Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
14.05.2014 Archimediáda 7.ročník 7.třídy Marie Palánová
31.03.2014 Matematická olympiáda 7.ročník 7.třídy Dagmar Mourycová
31.03.2014 Matematická olympiáda 6.ročník 6.třídy Dagmar Mourycová
leden-únor 2014 Fyzikální olympiáda 9.třídy Marie Palánová
leden-únor 2014 Fyzikální olympiáda 8.třídy Marie Palánová
17.02.2014 Poznej Vysočinu 8.-9.třídy Zdeňka Hiessová
únor 2014 Biologická olympiáda kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
14.02.2014 Olympiáda z jazyka anglického 6.-7.třídy Naděžda Finková, Erika Habrová Pražáková
10.02.2014 Silák roku 6.-9.třídy Andrea Frolíková a Jitka Hajnová
08.01.2014 Matematická olympiáda 5.tříd 5.A,B Monika Koukalová a Petra Kazatelová
17.12.2013 Dějepisná olympiáda 9.třídy Vlasta Sedláková
13.12. a 20.12.2013 Olympiáda z ČJ 8.třídy 8.třídy Vlasta Voslářová
11.12.2013 Sapere soutěž "Vědět, jak žít" 9.třídy Jitka Hajnová
11.12.2013 Olympiáda z fyziky 7.-9.třídy Marie Palánová
08.12.2013 Olympiáda z ČJ 9.třídy 9.třídy Bohumila Morská
04.12.2013 Finanční gramotnost 9.třídy Jitka Hajnová
21.10.2013 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
Okresní kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
15.05.2014 Okresní kolo Vybíjená 3.-5.třídy 1.místo družstvo - postup do krajského finále Lenka Králová
14.05.2014 Pohár rozhlasu starší žákyně 13.místo družstvo Eva Paľová
14.05.2014 Pohár rozhlasu starší žáci 13.místo družstvo Eva Paľová
13.05.2014 Pohár rozhlasu mladší žákyně 13.místo družstvo Eva Paľová
13.05.2014 Pohár rozhlasu mladší žáci 14.místo družstvo Eva Paľová
06.05.2014 Malá kopaná 2.místo ve skupině žáci 4.A,B a 5.A,B Lenka Králová
30.04.2014 Policie a bezpečnost na Vysočině očima dětí - Policie ČR účast žáci 5.B Petra Kazatelová
27.04.2014 Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - II.kat.(7.-9.třída) 8.místo družstvo Jitka Hajnová
27.04.2014 Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - I.kat.(4.-6.třída) 5.místo družstvo Jitka Hajnová
25.04.2014 Okrskové kolo McDonald´s Cupu - kat.B (4.-5.třída) 2.místo družstvo Eva Paľová
16.04.2014 Můj strom - výtvarná soutěž Magistrát Jihlava účast žáci 6.A,B a 7.A,B Marcela Hubačová
09.04.2014 Okresní kolo Matematické olympiády kat.Z7 20.-23.místo Max Ficner-7.B Dagmar Mourycová
08.04.2014 Okresní kolo Biologické olympiády kat.D 6.místo Tereza Stejskalová-7.B
9.místo Tereza Hrickková-7.B
14.místo Eliška Tůmová-7.B
Alena Zlámalíková
04.04.2014 Den mrkve - oční klinika Praha účast dívky 6.A,B Jitka Hajnová
27.03.2014 Okresní kolo Fyzikální olympiády kat.E 15.-16.místo Jan Rozkošný-9.B
18.místo Jiří Šedo-9.A
Marie Palánová
26.03.2014 Okresní kolo Biologické olympiády kat.C 16.místo Iveta Vodičková-9.B
19.místo Tereza Lavičková-9.A
Jitka Hajnová
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku absolutní vítěz - chlapci 5.místo Martin Štolba-7.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.9.třídy - chlapci 17.místo Robin Ryšánek-9.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.8.třídy - chlapci 5.místo Jan Švec-8.A Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.7.třídy - chlapci 1.místo Martin Štolba-7.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.7.třídy - dívky 20.místo Ilona Hájková-7.B Jitka Hajnová
21.03.2014 Poznej Vysočinu - Kraj Vysočina účast žáci 8.A a 9.A,B Zdeňka Hiessová
21.02.2014 Okresní kolo v basketbalu 1.místo družstvo chlapců 6.-9.tříd Andrea Frolíková
20.02.2014 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie II.A 1.místo Linda Turečková-9.A Naděžda Finková
20.02.2014 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie I.A 10-11.místo Tomáš Bárta-7.A Erika Habrová-Pražáková
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie C 6.místo Tomáš Kvasnička-9.B Andrea Frolíková
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie B 12.místo Zdeňka Rosendorfová-7.A Zdeňka Hiessová
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie A 12.místo Ondřej Man-6.A Andrea Frolíková
13.02.2014 EZZA - ZOO Jihlava účast žáci 9.A Jitka Hajnová
06.02.2014 Okresní kolo olympiády z českého jazyka-I.kategorie 8.místo Linda Turečková-9.A
12.místo Iveta Vodičková-9.B
Bohumila Morská
05.02.2014 Sapere účast žáci 9.A,B Jitka Hajnová
28.01.2014 Okresní kolo dějepisné olympiády-9.ročník 27.místo Tomáš Kvasnička-9.B
34.místo Jakub Luňáček-9.A
Vlasta Sedláková
22.01.2014 Okresní kolo matematické olympiády-Z5 6.-8.místo Václav Kopřiva-5.B
6.-8.místo Jakub Koděra-5.B
9.-10.místo Klára Mezerová-5.B
Petra Kazatelová
14.12.2013 Ekologická soutěž účast žáci 9.A,B Jitka Hajnová
10.12.2013 "Sport je radost" výtvarná soutěž Kraje Vysočina účast žáci 6.A,B a 9.A Marcela Hubačová
06.12.2013 "Vánoční malování" Děti malují pro konto Bariéry účast žáci 6.B, 7.A,B, 8.A a 9.A Marcela Hubačová
21.11.2013 Okresní kolo ve Florbalu - starší žáci 17-19.místo družstvo 8.-9.tříd Andrea Frolíková
14.11.2013 Okresní kolo ve Florbalu - mladší žáci 13-16.místo družstvo 6.-7.tříd Andrea Frolíková
06.11.2013 Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda-6.ročník 3-7.místo Vojtěch Štrejbar-6.A
27-34.místo Karolína Michalcová-6.A
35-44.místo Ondřej Man-6.A
45-56.místo Šárka Fílová-6.B a Filip Krpálek-6.A
57-64.místo Božena Kořínková-6.B
Dagmar Mourycová
06.11.2013 Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda-7.ročník 36-41.místo Martin Veselý-7.A
50-55.místo Vítek Svoboda-7.A
Zdeňka Hiessová
21.10.2013 Okresní kolo ve stolním tenise - kat. III. - mladší žákyně 10-12.místo družstvo 6.-7.tříd Jitka Hajnová
11.10.2013 Okresní kolo Minifotbalu starší žáci 9-12.místo družstvo 7.-9.tříd Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.05.2014 Krajské kolo Vybíjená 3.-5.třídy 5.místo družstvo Monika Koukalová
08.04.2014 Krajské kolo v basketbalu 2.místo družstvo chlapců 6.-9.tříd Andrea Frolíková
28.03.2014 Krajské kolo soutěže v anglickém jazyce - kategorie II.A 2.místo Linda Turečková - 9.A Naděžda Finková
Republiková kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
28.03.2014 Mezinárodní korespondenční soutěž Pohár vědy "Kvark 2014" 5.místo (ze 186) smíšené družstvo 6. a 7.tříd Marie Palánová

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace