Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
21.03.2016 Matematická olympiáda 8.roč. 8.třídy Dagmar Mourycová
21.03.2016 Matematická olympiáda 7.roč. 7.třídy Zdeňka Hiessová
21.03.2016 Matematická olympiáda 6.roč. 6.třídy Dagmar Mourycová a Zdeňka Hiessová
07.03.2016 Silák roku 2.stupeň 6.-9.třídy Jitka Hajnová a Andrea Frolíková
leden-březen 2016 Fyzikální olympiáda 8.-9.třídy Marie Palánová
22.02.2016 Poznej Vysočinu - 2.stupeň 7.-9.třídy Zdeňka Hiessová, Andrea Frolíková, Aleš Jelínek
22.02.2016 Recitační soutěž jednotlivců - 1.stupeň 2.-5.třídy Monika Koukalová
17.02.2016 Olympiáda z AJ - 2.stupeň 6.-9.třídy Naďa Finková, Erika Habrová Pražáková, Marie Palánová
25. a 27.01.2016 Biologická olympiáda - kat C. 8.-9.třídy Alena Zlámalíková
26.01.2016 Zeměpisná olympiáda 6.-9.třídy Zdeňka Hiessová, Andrea Frolíková
11.01.2016 Matematická olympiáda - Z5 5.třídy Helena Šanderová
11.01.2016 Dějepisná olympiáda 7.-9.třídy Vlasta Sedláková
prosinec 2015 Finanční gramotnost 4.-9.třídy třídní učitelky
09.12.2015 Olympiáda v českém jazyce 9.ročník 9.A,B Vlasta Voslářová
02.12.2015 Olympiáda v českém jazyce 8.ročník 8.A,B Bohumila Morská
18.11.2015 Mladý chovatel 7.A,B Jitka Hajnová
05.10.2015 Pythagoriáda 6.ročník 6.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
05.10.2015 Pythagoriáda 7.ročník 7.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
05.10.2015 Pythagoriáda 8.ročník 8.A,B Dagmar Mourycová, Zdeňka Hiessová
Okresní kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
02.06.2016 Minifotbal - ml. žáci - okrskové kolo 4.místo družstvo 6. a 7.tříd Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žákyně - vrh koulí 4.místo Michaela Bartejsová 9.A Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žákyně 8.místo družstvo 8. a 9.tříd Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žáci - skok vysoký 1.místo Michal Čihák 8.B Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žáci - 4x60 m 5.místo Valenta, Čihák, Zimola, Samek Andrea Frolíková
20.05.2016 Pohár rozhlasu - st. žáci 8.místo družstvo 8. a 9.tříd Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žákyně - 600 m 3.místo Eliška Chalupská 7.A Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žákyně 9.místo družstvo 6. a 7.tříd Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žáci - hod kriketovým míčkem 4.místo Tadeáš Novák 7.A Andrea Frolíková
19.05.2016 Pohár rozhlasu - ml. žáci 10.místo družstvo 6. a 7.tříd Andrea Frolíková
12.05.2016 Vybíjená - II. kategorie 3.místo družstvo 4. a 5.tříd Blanka Urbanová
22.04.2016 Okrskové kolo McDonald´s Cupu kat.B 2.místo ve skupině družstvo 4. a 5.tříd Blanka Urbanová
21.04.2016 Okresní kolo Biologické olympiády kat.D 2.místo Jitka Waldhauserová 7.A
18.místo Kristýna Pelánová 7.A
24.místo Eliška Chalupská 7.A
Jitka Hajnová
13.04.2016 Okresní kolo Biologické olympiády kat.C 9.místo Karolína Michalcová 8.A
21.místo Eliška Tůmová 9.B
Alena Zlámalíková
05.04.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z8 4.-5.místo Karolína Michalcová 8.A
6.-8.místo Ondřej Man 8.A
Dagmar Mourycová
05.04.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z7 18.-21.místo Lukáš Novák 7.A Zdeňka Hiessová
05.04.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z6 1.-9.místo Kateřina Smrčková 6.A
12.-18.místo Radek Musil 6.A
19.-25.místo Nela Zatloukalová 6.A
26.-32.místo Jakub Neomytka 6.B
Dagmar Mourycová Zdeňka Hiessová
23.03.2016 Okresní kolo fyzikální olympiády - kat.F 2.místo Ondřej Man 8.A
6.místo Karolína Michalcová 8.A
Marie Palánová
18.03.2016 Silák roku - chlapci 8.třída 14.místo Michal Čihák 8.B Andrea Frolíková
18.03.2016 Silák roku - chlapci 7.třída 5.místo Daniel Menšík 7.A Andrea Frolíková
18.03.2016 Silák roku - chlapci 6.třída 10.místo František Cakl 6.A
14.místo Daniel Brukner 6.A
Andrea Frolíková
18.03.2016 Silák roku - dívky 9.třída 10.místo Michaela Bartejsová 9.A
12.místo Věra Caklová 9.B
15.místo Ilona Hájková 9.B
Jitka Hajnová
18.03.2016 Silák roku - dívky 8.třída 8.místo Markéta Šlíglová 8.B
17.místo Michaela Svobodová 8.A
Jitka Hajnová
18.03.2016 Silák roku - dívky 7.třída 10.místo Eliška Chalupská 7.A Jitka Hajnová
18.03.2016 Silák roku - dívky 6.třída 10.místo Jana Šenkýřová 6.A Jitka Hajnová
18.03.2016 Poznej Vysočinu 18.místo Jitka Waldhauserová 7.A
54.místo Petr Hlaváček 9.B
Andrea Frolíková a Zdeňka Hiessová
03.03.2016 Dětská sólová recitace - II.kategorie 3.místo Šárka Vilímková 5.B Jitka Koudelová
03.03.2016 Dětská sólová recitace - I.kategorie 2.místo Maja Ivanová 3.B Bohumila Hanáková
24.02.2016 Finanční gramotnost - II.kategorie 4.místo-družstvo Karolína Michalcová 8.A, Božena Kořínková 8.B, Tereza Stejskalová 9.B Bohumila Morská, Jitka Hajnová a Marcela Hubačová
24.02.2016 Finanční gramotnost - I.kategorie 2.místo-družstvo Pavla Rychlá a Jůlie Chalupská 5.A, Lukáš Uher 5.B Helena Šanderová a Jitka Koudelová
23.02.2016 Olympiáda AJ - kategorie 8.-9.tříd 4.místo Karolína Michalcová - 8.A Naďa Finková
23.02.2016 Olympiáda AJ - kategorie 6.-7.tříd 3.místo Adéla Baráková - 6.B Naďa Finková
16.02.2016 Zeměpisná olympiáda - kategorie C 14.místo Klára Gregorová - 8.A Andrea Frolíková
16.02.2016 Zeměpisná olympiáda - kategorie B 1.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Andrea Frolíková
16.02.2016 Zeměpisná olympiáda - kategorie A 16.místo Radek Musil - 6.A Zdeňka Hiessová
15.02.2016 Olympiáda ČJ - I.kategorie 7.místo Tereza Hricková - 9.B
37.místo Petr Kotinský - 9.A
Vlasta Voslářová
19.01.2016 Okresní kolo dějepisné olympiády 4.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Vlasta Sedláková
19.01.2016 Okresní kolo matematické olympiády - Z5 3.-5.místo Michaela Bártů - 5.B Jitka Koudelová
24.11.2015 Mladý chovatel 7.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Jitka Hajnová
20.10.2015 Pythagoriáda 8.ročník 5.-9.místo Karolína Michalcová - 8.A
řešitel Filip Krpálek - 8.A
Dagmar Mourycová
20.10.2015 Pythagoriáda 7.ročník řešitelka Jitka Waldhauserová - 7.A Zdeňka Hiessová
20.10.2015 Pythagoriáda 6.ročník 9.-16.místo Kateřina Smrčková - 6.A
30.-38.místo Karolína Škarková - 6.B
39.-46.místo Veronika Veselá - 6.B
Dagmar Mourycová
30.09.2015 Minifotbal starší žáci 13.-16.místo družstvo Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
26.05.2016 Krajské kolo biologické olympiády - kategorie D 2.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Jitka Hajnová
15.03.2016 Krajské kolo zeměpisné olympiády 5.místo Jitka Waldhauserová - 7.A Andrea Frolíková
březen 2016 Krajské kolo matematické soutěže PANGEA 5.místo Vojtěch Přibyl - 5.B Jitka Koudelová
Republiková kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
 březen 2016   PANGEA 44.místo Vojtěch Přibyl - 5.B  Jitka Koudelová
 celý šk. rok   POHÁR VĚDY – ROJKO 2016 4.místo družstvo  Marie Palánová
Mezinárodní kola soutěží 2015/2016
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
 17.-19.06.2016  Mezinárodní finále soutěže POHÁR VĚDY – ROJKO 2016 7.místoPetr Musil 6.A, Martin Hlaváček 7.A, Vojtěch Parkan a Ondřej Man 8.A    Marie Palánová
 06.05.2016  Mezinárodní finále soutěže PANGEA 32.místoVojtěch Přibyl - 5.B   Jitka Koudelová

Nahoru ]

Aktuality

9.A na Vánoční výstavě

13.12.2017

Jak se slaví Vánoce
v Evropě?

Vánoce s městskou policií

12.12.2017

Páťáci společně s policisty

Finální tečka projektu

12.12.2017

Hodina matematiky v praxi

Vaření v praxi

08.12.2017

Člověk a svět práce

Čteme Hobita

07.12.2017

Tajemné runy

Mikuláš, Čert, či Anděl?

07.12.2017

Nadílka v 9.B

Děti ze 4.B v divadle

07.12.2017

Peklo s ježibabou

Poznáte nás?

06.12.2017

Městem chodí Mikuláš…

Plavecký výcvik ve třetích třídách

04.12.2017

Jako ryby ve vodě…

Zdobení vánočního stromečku

04.12.2017

Stromek č.43

Školní družina

04.12.2017

Robinson

Čas adventní

01.12.2017

Velké těšení

Jarmark se vydařil

30.11.2017

Výdělek nás potěšil

Návštěva zoo

30.11.2017

Domácí mazlíčci

Okrskový turnaj ve florbale

28.11.2017

Starší žáci

Přípravy na jarmark vrcholí

27.11.2017

Nejen projekt nás zaměstnává

Mikrosvět kolem nás

24.11.2017

V badatelně

Mladý chovatel

22.11.2017

Okresní klání

S Horácem

21.11.2017

Noc divadel 2017

Fyzikální kouzlení

20.11.2017

Pokusy šesťáků

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 13. 12. 2017
Svátek má / je: Lucie
Zítra: Lýdie

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace