Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
26.03.2013 Matematická olympiáda 7.r. 7.třída Dagmar Mourycová
26.03.2013 Matematická olympiáda 6.r. 6.třídy Dagmar Mourycová
12.03. a 20.03.2013 Biologická olympiáda kat.C 8.-9.třídy Jitka Hajnová
18.02. a 04.03.2013 Biologická olympiáda kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
25.02.2013 Recitační soutěž 1.stupeň 2.-5.třídy vyučující 2.-5.tříd
22.02.2013 Matematická olympiáda 5.třídy Bohumila Hanáková a Marie Prokešová
15.01.2013 Matematická olympiáda 9.třídy Dagmar Mourycová
08.11.2012 Dějepisná olympiáda 8. a 9.třídy Vlasta Sedláková
29.10.2012 Olympiáda z ČJ 9.třídy Bohumila Morská
08.10.2012 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová, Dagmar Mourycová a Jaroslav Salák
Okresní kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
27.05.2013 Minikopaná - 6. a 7.třídy 5.místo v okrskovém kole družstvo 6. a 7.tříd Eva Paľová
16.05.2013 McDonald´s Cup - fotbal - 4. a 5.třídy 4.místo družstvo 4. a 5.tříd Marie Prokešová
10.05.2013 Preventan Cup - vybíjená - 4. a 5.třídy 2.místo družstvo 4. a 5.tříd Marie Prokešová
06.05.2013 Pohár rozhlasu - mladší žákyně 16.místo družstvo 6.tříd Eva Paľová a Jitka Hajnová
06.05.2013 Pohár rozhlasu - mladší žáci 16.místo družstvo 6. a 7.tříd Eva Paľová a Jitka Hajnová
03.05.2013 Mc Donald Cup - 4. a 5.třídy 2.místo - postup do krajského kola družstvo 4. a 5.tříd Marie Prokešová
30.04.2013 Dopravní soutěž cyklistů - II.kategorie 6.místo družstvo 8.tříd Jitka Hajnová
17.04.2013 Matematická olympiáda - kategorie Z7 7.-10.místo Magda Pecková-7.A Dagmar Mourycová
17.04.2013 Matematická olympiáda - kategorie Z6 16.-18.místo Max Ficner-6.B
25.-32.místo
Filip Němec-6.B
Dagmar Mourycová
10.04.2013 Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie D 6.místo Karolína Kremlová-6.A
12.místo
Tereza Stejskalová-6.B a Petra Dočkalová-7.A
Alena Zlámalíková
27.03.2013 Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie C 26.místo Sára Hromádková-9.A Jitka Hajnová
14.03.2013 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C 8.místo Tomáš Kvasnička-8.B Zdeňka Hiessová
14.03.2013 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B 5.místo Jan Gregor-7.A Vlasta Voslářová
14.03.2013 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 7.místo Filip Němec-6.B Zdeňka Hiessová
07.03.2013 Recitační soutěž jednotlivců - II.kategorie 2.místo Anna Čermáková-5.B Bohumila Hanáková
07.03.2013 Recitační soutěž jednotlivců - III.kategorie 5.místo Linda Turečková-8.A Bohumila Morská
26.02.2013 Olympiáda AJ - II.kategorie 17.místo Tereza Lavičková-8.A
13.místo Nela Talichová-8.A
Naděžda Finková
26.02.2013 Olympiáda AJ - I.kategorie 6.-8.místo Tomáš Bárta-6.A
13.místo Michaela Fílová-7.A
Erika Habrová
07.02.2013 Olympiáda ČJ - I.kategorie 32.místo Lucie Nováková-9.B
34.místo Jan Šlígl-9.A
Bohumila Morská
29.01.2013 Dějepisná olympiáda 21.místo Jan Šenkýř-9.B Vlasta Sedláková
23.01.2013 Matematická olympiáda Z9 8.-10.místo David Němec-9.A
16.-17.místo Jan Šlígl-9.A
Dagmar Mourycová
30.11.2012 Florbal - starší žáci 9-12.místo družstvo žáků 8. a 9.třídy Eva Paľová, Marie Prokešová
19.11.2012 Soutěž mladých chovatelů 1.místo Jitka Waldhauserová-4.A  
08.11.2012 Florbal - mladší žáci 5-8.místo družstvo žáků 7.třídy Eva Paľová
17.10.2012 Pythagoriáda 7.ročník 14-18.místo Magda Pecková-7.A,
19-24.místo Jan Švec-7.A
Dagmar Mourycová
17.10.2012 Pythagoriáda 6.ročník 12-17.místo Max Ficner-6.B, Martin Veselý-6.A Dagmar Mourycová, Jaromír Salák
28.09.2012 Turnaj ve stolním tenisu 9-12.místo Vojtěch Koukal-7.A  
Krajská kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
06.02.20132 Internet - se mnou se bát nemusíš 3. Linda Turečková-8.A Jitka Hajnová
02.11.2012 Logická olympiáda 3. Filip Novotný-5.A 5. Petr Fiedler-5.A Marie Prokešová
Republiková kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
26.11.2012 Logická olympiáda celkové 56.místo z 32 190 žáků z 1 660 škol
Filip Novotný-5.A
Marie Prokešová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/