Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
14.05.2014 Archimediáda 7.ročník 7.třídy Marie Palánová
31.03.2014 Matematická olympiáda 7.ročník 7.třídy Dagmar Mourycová
31.03.2014 Matematická olympiáda 6.ročník 6.třídy Dagmar Mourycová
leden-únor 2014 Fyzikální olympiáda 9.třídy Marie Palánová
leden-únor 2014 Fyzikální olympiáda 8.třídy Marie Palánová
17.02.2014 Poznej Vysočinu 8.-9.třídy Zdeňka Hiessová
únor 2014 Biologická olympiáda kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
14.02.2014 Olympiáda z jazyka anglického 6.-7.třídy Naděžda Finková, Erika Habrová Pražáková
10.02.2014 Silák roku 6.-9.třídy Andrea Frolíková a Jitka Hajnová
08.01.2014 Matematická olympiáda 5.tříd 5.A,B Monika Koukalová a Petra Kazatelová
17.12.2013 Dějepisná olympiáda 9.třídy Vlasta Sedláková
13.12. a 20.12.2013 Olympiáda z ČJ 8.třídy 8.třídy Vlasta Voslářová
11.12.2013 Sapere soutěž "Vědět, jak žít" 9.třídy Jitka Hajnová
11.12.2013 Olympiáda z fyziky 7.-9.třídy Marie Palánová
08.12.2013 Olympiáda z ČJ 9.třídy 9.třídy Bohumila Morská
04.12.2013 Finanční gramotnost 9.třídy Jitka Hajnová
21.10.2013 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
Okresní kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
15.05.2014 Okresní kolo Vybíjená 3.-5.třídy 1.místo družstvo - postup do krajského finále Lenka Králová
14.05.2014 Pohár rozhlasu starší žákyně 13.místo družstvo Eva Paľová
14.05.2014 Pohár rozhlasu starší žáci 13.místo družstvo Eva Paľová
13.05.2014 Pohár rozhlasu mladší žákyně 13.místo družstvo Eva Paľová
13.05.2014 Pohár rozhlasu mladší žáci 14.místo družstvo Eva Paľová
06.05.2014 Malá kopaná 2.místo ve skupině žáci 4.A,B a 5.A,B Lenka Králová
30.04.2014 Policie a bezpečnost na Vysočině očima dětí - Policie ČR účast žáci 5.B Petra Kazatelová
27.04.2014 Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - II.kat.(7.-9.třída) 8.místo družstvo Jitka Hajnová
27.04.2014 Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - I.kat.(4.-6.třída) 5.místo družstvo Jitka Hajnová
25.04.2014 Okrskové kolo McDonald´s Cupu - kat.B (4.-5.třída) 2.místo družstvo Eva Paľová
16.04.2014 Můj strom - výtvarná soutěž Magistrát Jihlava účast žáci 6.A,B a 7.A,B Marcela Hubačová
09.04.2014 Okresní kolo Matematické olympiády kat.Z7 20.-23.místo Max Ficner-7.B Dagmar Mourycová
08.04.2014 Okresní kolo Biologické olympiády kat.D 6.místo Tereza Stejskalová-7.B
9.místo Tereza Hrickková-7.B
14.místo Eliška Tůmová-7.B
Alena Zlámalíková
04.04.2014 Den mrkve - oční klinika Praha účast dívky 6.A,B Jitka Hajnová
27.03.2014 Okresní kolo Fyzikální olympiády kat.E 15.-16.místo Jan Rozkošný-9.B
18.místo Jiří Šedo-9.A
Marie Palánová
26.03.2014 Okresní kolo Biologické olympiády kat.C 16.místo Iveta Vodičková-9.B
19.místo Tereza Lavičková-9.A
Jitka Hajnová
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku absolutní vítěz - chlapci 5.místo Martin Štolba-7.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.9.třídy - chlapci 17.místo Robin Ryšánek-9.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.8.třídy - chlapci 5.místo Jan Švec-8.A Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.7.třídy - chlapci 1.místo Martin Štolba-7.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.7.třídy - dívky 20.místo Ilona Hájková-7.B Jitka Hajnová
21.03.2014 Poznej Vysočinu - Kraj Vysočina účast žáci 8.A a 9.A,B Zdeňka Hiessová
21.02.2014 Okresní kolo v basketbalu 1.místo družstvo chlapců 6.-9.tříd Andrea Frolíková
20.02.2014 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie II.A 1.místo Linda Turečková-9.A Naděžda Finková
20.02.2014 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie I.A 10-11.místo Tomáš Bárta-7.A Erika Habrová-Pražáková
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie C 6.místo Tomáš Kvasnička-9.B Andrea Frolíková
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie B 12.místo Zdeňka Rosendorfová-7.A Zdeňka Hiessová
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie A 12.místo Ondřej Man-6.A Andrea Frolíková
13.02.2014 EZZA - ZOO Jihlava účast žáci 9.A Jitka Hajnová
06.02.2014 Okresní kolo olympiády z českého jazyka-I.kategorie 8.místo Linda Turečková-9.A
12.místo Iveta Vodičková-9.B
Bohumila Morská
05.02.2014 Sapere účast žáci 9.A,B Jitka Hajnová
28.01.2014 Okresní kolo dějepisné olympiády-9.ročník 27.místo Tomáš Kvasnička-9.B
34.místo Jakub Luňáček-9.A
Vlasta Sedláková
22.01.2014 Okresní kolo matematické olympiády-Z5 6.-8.místo Václav Kopřiva-5.B
6.-8.místo Jakub Koděra-5.B
9.-10.místo Klára Mezerová-5.B
Petra Kazatelová
14.12.2013 Ekologická soutěž účast žáci 9.A,B Jitka Hajnová
10.12.2013 "Sport je radost" výtvarná soutěž Kraje Vysočina účast žáci 6.A,B a 9.A Marcela Hubačová
06.12.2013 "Vánoční malování" Děti malují pro konto Bariéry účast žáci 6.B, 7.A,B, 8.A a 9.A Marcela Hubačová
21.11.2013 Okresní kolo ve Florbalu - starší žáci 17-19.místo družstvo 8.-9.tříd Andrea Frolíková
14.11.2013 Okresní kolo ve Florbalu - mladší žáci 13-16.místo družstvo 6.-7.tříd Andrea Frolíková
06.11.2013 Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda-6.ročník 3-7.místo Vojtěch Štrejbar-6.A
27-34.místo Karolína Michalcová-6.A
35-44.místo Ondřej Man-6.A
45-56.místo Šárka Fílová-6.B a Filip Krpálek-6.A
57-64.místo Božena Kořínková-6.B
Dagmar Mourycová
06.11.2013 Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda-7.ročník 36-41.místo Martin Veselý-7.A
50-55.místo Vítek Svoboda-7.A
Zdeňka Hiessová
21.10.2013 Okresní kolo ve stolním tenise - kat. III. - mladší žákyně 10-12.místo družstvo 6.-7.tříd Jitka Hajnová
11.10.2013 Okresní kolo Minifotbalu starší žáci 9-12.místo družstvo 7.-9.tříd Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.05.2014 Krajské kolo Vybíjená 3.-5.třídy 5.místo družstvo Monika Koukalová
08.04.2014 Krajské kolo v basketbalu 2.místo družstvo chlapců 6.-9.tříd Andrea Frolíková
28.03.2014 Krajské kolo soutěže v anglickém jazyce - kategorie II.A 2.místo Linda Turečková - 9.A Naděžda Finková
Republiková kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
28.03.2014 Mezinárodní korespondenční soutěž Pohár vědy "Kvark 2014" 5.místo (ze 186) smíšené družstvo 6. a 7.tříd Marie Palánová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/