Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
27.03.2015 Matematická olympiáda 7.roč. 7.A Dagmar Mourycová
27.03.2015 Matematická olympiáda 6.roč. 6.A Zdeňka Hiessová
19.03.2015 Biologická olympiáda kat.D 6.A,B a 7.A,B Jitka Hajnová
říjen 2014 - březen 2015 Fyzikální olympiáda 8.A,B a 9.A Marie Palánová
únor 2015 Poznej Vysočinu 8.A,B a 9.A Zdeňka Hiessová
23.02.2015 Pangea - matematická soutěž 4.-8.třídy Dagmar Mourycová
16.02.2015 Olympiáda v anglickém jazyce 8.A,B a 9.A Naďa Finková a Erika Habrová Pražáková
únor 2015 Biologická olympiáda kat.C 8.A,B a 9.A Alena Zlámalíková
08.01.2015 Dějepisná olympiáda 8.-9.tříd 8.A,B a 9.A Vlasta Sedláková
07.01.2015 Matematická olympiáda 5.tříd 5.A,B Kamila Dubová a Hana Wenigová
02.12.2014 Olympiáda v českém jazyce 8.-9.třídy Lenka Nováková
20.11.2014 Mladý chovatel 6.-9.třídy Jitka Hajnová
03.11.2014 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
20.10.2014 Košík plný rozumu 2.stupeň Jitka Hajnová
Okresní kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
21.05.2015 Minifotbal mladší žáci 9.-10.místo družstvo - Marek Žaloudek, Filip Krpálek, Michal Novák, Michal Čihák,Mojmír Mopils, Jan a Filip Pertlíkovi a Jiří Šlejtr Andrea Frolíková
06.05.2015 Pohár rozhlasu starší žáci 9.místo družstvo - Kasper Dominik, Noumeros Nikolas, Menšík Tomáš, Gregor Jan, Švec Jan Jitka Hajnová
06.05.2015 Pohár rozhlasu starší žákyně 11.místo družstvo - Bartejsová Michaela, Haubertová Kateřina, Skálová Nikola, Šamanová Kristýna, Dočkalová Petra Jitka Hajnová
05.05.2015 Pohár rozhlasu mladší žáci 9.místo družstvo - Žaloudek Marek, Pech Luboš, Krpálek Filip, Novák Michael, Pertlík Jan, Němec Jakub, Čihák Michal, Mopils Mojmír Andrea Frolíková
05.05.2015 Pohár rozhlasu mladší žákyně 12.místo družstvo - Svobodová Michaela, Bohatá Zuzana, Schwammenhoferová Klára, Indrová Lucie, Šlíglová Markéta, Václavíková Pavlína Andrea Frolíková
04.05.2015 Vybíjená kategorie II. - otevřená 10.-12.místo družstvo 4.a 5.tříd Marie Prokešová
27.04.2015 Biologická olympiáda - kat. C 11.místo Tereza Stejskalová - 8.B
12.místo Tereza Hricková - 8.B
13.místo Karolína Derahová - 9.A
Alena Zlámalíková
23.04.2015 Biologická olympiáda - kat. D 2.místo Jitka Waldhauserová - 6.A
11.místo Karolína Michalcová - 7.A
15.místo Michaela Svobodová - 7.A
Jitka Hajnová, Alena Zlámalíková
08.04.2015 Matematická olympiáda - kat. Z7 5.místo Karolína Michalcová - 7.A
11.místo Vojtěch Štrejbar - 7.A
12.-20.místo Ondřej Man - 7.A
Dagmar Mourycová
08.04.2015 Matematická olympiáda - kat. Z6 14.-19.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Zdeňka Hiessová
25.03.2015 Silák roku - kategorie 9.tř.-chlapci 11.místo Jan Švec - 9.A Andrea Frolíková
25.03.2015 Silák roku - kategorie 7.tř.-dívky 24.místo Mochaela Svobodová - 7.A Jitka Hajnová
25.03.2015 Silák roku - kategorie 6.tř.-dívky 12.místo Zuzana Bohatá - 6.B Jitka Hajnová
05.03.2015 Okresní kolo soutěže dětské recitace - kategorie III. zvláštní ocenění poroty Ester Klubalová - 7.B Bohumila Morská
05.03.2015 Okresní kolo soutěže dětské recitace - kategorie II. 3.místo Kateřina Smrčková - 5.A Hana Wenigová
24.02.2015 Okresní kolo Olympiády AJ - kategorie A2 12.místo Jiřina Novotná - 8.A Naděžda Finková
24.02.2015 Okresní kolo Olympiády AJ - kategorie A1 3.místo Karolína Michalcová - 7.A Erika Habrová Pražáková
20.02.2015 Okresní kolo Soutěže Finanční gramotnost 3.místo-družstvo Eliška Tůmová, Danila Skakun - 8.B a Kristina Němcová - 9.A Zdeňka Hiessová
17.02.2015 Okresní kolo zeměpisné olympiády - Kategorie C 3.místo Karolína Derahová - 9.A Zdeňka Hiessová
17.02.2015 Okresní kolo zeměpisné olympiády - Kategorie B 13.místo Božena Kořínková - 7.B Andrea Frolíková
17.02.2015 Okresní kolo zeměpisné olympiády - Kategorie A 1.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Andrea Frolíková
12.02.2015 Okresní kolo Olympiády ČJ - I.kategorie 19.-21.místo Kristina Němcová - 9.A
32.místo Karolína Derahová - 9.A
Lenka Nováková
21.01.2015 Okresní kolo matematické olympiády 2.-4.místo Veronika Veselá - 5.B
8.-10.místo Aneta Vondráková - 5.B
13.-17.místo Kateřina Smrčková - 5.A
18.-22.místo Anna Kotenová - 5.A, Elisa Nakano - 5.B
Hana Wenigová, Kamila Dubová
20.01.2015 Okresní kolo dějepisné olympiády 18.místo Tereza Hricková - 8.B Vlasta Sedláková
16.01.2015 Okresní kolo v basketbalu starších žáků 2.místo družstvo 8.a 9.tříd Andrea Frolíková
24.11.2014 Mladý chovatel 6.-9.třída 2.místo Jitka Waldhauserová - 6.A
6.místo Karolína Derahová - 9.A
7.místo Nicole Linhartová - 6.B
Jitka Hajnová
24.11.2014 Mladý chovatel 1.-5.třída 3.místo Tereza Kružíková - 5.B Kamila Dubová
12.11.2014 Okresní kolo Pythagoriády - 7.ročníky 5.-9.místo Karolína Michalcová - 7.A Dagmar Mourycová
12.11.2014 Okresní kolo Pythagoriády - 6.ročníky 20.-30.místo Lukáš Novák - 6.A
40.-53.místo Jitka Waldhauserová - 6.A, Jiří Šlejtr - 6.B
Zdeňka Hiessová
22.10.2014 Okresní kolo ve stolním tenise - družstva - starší žáci 1.místo Petr Pospíchal, Roman Pospíšil a Jan Švec - všichni 9.A Andrea Frolíková
08.-14.10.2014 Okresní kolo Logické olympiády - 2.stupeň bez postupu do krajského kola Ondřej Man, Michaela Svobodová a Marek Žaloudek - všichni 7.A Dagmar Mourycová
01.-07.10.2014 Okresní kolo Logické olympiády - 1.stupeň postup do krajského kola Anna Kotenová - 5.A Hana Wenigová
03.10.2014 Okresní kolo Minifotbalu starší žáci 21.místo družstvo 7.-9.tříd Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.04.2015 Krajské kolo biologické olympiády - kategorie D 2.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Jitka Hajnová
17.03.2015 Krajské kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 1.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Andrea Frolíková
10.11.2014 Krajské kolo ve stolním tenise - družstva - starší žáci 2.místo Petr Pospíchal, Roman Pospíšil a Jan Švec - všichni 9.A Andrea Frolíková 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 1.místo - 6.třídy Jitka Waldhauserová 6.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 1.místo - 7.třídy Karolína Michalcová 7.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 2.místo - 7.třídy Michaela Svobodová 7.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 3.místo - 8.třídy Tomáš Smejkal 8.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 2.místo - 8.třídy Nikola Skálová 8.A Jitka Hajnová 
Republiková kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
18.11.2014 Republikové kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 4.-14. Karolína Michalcová 7.A Jitka Hajnová 
18.11.2014 Republikové kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 4.-14. Jitka Waldhauserová 6.A Jitka Hajnová 
         

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/