády - kategorie Z9  16.-18.místo Ondřej Man - 9.A
32.místo Karolína Michalcová - 9.A
Dagmar Mourycová 
13.12.2016  Finále florbalu Kraje Vysočina - kategorie chlapci  9.místo družstvo 4. a 5.tříd Blanka Urbanová 
Republiková kola soutěží 2016/2017
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        
Mezinárodní kola soutěží 2016/2017
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/