Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
14.05.2014 Archimediáda 7.ročník 7.třídy Marie Palánová
31.03.2014 Matematická olympiáda 7.ročník 7.třídy Dagmar Mourycová
31.03.2014 Matematická olympiáda 6.ročník 6.třídy Dagmar Mourycová
leden-únor 2014 Fyzikální olympiáda 9.třídy Marie Palánová
leden-únor 2014 Fyzikální olympiáda 8.třídy Marie Palánová
17.02.2014 Poznej Vysočinu 8.-9.třídy Zdeňka Hiessová
únor 2014 Biologická olympiáda kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
14.02.2014 Olympiáda z jazyka anglického 6.-7.třídy Naděžda Finková, Erika Habrová Pražáková
10.02.2014 Silák roku 6.-9.třídy Andrea Frolíková a Jitka Hajnová
08.01.2014 Matematická olympiáda 5.tříd 5.A,B Monika Koukalová a Petra Kazatelová
17.12.2013 Dějepisná olympiáda 9.třídy Vlasta Sedláková
13.12. a 20.12.2013 Olympiáda z ČJ 8.třídy 8.třídy Vlasta Voslářová
11.12.2013 Sapere soutěž "Vědět, jak žít" 9.třídy Jitka Hajnová
11.12.2013 Olympiáda z fyziky 7.-9.třídy Marie Palánová
08.12.2013 Olympiáda z ČJ 9.třídy 9.třídy Bohumila Morská
04.12.2013 Finanční gramotnost 9.třídy Jitka Hajnová
21.10.2013 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
Okresní kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
15.05.2014 Okresní kolo Vybíjená 3.-5.třídy 1.místo družstvo - postup do krajského finále Lenka Králová
14.05.2014 Pohár rozhlasu starší žákyně 13.místo družstvo Eva Paľová
14.05.2014 Pohár rozhlasu starší žáci 13.místo družstvo Eva Paľová
13.05.2014 Pohár rozhlasu mladší žákyně 13.místo družstvo Eva Paľová
13.05.2014 Pohár rozhlasu mladší žáci 14.místo družstvo Eva Paľová
06.05.2014 Malá kopaná 2.místo ve skupině žáci 4.A,B a 5.A,B Lenka Králová
30.04.2014 Policie a bezpečnost na Vysočině očima dětí - Policie ČR účast žáci 5.B Petra Kazatelová
27.04.2014 Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - II.kat.(7.-9.třída) 8.místo družstvo Jitka Hajnová
27.04.2014 Oblastní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů - I.kat.(4.-6.třída) 5.místo družstvo Jitka Hajnová
25.04.2014 Okrskové kolo McDonald´s Cupu - kat.B (4.-5.třída) 2.místo družstvo Eva Paľová
16.04.2014 Můj strom - výtvarná soutěž Magistrát Jihlava účast žáci 6.A,B a 7.A,B Marcela Hubačová
09.04.2014 Okresní kolo Matematické olympiády kat.Z7 20.-23.místo Max Ficner-7.B Dagmar Mourycová
08.04.2014 Okresní kolo Biologické olympiády kat.D 6.místo Tereza Stejskalová-7.B
9.místo Tereza Hrickková-7.B
14.místo Eliška Tůmová-7.B
Alena Zlámalíková
04.04.2014 Den mrkve - oční klinika Praha účast dívky 6.A,B Jitka Hajnová
27.03.2014 Okresní kolo Fyzikální olympiády kat.E 15.-16.místo Jan Rozkošný-9.B
18.místo Jiří Šedo-9.A
Marie Palánová
26.03.2014 Okresní kolo Biologické olympiády kat.C 16.místo Iveta Vodičková-9.B
19.místo Tereza Lavičková-9.A
Jitka Hajnová
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku absolutní vítěz - chlapci 5.místo Martin Štolba-7.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.9.třídy - chlapci 17.místo Robin Ryšánek-9.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.8.třídy - chlapci 5.místo Jan Švec-8.A Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.7.třídy - chlapci 1.místo Martin Štolba-7.B Andrea Frolíková
21.03.2014 Okresní kolo Silák roku kat.7.třídy - dívky 20.místo Ilona Hájková-7.B Jitka Hajnová
21.03.2014 Poznej Vysočinu - Kraj Vysočina účast žáci 8.A a 9.A,B Zdeňka Hiessová
21.02.2014 Okresní kolo v basketbalu 1.místo družstvo chlapců 6.-9.tříd Andrea Frolíková
20.02.2014 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie II.A 1.místo Linda Turečková-9.A Naděžda Finková
20.02.2014 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie I.A 10-11.místo Tomáš Bárta-7.A Erika Habrová-Pražáková
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie C 6.místo Tomáš Kvasnička-9.B Andrea Frolíková
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie B 12.místo Zdeňka Rosendorfová-7.A Zdeňka Hiessová
18.02.2014 Okresní kolo zeměpisné olympiády-kategorie A 12.místo Ondřej Man-6.A Andrea Frolíková
13.02.2014 EZZA - ZOO Jihlava účast žáci 9.A Jitka Hajnová
06.02.2014 Okresní kolo olympiády z českého jazyka-I.kategorie 8.místo Linda Turečková-9.A
12.místo Iveta Vodičková-9.B
Bohumila Morská
05.02.2014 Sapere účast žáci 9.A,B Jitka Hajnová
28.01.2014 Okresní kolo dějepisné olympiády-9.ročník 27.místo Tomáš Kvasnička-9.B
34.místo Jakub Luňáček-9.A
Vlasta Sedláková
22.01.2014 Okresní kolo matematické olympiády-Z5 6.-8.místo Václav Kopřiva-5.B
6.-8.místo Jakub Koděra-5.B
9.-10.místo Klára Mezerová-5.B
Petra Kazatelová
14.12.2013 Ekologická soutěž účast žáci 9.A,B Jitka Hajnová
10.12.2013 "Sport je radost" výtvarná soutěž Kraje Vysočina účast žáci 6.A,B a 9.A Marcela Hubačová
06.12.2013 "Vánoční malování" Děti malují pro konto Bariéry účast žáci 6.B, 7.A,B, 8.A a 9.A Marcela Hubačová
21.11.2013 Okresní kolo ve Florbalu - starší žáci 17-19.místo družstvo 8.-9.tříd Andrea Frolíková
14.11.2013 Okresní kolo ve Florbalu - mladší žáci 13-16.místo družstvo 6.-7.tříd Andrea Frolíková
06.11.2013 Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda-6.ročník 3-7.místo Vojtěch Štrejbar-6.A
27-34.místo Karolína Michalcová-6.A
35-44.místo Ondřej Man-6.A
45-56.místo Šárka Fílová-6.B a Filip Krpálek-6.A
57-64.místo Božena Kořínková-6.B
Dagmar Mourycová
06.11.2013 Okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda-7.ročník 36-41.místo Martin Veselý-7.A
50-55.místo Vítek Svoboda-7.A
Zdeňka Hiessová
21.10.2013 Okresní kolo ve stolním tenise - kat. III. - mladší žákyně 10-12.místo družstvo 6.-7.tříd Jitka Hajnová
11.10.2013 Okresní kolo Minifotbalu starší žáci 9-12.místo družstvo 7.-9.tříd Andrea Frolíková
Krajská kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.05.2014 Krajské kolo Vybíjená 3.-5.třídy 5.místo družstvo Monika Koukalová
08.04.2014 Krajské kolo v basketbalu 2.místo družstvo chlapců 6.-9.tříd Andrea Frolíková
28.03.2014 Krajské kolo soutěže v anglickém jazyce - kategorie II.A 2.místo Linda Turečková - 9.A Naděžda Finková
Republiková kola soutěží 2013/2014
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
28.03.2014 Mezinárodní korespondenční soutěž Pohár vědy "Kvark 2014" 5.místo (ze 186) smíšené družstvo 6. a 7.tříd Marie Palánová

Nahoru ]

Aktuality

Koncert pro rodiče

24.05.2018

Malí flétnisté

Obraz Doriana Graye

23.05.2018

Divadelní představení

Zakončení projektu

23.05.2018

Světlá nad Sázavou

Teifoc

18.05.2018

Stavíme ze stavebnice

Atletika - Pohár rozhlasu

17.05.2018

Počasí nepřálo...

Máme rádi zvířata

17.05.2018

Projektové vyučování

Zpívá celá škola

16.05.2018

Pěvecká soutěž 1.stupně

Návrat z finále

16.05.2018

Mezinárodní soutěž Pangea

Elektronická žákovská

15.05.2018

Dočasné problémy

Podivné království

15.05.2018

Akce 7.A pro družinu

Okresní kolo ve vybíjené

15.05.2018

3.místo pro naši školu

Den matek

11.05.2018

Maminkám k svátku

Anthropos a ...

09.05.2018

Technické muzeum v Brně

Zábavné odpoledne

04.05.2018

Akce žáků pro žáky

Projektový den 8.B

03.05.2018

Ekocentrum a čistička

Do lesa s lesníkem

02.05.2018

Páťáci v lese

Úprava www stránek

02.05.2018

Rozvrhy, suplování, plán akcí

Čarodějný den

27.04.2018

Lektvary

Grapefruit č.2

27.04.2018

Náš třídní časopis

In the kitchen

26.04.2018

Angličtina v praxi

8.A stavěla domky

25.04.2018

Stavebnice Teifoc

Prohlídka Horáckého divadla

25.04.2018

První herecké zkušenosti

Den Země

24.04.2018

Téma: Čistá voda

Výtvarná soutěž

24.04.2018

Úspěch výtvarného kroužku 4.A třídy

Čisto okolo nás

19.04.2018

Již podesáté

PISA 2018

18.04.2018

Mezinárodní šetření

Jarní Vídeň

16.04.2018

Sedmáci v hlavním městě Rakouska

Krajská policie

13.04.2018

Detektivní práce

Vesmír

09.04.2018

Obloha pod stanem

Báseň na rozloučenou

09.04.2018

Život je změna

Zmrzlináři z 5.A

06.04.2018

Příprava poháru na rozloučenou

Kurz bruslení

06.04.2018

Prvňáci umí bruslit!

Vida! Už tomu rozumíme!

04.04.2018

Exkurze ve VIDA! science centru v Brně

O siláka roku

03.04.2018

Příprava se vyplatila

Žáci v roli učitele

03.04.2018

Výměna rolí

Jarní těšení ve 4.A třídě

28.03.2018

Velikonoce a jarní tvoření

Výtvarný kroužek 4.A třídy

28.03.2018

Tvoříme ze špalků

Ohlasy třeťáků na kurz bruslení

26.03.2018

Rozloučili jsme se se zimáčkem

Školní kolo recitační soutěže

20.03.2018

Naši žáci opět příjemně překvapili

Motivace ke čtení

19.03.2018

Co číst?

Čtenářské dílny v 5.A

16.03.2018

Postřehy dětí při čtení

Bruslení – 5.B

12.03.2018

Celý kurz

Naměříme tabulkové hodnoty?

12.03.2018

Fyzika v šestých třídách

Vzhůru ke hvězdám

06.03.2018

Vesmír nás láká

Grapefruit

05.03.2018

Náš třídní časopis

Lyžák za námi

23.02.2018

Lyžují všichni

Pasování na čtenáře

22.02.2018

Prvňáčci na návštěvě u Kniháčka

Zdravé zoubky

21.02.2018

Prvňáčci se učí pečovat o zuby

Karneval v 1.B

21.02.2018

Učíme se v maskách

Srdce láskou darované

15.02.2018

Možnost hlasování

Horácké divadlo

15.02.2018

Maxipes Fík v akci se 4.A

Adopce na dálku

13.02.2018

Opět úspěšná!

Modelování v 1.A

08.02.2018

Zvířátka z plastelíny

Nebojte, nekoušu!

08.02.2018

Besedy s vodícím psem

Další dopis od adoptovaného Johnyho

07.02.2018

Akce 12.2.2018

Adopce na dálku

02.02.2018

Již 11.rok

We enjoy ENGLISH!

01.02.2018

Školní kolo Olympiády
v anglickém jazyce

Tělesná výchova trochu jinak

01.02.2018

Páťáci na ledové ploše

Vítání občánků

30.01.2018

Naše šikulky

Třeťáci se pasovali na vládce zimy

29.01.2018

Zima ještě nekončí…

Plavecký výcvik

24.01.2018

Čtvrťáci na bazénu

Zimní radovánky

22.01.2018

Necvičíme jenom
v tělocvičně

LVK 19.2.-23.2.2018 Šacberk

15.01.2018

Základní informace

Toulky jihlavskou minulostí a 4.B

12.01.2018

Povídání o svátku Tři králů

Toulky jihlavskou minulostí

10.01.2018

Putování tří králů

Poslední dny roku 2017

03.01.2018

Bavíme se a pomáháme

Provoz školní družiny

22.12.2017

Od 8.ledna 2018

Informace KHS Jihlava pro školy a školská zařízení

20.12.2017

Výskyt příušnic

Vánoční pečení v 5.A

20.12.2017

Cukroví se povedlo

Vánoční vystoupení

19.12.2017

Zpívání vánočních písní
na chodbě školy

Netradiční koledy

18.12.2017

Předvánoční hudební výchova

9.A na Vánoční výstavě

13.12.2017

Jak se slaví Vánoce
v Evropě?

Vánoce s městskou policií

12.12.2017

Páťáci společně s policisty

Finální tečka projektu

12.12.2017

Hodina matematiky v praxi

Vaření v praxi

08.12.2017

Člověk a svět práce

Čteme Hobita

07.12.2017

Tajemné runy

Mikuláš, Čert, či Anděl?

07.12.2017

Nadílka v 9.B

Děti ze 4.B v divadle

07.12.2017

Peklo s ježibabou

Poznáte nás?

06.12.2017

Městem chodí Mikuláš…

Plavecký výcvik ve třetích třídách

04.12.2017

Jako ryby ve vodě…

Zdobení vánočního stromečku

04.12.2017

Stromek č.43

Školní družina

04.12.2017

Robinson

Čas adventní

01.12.2017

Velké těšení

Jarmark se vydařil

30.11.2017

Výdělek nás potěšil

Návštěva zoo

30.11.2017

Domácí mazlíčci

Okrskový turnaj ve florbale

28.11.2017

Starší žáci

Přípravy na jarmark vrcholí

27.11.2017

Nejen projekt nás zaměstnává

Mikrosvět kolem nás

24.11.2017

V badatelně

Mladý chovatel

22.11.2017

Okresní klání

S Horácem

21.11.2017

Noc divadel 2017

Fyzikální kouzlení

20.11.2017

Pokusy šesťáků

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 26. 5. 2018
Svátek má / je: Filip
Zítra: Valdemar

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2018 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace