Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2011/2012
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
03.04.2012  Matematická olympiáda  6.A  Dagmar Mourycová 
03.04.2012  Matematická olympiáda  5.A,B  Dagmar Mourycová 
13.03. a 20.03.2012  Biologická olympiáda kat.D  7.A,B  Jitka Hajnová 
únor 2012  Biologická olympiáda kat.C  8.A  Alena Zlámalíková 
20.02.2012  Recitační soutěž  1.stupeň  Monika Koukalová 
16.01.2012  Dějepisná olympiáda  9.A  Vlasta Sedláková 
13.12.2011  Olympiáda z českého jazyka  9.A  Vlasta Voslářová 
05.12.2011  Olympiáda z českého jazyka  8.A,B  Bohumila Morská 
listopad 2011  Pythagoriáda 8.ročník  8.A,B  Dagmar Mourycová 
listopad 2011  Pythagoriáda 6.ročník  6.A  Dagmar Mourycová 
listopad 2011  Pythagoriáda 5.ročník  5.A,B  Romana Kovářová, Dagmar Mourycová 
Okresní kola soutěží 2011/2012
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
12.06.2012  Jihlavský lístek  2.-7.místo 2.Tereza Lavičková-7.A 3.Lenka Mončeková-7.A 4.Leona Dočkalová-7.B 6.Lea Zawadová a Petr Vybíral-7.A 7.Tomáš Hála-7.A Jitka Hajnová 
17.05.2012  Okresní kolo ve vybíjené - I.kategorie  6. družstvo Marek Žaloudek, Filip Krpálek, Michal Novák, Jáchym Holub, Mojmír Mopils, Jakub Němec-4.A; Tomáš Neděla, Michal Čihák, Jiří Bartoň-4.B; Tomáš Menšík, Adam Hála, Jakub Bohdálek, Jan Bohdálek-5.B Marie Prokešová 
27.04.2012  Dopravní soutěž mladých cyklistů - II.kategorie  10. družstvo Martina Jelínková, Jan Jiskra, Jan Šlígl-8.A a Karolína Chvátalová-8.B Jitka Hajnová 
27.04.2012  Dopravní soutěž mladých cyklistů - I.kategorie  9. družstvo Marta Knoblochová, Andrea Tomsová, Martin Štolba-5.B a Vojtěch Koukal-6.A Jitka Hajnová 
12.04.2012  3. ročník Soutěže Finanční gramotnost I.kategorie  3. družstvo Vendula Roubalová. Tomáš Augusta, Ondřej Terber - všichni 9.A Vlasta Sedláková 
11.04.2012  Matematická olympiáda Z6  14.-16. Michaela Fílová-6.A 20.-23. Magda Pecková-6.A 24.-28. Vojtěch Koukal-6.A Dagmar Mourycová 
duben 2012  Nejkrásnější strom - výtvarná soutěž - 1.stupeň  4. Lukáš Lavička-2.A Hana Wenigová 
10.04.2012  Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie D  27. Lenka Mončeková-7.A 29. Veronika Válalová-7.B Jitka Hajnová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie dívky - 9.třídy  14. Aneta Valentová-9.A 16. Zuzana Zadražilová-9.A Jitka Hajnová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie dívky - 8.třídy  13. Martina Jelínková-8.A 23. Kateřina Zwanzgerová-8.B Jitka Hajnová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie chlapci - 7.třídy  16. Jakub Luňáček-7.A 14. Vít Offenbartl-7.A Eva Paľová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie chlapci - 6.třídy  5. Jan Švec-6.A Eva Paľová 
14.03.2012  Okresní kolo olympiády ČJ - kategorie A  4. Aneta Valentová-9.A Vlasta Voslářová 
14.03.2012  Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C  3. Martin Karel-9.A Zdeňka Hiessová 
14.03.2012  Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B  11. Lenka Mončeková-7.A Eva Paľová 
14.03.2012  Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A  11. Vojtěch Koukal-6.A Zdeňka Hiessová 
13.03.2012  Okresní kolo soutěže dětských rwcitátorů sólistů - kategorie 4.-5.třída  3. Vojtěch Procházka-5.A Romana Kovářová 
13.03.2012  Okresní kolo soutěže dětských rwcitátorů sólistů - kategorie 2.-3.třída  2. Jakub Koděra-3.B Petra Kazatelová 
21.02.2012  Okresní kolo soutěže z jazyka anglického pro ZŠ a víceletá gymnázia - kategorie II.A  5.-6. Kateřina Švecová-9.A 11. Aneta Valentová-9.A Erika Habrová 
21.02.2012  Okresní kolo soutěže z jazyka anglického pro ZŠ a víceletá gymnázia - kategorie I.A  7.-8. Linda Turečková-7.A 9.-10. Nela Talichová-7.A Naděžda Finková 
02.02.2012  Dějepisná olympiáda - 9.ročník  22. Kateřina Švecová-9.A Vlasta Sedláková 
18.01.2012  Pythagoriáda - 6.ročník  9.-14. Jan Švec-6.A 24.-29. Magda Pecková-6.A Dagmar Mourycová 
21.11.2011  Soutěž mladých chovatelů - mladší (1.-5.třída)  1. Jitka Waldhauserová-3.A 8. Tereza Stejskalová-5.B Jitka Hajnová 
21.11.2011  Soutěž mladých chovatelů - starší (6.-9.třída)  4. Leona Dočkalová-7.B, 5. Lenka Mončeková-7.A, 6.-7. Lukáš Bauer-6.A, 8.-9. Kristýna Vovčková-6.A, 10. Petr Vybíral-7.A Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - starší žáci  9. družstvo Radomír Běloch-9.A, Vladimír Paul-9.A, Martin Karel-9.A, Ondřej Štefák-8.B, Martin Skořepa-8.A, Filip Svoboda-8.B  Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - starší žákyně  9. družstvo Kateřina Švecová-9.A, Vendula Roubalová-9.A, Tereza Klimešová-8.A, Tereza Hartmanová-8.B, Adriana Žáková-9.A, Izabela Švantnerová-9.A  Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - mladší žáci  5. družstvo Jan Švec -6.A, Ludvík Szelke, Jakub Luňáček, Vít Ofenbartl-všichni 7.A, Tomáš Menšík-5.B, Robin Ryšánek-7.B  Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - mladší žákyně  10. družstvo Nela Eliášová-7.A, Veronika Válalová, Iveta Vodičková, Lucie Kopečná, Leona Dočkalová-všechny 7.B  Jitka Hajnová 
Krajská kola soutěží 2011/2012
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

Adopce na dálku - průběh

19.02.2019

Během dvou přestávek všechny dobroty zmizely

Cesta do pravěku

19.02.2019

Dějiny nás lákají

Pohár vědy

15.02.2019

1.kolo

Energetika

15.02.2019

Přednáška pro 8.A

Kurz bruslení

12.02.2019

Prvňáčci na ledě

Adopce na dálku

11.02.2019

Již 12.rok

LVK

11.02.2019

Sedmáci na lyžích

Kariérové poradenství

11.02.2019

8. a 9.ročníky

Hrajeme si s angličtinou

05.02.2019

Speak English or miss a turn

Pololetní vysvědčení

04.02.2019

Oslava v kuchyňce

Lyžařský výcvik pátých tříd

04.02.2019

Luka nad Jihlavou a naši páťáci

Návštěva F POINTU

31.01.2019

S divadelním kroužkem

Divadlo pro 2.třídy

31.01.2019

O dvou tovaryších

Čtvrťáci si doplavali pro medaile

31.01.2019

Vody už se nebojíme!

Snílek

30.01.2019

Kulturně-literární kroužek

Olympiáda ČJ - vynikající 4.místo

30.01.2019

Okresní kolo

Neživá příroda

29.01.2019

Poznáváme horniny a nerosty

Vítání občánků 2019

25.01.2019

Naše svědomité šikulky

Olympiáda v anglickém jazyce

25.01.2019

English is easy!

Škola základ života

22.01.2019

Večerní představení
v divadle

Nádobí a náčiní
v kuchyni

22.01.2019

Svět práce a člověk
v 8.třídách

"Tělák", co nás prověřil

22.01.2019

Obratnost a síla

Duklácké peklo

22.01.2019

Tělesná výchova
v posilovně Dukly

První byli prvoci

22.01.2019

Přírodopisné pozorování

Virtuální cestování

22.01.2019

Zeměpis netradičně?

Okresní kolo dějepisné olympiády

18.01.2019

Cesty za poznáním

Master chef v 7.B

18.01.2019

Výroba pokrmu
z výtvarných materiálů

Zvítězíme nad pravopisem?

18.01.2019

Vyjmenovaná slova

Školní kolo zeměpisné olympiády

16.01.2019

Zpráva do aktualit

Návštěva Galerie

16.01.2019

Bon Apetit

Výstava betlémů

09.01.2019

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Jihlavě

Poslední společný den roku 2018

03.01.2019

Předvánoční těšení v 5.A

Odpolední vyučování 9.A a 9.B

03.01.2019

Full English breakfast

5.A získala druhé místo

20.12.2018

Cena za vánoční stromeček

Vánoční koncert

20.12.2018

Poslední ze série

V zákulisí divadla
s hercem panem Zdeňkem Stejskalem

20.12.2018

Prkna, která znamenají svět

Vánoční koncert

19.12.2018

Druhý ze série

Fyzika v papíru

19.12.2018

Učivo 8.ročníku

Předvánoční pečení

19.12.2018

Kroužek vaření

Cena za vánoční panel

19.12.2018

Sladká odměna za práci dětí

Vánoční keramická dílna 5.A

19.12.2018

Tvoříme ve Stříbrných Terasách

Pohádka o stromečku

18.12.2018

2.B hraje divadlo

Vystoupení pro rodiče

18.12.2018

Flétničky a sbor ukazují, co umí

Vánoční koncert

17.12.2018

První ze série

Jak jsme pracovali
s reklamou

17.12.2018

Malý příspěvek
k finanční gramotnosti

Návštěva v Domově Stříbrné Terasy

17.12.2018

Vánoční zpívání

Zima a předvánoční čas

17.12.2018

Vánoční počítání

Domácí mazlíčci

13.12.2018

Setkání se zvířaty ve 2.B

Škola - základ života

13.12.2018

Hlavně neztrácet nadhled a humor!

Exkurze do Prahy

12.12.2018

Pátá B

Zpátky do pohádky

12.12.2018

Akce pro 2.třídy

Ježíškova vnoučata

12.12.2018

Vánoční přání pro seniory

Výtvarná a literární soutěž

10.12.2018

Třetí místo
pro žákyni z 5.A

Seznámení se sv.Mikulášem

10.12.2018

Akce pro 1.třídy

Kuželky

07.12.2018

Mikulášské koulení

Jihlaváci v Praze

07.12.2018

8.A a 8.B na exkurzi

Prvňáčci a hrátky s čerty

06.12.2018

Čerti u nás v tělocvičně

Čertoviny ve 4.A

06.12.2018

Čerti a čertice učí se tradice

Unesené pohádkové bytosti

04.12.2018

Zachráníme je?

Dívčí ladnost

04.12.2018

Tančíme

Půjdem spolu do Betléma

03.12.2018

Druháci v galerii

Zdobení stromečku a panelu

03.12.2018

Mrzli jsme, ale stálo to za to

Školní družina - Robinson

03.12.2018

Zábavné odpoledne

Dočasná paměť RAM

29.11.2018

Informační a komunikační technologie

Učíme se navzájem v 5.A

29.11.2018

Každý umí něco jiného

Snílek

27.11.2018

Kulturně-literární kroužek

Vaření s kuchařem

27.11.2018

Dočkali jsme se

Mikulášká besídka pro prvňáčky

26.11.2018

Pozvánka na akci

Astronomická olympiáda

23.11.2018

Postup do dalšího kola

Grapefruit a hudba

21.11.2018

Náš třídní časopis

Oblastní galerie Vysočiny

20.11.2018

Bon appétit

Karate - co a jak?

19.11.2018

Holčičí TV

Plavecký výcvik 3.tříd

19.11.2018

Ukončení plaveckého výcviku

Reklamní agentura v 7.B

19.11.2018

Tvorba vlastní reklamy
v anglickém jazyce

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 22. 2. 2019
Svátek má / je: Petr
Zítra: Svatopluk

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz