Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
21.03.2016 Matematická olympiáda 8.roč. 8.třídy Dagmar Mourycová
21.03.2016 Matematická olympiáda 7.roč. 7.třídy Zdeňka Hiessová
21.03.2016 Matematická olympiáda 6.roč. 6.třídy Dagmar Mourycová a Zdeňka Hiessová
07.03.2016 Silák roku 2.stupeň 6.-9.třídy Jitka Hajnová a Andrea Frolíková
leden-březen 2016 Fyzikální olympiáda 8.-9.třídy Marie Palánová
22.02.2016 Poznej Vysočinu - 2.stupeň 7.-9.třídy Zdeňka Hiessová, Andrea Frolíková, Aleš Jelínek
22.02.2016 Recitační soutěž jednotlivců - 1.stupeň 2.-5.třídy Monika Koukalová
17.02.2016 Olympiáda z AJ - 2.stupeň 6.-9.třídy Naďa Finková, Erika Habrová Pražáková, Marie Palánová
25. a 27.01.2016 Biologická olympiáda - kat C. 8.-9.třídy Alena Zlámalíková
26.01.2016 Zeměpisná olympiáda 6.-9.třídy Zdeňka Hiessová, Andrea Frolíková
11.01.2016 Matematická olympiáda - Z5 5.třídy Helena Šanderová
11.01.2016 Dějepisná olympiáda 7.-9.třídy Vlasta Sedláková
prosinec 2015 Finanční gramotnost 4.-9.třídy třídní učitelky
09.12.2015 Olympiáda v českém jazyce 9.ročník 9.A,B Vlasta Voslářová
02.12.2015 Olympiáda v českém jazyce 8.ročník 8.A,B Bohumila Morská
18.11.2015 Mladý chovatel 7.A,B Jitka Hajnová
05.10.2015 Pythagoriáda 6.ročník 6.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
05.10.2015 Pythagoriáda 7.ročník 7.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
05.10.2015 Pythagoriáda 8.ročník 8.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
Okresní kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
02.06.2016 Minifotbal - ml. žáci - okrskové kolo 4.místo družstvo 6. a 7.tříd Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žákyně - vrh koulí 4.místo Michaela Bartejsová 9.A Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žákyně 8.místo družstvo 8. a 9.tříd Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žáci - skok vysoký 1.místo Michal Čihák 8.B Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žáci - 4x60 m 5.místo Valenta, Čihák, Zimola, Samek Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žáci 8.místo družstvo 8. a 9.tříd Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žákyně - 600 m 3.místo Eliška Chalupská 7.A Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žákyně 9.místo družstvo 6. a 7.tříd Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žáci - hod kriketovým míčkem 4.místo Tadeáš Novák 7.A Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žáci 10.místo družstvo 6. a 7.tříd Andrea Frolíková
12.05.2016 Vybíjená - II. kategorie 3.místo družstvo 4. a 5.tříd Blanka Urbanová
22.04.2016 Okrskové kolo McDonald´s Cupu kat.B 2.místo ve skupině družstvo 4. a 5.tříd Blanka Urbanová
21.04.2016 Okresní kolo Biologické olympiády kat.D 2.místo Jitka Waldhauserová 7.A
18.místo Kristýna Pelánová 7.A
24.místo Eliška Chalupská 7.A
Jitka Hajnová
13.04.2016 Okresní kolo Biologické olympiády kat.C 9.místo Karolína Michalcová 8.A
21.místo Eliška Tůmová 9.B
Alena Zlámalíková
05.04.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z8 4.-5.místo Karolína Michalcová 8.A
6.-8.místo Ondřej Man 8.A
Dagmar Mourycová
05.04.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z7 18.-21.místo Lukáš Novák 7.A Zdeňka Hiessová
05.04.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z6 1.-9.místo Kateřina Smrčková 6.A
12.-18.místo Radek Musil 6.A
19.-25.místo Nela Zatloukalová 6.A
26.-32.místo Jakub Neomytka 6.B
Dagmar Mourycová Zdeňka Hiessová
23.03.2016 Okresní kolo fyzikální olympiády - kat.F 2.místo Ondřej Man 8.A
6.místo Karolína Michalcová 8.A
Marie Palánová
18.03.2016 Silák roku - chlapci 8.třída 14.místo Michal Čihák 8.B Andrea Frolíková
18.03.2016 Silák roku - chlapci 7.třída 5.místo Daniel Menšík 7.A Andrea Frolíková
18.03.2016 Silák roku - chlapci 6.třída 10.místo František Cakl 6.A
14.místo Daniel Brukner 6.A
Andrea Frolíková
18.03.2016 Silák roku - dívky 9.třída 10.místo Michaela Bartejsová 9.A
12.místo Věra Caklová 9.B
15.místo Ilona Hájková 9.B
Jitka Hajnová
18.03.2016 Silák roku - dívky 8.třída 8.místo Markéta Šlíglová 8.B
17.místo Michaela Svobodová 8.A
Jitka Hajnová
18.03.2016 Silák roku - dívky 7.třída 10.místo Eliška Chalupská 7.A Jitka Hajnová
18.03.2016 Silák roku - dívky 6.třída 10.místo Jana Šenkýřová 6.A Jitka Hajnová
18.03.2016 Poznej Vysočinu 18.místo Jitka Waldhauserová 7.A
54.místo Petr Hlaváček 9.B
Andrea Frolíková a Zdeňka Hiessová
03.03.2016 Dětská sólová recitace - II.kategorie 3.místo Šárka Vilímková 5.B Jitka Koudelová
03.03.2016 Dětská sólová recitace - I.kategorie 2.místo Maja Ivanová 3.B Bohumila Hanáková
24.02.2016 Finanční gramotnost - II.kategorie 4.místo-družstvo Karolína Michalcová 8.A, Božena Kořínková 8.B, Tereza Stejskalová 9.B Bohumila Morská, Jitka Hajnová a Marcela Hubačová
24.02.2016 Finanční gramotnost - I.kategorie 2.místo-družstvo Pavla Rychlá a Jůlie Chalupská 5.A, Lukáš Uher 5.B Helena Šanderová a Jitka Koudelová
23.02.2016 Olympiáda AJ - kategorie 8.-9.tříd 4.místo Karolína Michalcová - 8.A Naďa Finková
23.02.2016 Olympiáda AJ - kategorie 6.-7.tříd 3.místo Adéla Baráková - 6.B Naďa Finková
16.02.2016 Zeměpisná olympiáda - kategorie C 14.místo Klára Gregorová - 8.A Andrea Frolíková
16.02.2016 Zeměpisná olympiáda - kategorie B 1.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Andrea Frolíková
16.02.2016 Zeměpisná olympiáda - kategorie A 16.místo Radek Musil - 6.A Zdeňka Hiessová
15.02.2016 Olympiáda ČJ - I.kategorie 7.místo Tereza Hricková - 9.B
37.místo Petr Kotinský - 9.A
Vlasta Voslářová
19.01.2016 Okresní kolo dějepisné olympiády 4.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Vlasta Sedláková
19.01.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z5 3.-5.místo Michaela Bártů - 5.B Jitka Koudelová
24.11.2015 Mladý chovatel 7.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Jitka Hajnová
20.10.2015 Pythagoriáda 8.ročník 5.-9.místo Karolína Michalcová - 8.A
řešitel Filip Krpálek - 8.A
Dagmar Mourycová
20.10.2015 Pythagoriáda 7.ročník řešitelka Jitka Waldhauserová - 7.A Zdeňka Hiessová
20.10.2015 Pythagoriáda 6.ročník 9.-16.místo Kateřina Smrčková - 6.A
30.-38.místo Karolína Škarková - 6.B
39.-46.místo Veronika Veselá - 6.B
Dagmar Mourycová
30.09.2015 Minifotbal starší žáci 13.-16.místo družstvo Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
26.05.2016 Krajské kolo biologické olympiády - kategorie D 2.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Jitka Hajnová
15.03.2016 Krajské kolo zeměpisné olympiády 5.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Andrea Frolíková
březen 2016 Krajské kolo matematické soutěže PANGEA 5.místo Vojtěch Přibyl - 5.B Jitka Koudelová
Republiková kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
 březen 2016   PANGEA 44.místo Vojtěch Přibyl - 5.B  Jitka Koudelová
 celý šk. rok   POHÁR VĚDY – ROJKO 2016 4.místo družstvo  Marie Palánová
Mezinárodní kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
 17.-19.06.2016  Mezinárodní finále soutěže POHÁR VĚDY – ROJKO 2016 7.místoPetr Musil 6.A, Martin Hlaváček 7.A, Vojtěch Parkan a Ondřej Man 8.A    Marie Palánová
 06.05.2016  Mezinárodní finále soutěže PANGEA 32.místoVojtěch Přibyl - 5.B   Jitka Koudelová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/