Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
26.03.2013 Matematická olympiáda 7.r. 7.třída Dagmar Mourycová
26.03.2013 Matematická olympiáda 6.r. 6.třídy Dagmar Mourycová
12.03. a 20.03.2013 Biologická olympiáda kat.C 8.-9.třídy Jitka Hajnová
18.02. a 04.03.2013 Biologická olympiáda kat.D 6.-7.třídy Alena Zlámalíková
25.02.2013 Recitační soutěž 1.stupeň 2.-5.třídy vyučující 2.-5.tříd
22.02.2013 Matematická olympiáda 5.třídy Bohumila Hanáková a Marie Prokešová
15.01.2013 Matematická olympiáda 9.třídy Dagmar Mourycová
08.11.2012 Dějepisná olympiáda 8. a 9.třídy Vlasta Sedláková
29.10.2012 Olympiáda z ČJ 9.třídy Bohumila Morská
08.10.2012 Pythagoriáda 6.,7. a 8.třídy Zdeňka Hiessová, Dagmar Mourycová a Jaroslav Salák
Okresní kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
27.05.2013 Minikopaná - 6. a 7.třídy 5.místo v okrskovém kole družstvo 6. a 7.tříd Eva Paľová
16.05.2013 McDonald´s Cup - fotbal - 4. a 5.třídy 4.místo družstvo 4. a 5.tříd Marie Prokešová
10.05.2013 Preventan Cup - vybíjená - 4. a 5.třídy 2.místo družstvo 4. a 5.tříd Marie Prokešová
06.05.2013 Pohár rozhlasu - mladší žákyně 16.místo družstvo 6.tříd Eva Paľová a Jitka Hajnová
06.05.2013 Pohár rozhlasu - mladší žáci 16.místo družstvo 6. a 7.tříd Eva Paľová a Jitka Hajnová
03.05.2013 Mc Donald Cup - 4. a 5.třídy 2.místo - postup do krajského kola družstvo 4. a 5.tříd Marie Prokešová
30.04.2013 Dopravní soutěž cyklistů - II.kategorie 6.místo družstvo 8.tříd Jitka Hajnová
17.04.2013 Matematická olympiáda - kategorie Z7 7.-10.místo Magda Pecková-7.A Dagmar Mourycová
17.04.2013 Matematická olympiáda - kategorie Z6 16.-18.místo Max Ficner-6.B
25.-32.místo
Filip Němec-6.B
Dagmar Mourycová
10.04.2013 Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie D 6.místo Karolína Kremlová-6.A
12.místo
Tereza Stejskalová-6.B a Petra Dočkalová-7.A
Alena Zlámalíková
27.03.2013 Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie C 26.místo Sára Hromádková-9.A Jitka Hajnová
14.03.2013 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C 8.místo Tomáš Kvasnička-8.B Zdeňka Hiessová
14.03.2013 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B 5.místo Jan Gregor-7.A Vlasta Voslářová
14.03.2013 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 7.místo Filip Němec-6.B Zdeňka Hiessová
07.03.2013 Recitační soutěž jednotlivců - II.kategorie 2.místo Anna Čermáková-5.B Bohumila Hanáková
07.03.2013 Recitační soutěž jednotlivců - III.kategorie 5.místo Linda Turečková-8.A Bohumila Morská
26.02.2013 Olympiáda AJ - II.kategorie 17.místo Tereza Lavičková-8.A
13.místo Nela Talichová-8.A
Naděžda Finková
26.02.2013 Olympiáda AJ - I.kategorie 6.-8.místo Tomáš Bárta-6.A
13.místo Michaela Fílová-7.A
Erika Habrová
07.02.2013 Olympiáda ČJ - I.kategorie 32.místo Lucie Nováková-9.B
34.místo Jan Šlígl-9.A
Bohumila Morská
29.01.2013 Dějepisná olympiáda 21.místo Jan Šenkýř-9.B Vlasta Sedláková
23.01.2013 Matematická olympiáda Z9 8.-10.místo David Němec-9.A
16.-17.místo Jan Šlígl-9.A
Dagmar Mourycová
30.11.2012 Florbal - starší žáci 9-12.místo družstvo žáků 8. a 9.třídy Eva Paľová, Marie Prokešová
19.11.2012 Soutěž mladých chovatelů 1.místo Jitka Waldhauserová-4.A  
08.11.2012 Florbal - mladší žáci 5-8.místo družstvo žáků 7.třídy Eva Paľová
17.10.2012 Pythagoriáda 7.ročník 14-18.místo Magda Pecková-7.A,
19-24.místo Jan Švec-7.A
Dagmar Mourycová
17.10.2012 Pythagoriáda 6.ročník 12-17.místo Max Ficner-6.B, Martin Veselý-6.A Dagmar Mourycová, Jaromír Salák
28.09.2012 Turnaj ve stolním tenisu 9-12.místo Vojtěch Koukal-7.A  
Krajská kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
06.02.20132 Internet - se mnou se bát nemusíš 3. Linda Turečková-8.A Jitka Hajnová
02.11.2012 Logická olympiáda 3. Filip Novotný-5.A 5. Petr Fiedler-5.A Marie Prokešová
Republiková kola soutěží 2012/2013
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
26.11.2012 Logická olympiáda celkové 56.místo z 32 190 žáků z 1 660 škol
Filip Novotný-5.A
Marie Prokešová

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace