Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
27.03.2015 Matematická olympiáda 7.roč. 7.A Dagmar Mourycová
27.03.2015 Matematická olympiáda 6.roč. 6.A Zdeňka Hiessová
19.03.2015 Biologická olympiáda kat.D 6.A,B a 7.A,B Jitka Hajnová
říjen 2014 - březen 2015 Fyzikální olympiáda 8.A,B a 9.A Marie Palánová
únor 2015 Poznej Vysočinu 8.A,B a 9.A Zdeňka Hiessová
23.02.2015 Pangea - matematická soutěž 4.-8.třídy Dagmar Mourycová
16.02.2015 Olympiáda v anglickém jazyce 8.A,B a 9.A Naďa Finková a Erika Habrová Pražáková
únor 2015 Biologická olympiáda kat.C 8.A,B a 9.A Alena Zlámalíková
08.01.2015 Dějepisná olympiáda 8.-9.tříd 8.A,B a 9.A Vlasta Sedláková
07.01.2015 Matematická olympiáda 5.tříd 5.A,B Kamila Dubová a Hana Wenigová
02.12.2014 Olympiáda v českém jazyce 8.-9.třídy Lenka Nováková
20.11.2014 Mladý chovatel 6.-9.třídy Jitka Hajnová
03.11.2014 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
20.10.2014 Košík plný rozumu 2.stupeň Jitka Hajnová
Okresní kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
21.05.2015 Minifotbal mladší žáci 9.-10.místo družstvo - Marek Žaloudek, Filip Krpálek, Michal Novák, Michal Čihák,Mojmír Mopils, Jan a Filip Pertlíkovi a Jiří Šlejtr Andrea Frolíková
06.05.2015 Pohár rozhlasu starší žáci 9.místo družstvo - Kasper Dominik, Noumeros Nikolas, Menšík Tomáš, Gregor Jan, Švec Jan Jitka Hajnová
06.05.2015 Pohár rozhlasu starší žákyně 11.místo družstvo - Bartejsová Michaela, Haubertová Kateřina, Skálová Nikola, Šamanová Kristýna, Dočkalová Petra Jitka Hajnová
05.05.2015 Pohár rozhlasu mladší žáci 9.místo družstvo - Žaloudek Marek, Pech Luboš, Krpálek Filip, Novák Michael, Pertlík Jan, Němec Jakub, Čihák Michal, Mopils Mojmír Andrea Frolíková
05.05.2015 Pohár rozhlasu mladší žákyně 12.místo družstvo - Svobodová Michaela, Bohatá Zuzana, Schwammenhoferová Klára, Indrová Lucie, Šlíglová Markéta, Václavíková Pavlína Andrea Frolíková
04.05.2015 Vybíjená kategorie II. - otevřená 10.-12.místo družstvo 4.a 5.tříd Marie Prokešová
27.04.2015 Biologická olympiáda - kat. C 11.místo Tereza Stejskalová - 8.B
12.místo Tereza Hricková - 8.B
13.místo Karolína Derahová - 9.A
Alena Zlámalíková
23.04.2015 Biologická olympiáda - kat. D 2.místo Jitka Waldhauserová - 6.A
11.místo Karolína Michalcová - 7.A
15.místo Michaela Svobodová - 7.A
Jitka Hajnová, Alena Zlámalíková
08.04.2015 Matematická olympiáda - kat. Z7 5.místo Karolína Michalcová - 7.A
11.místo Vojtěch Štrejbar - 7.A
12.-20.místo Ondřej Man - 7.A
Dagmar Mourycová
08.04.2015 Matematická olympiáda - kat. Z6 14.-19.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Zdeňka Hiessová
25.03.2015 Silák roku - kategorie 9.tř.-chlapci 11.místo Jan Švec - 9.A Andrea Frolíková
25.03.2015 Silák roku - kategorie 7.tř.-dívky 24.místo Mochaela Svobodová - 7.A Jitka Hajnová
25.03.2015 Silák roku - kategorie 6.tř.-dívky 12.místo Zuzana Bohatá - 6.B Jitka Hajnová
05.03.2015 Okresní kolo soutěže dětské recitace - kategorie III. zvláštní ocenění poroty Ester Klubalová - 7.B Bohumila Morská
05.03.2015 Okresní kolo soutěže dětské recitace - kategorie II. 3.místo Kateřina Smrčková - 5.A Hana Wenigová
24.02.2015 Okresní kolo Olympiády AJ - kategorie A2 12.místo Jiřina Novotná - 8.A Naděžda Finková
24.02.2015 Okresní kolo Olympiády AJ - kategorie A1 3.místo Karolína Michalcová - 7.A Erika Habrová Pražáková
20.02.2015 Okresní kolo Soutěže Finanční gramotnost 3.místo-družstvo Eliška Tůmová, Danila Skakun - 8.B a Kristina Němcová - 9.A Zdeňka Hiessová
17.02.2015 Okresní kolo zeměpisné olympiády - Kategorie C 3.místo Karolína Derahová - 9.A Zdeňka Hiessová
17.02.2015 Okresní kolo zeměpisné olympiády - Kategorie B 13.místo Božena Kořínková - 7.B Andrea Frolíková
17.02.2015 Okresní kolo zeměpisné olympiády - Kategorie A 1.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Andrea Frolíková
12.02.2015 Okresní kolo Olympiády ČJ - I.kategorie 19.-21.místo Kristina Němcová - 9.A
32.místo Karolína Derahová - 9.A
Lenka Nováková
21.01.2015 Okresní kolo matematické olympiády 2.-4.místo Veronika Veselá - 5.B
8.-10.místo Aneta Vondráková - 5.B
13.-17.místo Kateřina Smrčková - 5.A
18.-22.místo Anna Kotenová - 5.A, Elisa Nakano - 5.B
Hana Wenigová, Kamila Dubová
20.01.2015 Okresní kolo dějepisné olympiády 18.místo Tereza Hricková - 8.B Vlasta Sedláková
16.01.2015 Okresní kolo v basketbalu starších žáků 2.místo družstvo 8.a 9.tříd Andrea Frolíková
24.11.2014 Mladý chovatel 6.-9.třída 2.místo Jitka Waldhauserová - 6.A
6.místo Karolína Derahová - 9.A
7.místo Nicole Linhartová - 6.B
Jitka Hajnová
24.11.2014 Mladý chovatel 1.-5.třída 3.místo Tereza Kružíková - 5.B Kamila Dubová
12.11.2014 Okresní kolo Pythagoriády - 7.ročníky 5.-9.místo Karolína Michalcová - 7.A Dagmar Mourycová
12.11.2014 Okresní kolo Pythagoriády - 6.ročníky 20.-30.místo Lukáš Novák - 6.A
40.-53.místo Jitka Waldhauserová - 6.A, Jiří Šlejtr - 6.B
Zdeňka Hiessová
22.10.2014 Okresní kolo ve stolním tenise - družstva - starší žáci 1.místo Petr Pospíchal, Roman Pospíšil a Jan Švec - všichni 9.A Andrea Frolíková
08.-14.10.2014 Okresní kolo Logické olympiády - 2.stupeň bez postupu do krajského kola Ondřej Man, Michaela Svobodová a Marek Žaloudek - všichni 7.A Dagmar Mourycová
01.-07.10.2014 Okresní kolo Logické olympiády - 1.stupeň postup do krajského kola Anna Kotenová - 5.A Hana Wenigová
03.10.2014 Okresní kolo Minifotbalu starší žáci 21.místo družstvo 7.-9.tříd Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.04.2015 Krajské kolo biologické olympiády - kategorie D 2.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Jitka Hajnová
17.03.2015 Krajské kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 1.místo Jitka Waldhauserová - 6.A Andrea Frolíková
10.11.2014 Krajské kolo ve stolním tenise - družstva - starší žáci 2.místo Petr Pospíchal, Roman Pospíšil a Jan Švec - všichni 9.A Andrea Frolíková 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 1.místo - 6.třídy Jitka Waldhauserová 6.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 1.místo - 7.třídy Karolína Michalcová 7.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 2.místo - 7.třídy Michaela Svobodová 7.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 3.místo - 8.třídy Tomáš Smejkal 8.A Jitka Hajnová 
06.11.2014 Krajské kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 2.místo - 8.třídy Nikola Skálová 8.A Jitka Hajnová 
Republiková kola soutěží 2014/2015
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
18.11.2014 Republikové kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 4.-14. Karolína Michalcová 7.A Jitka Hajnová 
18.11.2014 Republikové kolo Pět klíčů k tajemství pyramidy aneb Košík plný rozumu 4.-14. Jitka Waldhauserová 6.A Jitka Hajnová 
         

Nahoru ]

Aktuality

9.A na Vánoční výstavě

13.12.2017

Jak se slaví Vánoce
v Evropě?

Vánoce s městskou policií

12.12.2017

Páťáci společně s policisty

Finální tečka projektu

12.12.2017

Hodina matematiky v praxi

Vaření v praxi

08.12.2017

Člověk a svět práce

Čteme Hobita

07.12.2017

Tajemné runy

Mikuláš, Čert, či Anděl?

07.12.2017

Nadílka v 9.B

Děti ze 4.B v divadle

07.12.2017

Peklo s ježibabou

Poznáte nás?

06.12.2017

Městem chodí Mikuláš…

Plavecký výcvik ve třetích třídách

04.12.2017

Jako ryby ve vodě…

Zdobení vánočního stromečku

04.12.2017

Stromek č.43

Školní družina

04.12.2017

Robinson

Čas adventní

01.12.2017

Velké těšení

Jarmark se vydařil

30.11.2017

Výdělek nás potěšil

Návštěva zoo

30.11.2017

Domácí mazlíčci

Okrskový turnaj ve florbale

28.11.2017

Starší žáci

Přípravy na jarmark vrcholí

27.11.2017

Nejen projekt nás zaměstnává

Mikrosvět kolem nás

24.11.2017

V badatelně

Mladý chovatel

22.11.2017

Okresní klání

S Horácem

21.11.2017

Noc divadel 2017

Fyzikální kouzlení

20.11.2017

Pokusy šesťáků

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 13. 12. 2017
Svátek má / je: Lucie
Zítra: Lýdie

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace