Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2011/2012
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
03.04.2012  Matematická olympiáda  6.A  Dagmar Mourycová 
03.04.2012  Matematická olympiáda  5.A,B  Dagmar Mourycová 
13.03. a 20.03.2012  Biologická olympiáda kat.D  7.A,B  Jitka Hajnová 
únor 2012  Biologická olympiáda kat.C  8.A  Alena Zlámalíková 
20.02.2012  Recitační soutěž  1.stupeň  Monika Koukalová 
16.01.2012  Dějepisná olympiáda  9.A  Vlasta Sedláková 
13.12.2011  Olympiáda z českého jazyka  9.A  Vlasta Voslářová 
05.12.2011  Olympiáda z českého jazyka  8.A,B  Bohumila Morská 
listopad 2011  Pythagoriáda 8.ročník  8.A,B  Dagmar Mourycová 
listopad 2011  Pythagoriáda 6.ročník  6.A  Dagmar Mourycová 
listopad 2011  Pythagoriáda 5.ročník  5.A,B  Romana Kovářová, Dagmar Mourycová 
Okresní kola soutěží 2011/2012
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
12.06.2012  Jihlavský lístek  2.-7.místo 2.Tereza Lavičková-7.A 3.Lenka Mončeková-7.A 4.Leona Dočkalová-7.B 6.Lea Zawadová a Petr Vybíral-7.A 7.Tomáš Hála-7.A Jitka Hajnová 
17.05.2012  Okresní kolo ve vybíjené - I.kategorie  6. družstvo Marek Žaloudek, Filip Krpálek, Michal Novák, Jáchym Holub, Mojmír Mopils, Jakub Němec-4.A; Tomáš Neděla, Michal Čihák, Jiří Bartoň-4.B; Tomáš Menšík, Adam Hála, Jakub Bohdálek, Jan Bohdálek-5.B Marie Prokešová 
27.04.2012  Dopravní soutěž mladých cyklistů - II.kategorie  10. družstvo Martina Jelínková, Jan Jiskra, Jan Šlígl-8.A a Karolína Chvátalová-8.B Jitka Hajnová 
27.04.2012  Dopravní soutěž mladých cyklistů - I.kategorie  9. družstvo Marta Knoblochová, Andrea Tomsová, Martin Štolba-5.B a Vojtěch Koukal-6.A Jitka Hajnová 
12.04.2012  3. ročník Soutěže Finanční gramotnost I.kategorie  3. družstvo Vendula Roubalová. Tomáš Augusta, Ondřej Terber - všichni 9.A Vlasta Sedláková 
11.04.2012  Matematická olympiáda Z6  14.-16. Michaela Fílová-6.A 20.-23. Magda Pecková-6.A 24.-28. Vojtěch Koukal-6.A Dagmar Mourycová 
duben 2012  Nejkrásnější strom - výtvarná soutěž - 1.stupeň  4. Lukáš Lavička-2.A Hana Wenigová 
10.04.2012  Okresní kolo Biologické olympiády - kategorie D  27. Lenka Mončeková-7.A 29. Veronika Válalová-7.B Jitka Hajnová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie dívky - 9.třídy  14. Aneta Valentová-9.A 16. Zuzana Zadražilová-9.A Jitka Hajnová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie dívky - 8.třídy  13. Martina Jelínková-8.A 23. Kateřina Zwanzgerová-8.B Jitka Hajnová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie chlapci - 7.třídy  16. Jakub Luňáček-7.A 14. Vít Offenbartl-7.A Eva Paľová 
27.03.2012  Silák roku - kategorie chlapci - 6.třídy  5. Jan Švec-6.A Eva Paľová 
14.03.2012  Okresní kolo olympiády ČJ - kategorie A  4. Aneta Valentová-9.A Vlasta Voslářová 
14.03.2012  Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C  3. Martin Karel-9.A Zdeňka Hiessová 
14.03.2012  Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B  11. Lenka Mončeková-7.A Eva Paľová 
14.03.2012  Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A  11. Vojtěch Koukal-6.A Zdeňka Hiessová 
13.03.2012  Okresní kolo soutěže dětských rwcitátorů sólistů - kategorie 4.-5.třída  3. Vojtěch Procházka-5.A Romana Kovářová 
13.03.2012  Okresní kolo soutěže dětských rwcitátorů sólistů - kategorie 2.-3.třída  2. Jakub Koděra-3.B Petra Kazatelová 
21.02.2012  Okresní kolo soutěže z jazyka anglického pro ZŠ a víceletá gymnázia - kategorie II.A  5.-6. Kateřina Švecová-9.A 11. Aneta Valentová-9.A Erika Habrová 
21.02.2012  Okresní kolo soutěže z jazyka anglického pro ZŠ a víceletá gymnázia - kategorie I.A  7.-8. Linda Turečková-7.A 9.-10. Nela Talichová-7.A Naděžda Finková 
02.02.2012  Dějepisná olympiáda - 9.ročník  22. Kateřina Švecová-9.A Vlasta Sedláková 
18.01.2012  Pythagoriáda - 6.ročník  9.-14. Jan Švec-6.A 24.-29. Magda Pecková-6.A Dagmar Mourycová 
21.11.2011  Soutěž mladých chovatelů - mladší (1.-5.třída)  1. Jitka Waldhauserová-3.A 8. Tereza Stejskalová-5.B Jitka Hajnová 
21.11.2011  Soutěž mladých chovatelů - starší (6.-9.třída)  4. Leona Dočkalová-7.B, 5. Lenka Mončeková-7.A, 6.-7. Lukáš Bauer-6.A, 8.-9. Kristýna Vovčková-6.A, 10. Petr Vybíral-7.A Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - starší žáci  9. družstvo Radomír Běloch-9.A, Vladimír Paul-9.A, Martin Karel-9.A, Ondřej Štefák-8.B, Martin Skořepa-8.A, Filip Svoboda-8.B  Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - starší žákyně  9. družstvo Kateřina Švecová-9.A, Vendula Roubalová-9.A, Tereza Klimešová-8.A, Tereza Hartmanová-8.B, Adriana Žáková-9.A, Izabela Švantnerová-9.A  Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - mladší žáci  5. družstvo Jan Švec -6.A, Ludvík Szelke, Jakub Luňáček, Vít Ofenbartl-všichni 7.A, Tomáš Menšík-5.B, Robin Ryšánek-7.B  Jitka Hajnová 
05.10.2011  Přespolní běh - mladší žákyně  10. družstvo Nela Eliášová-7.A, Veronika Válalová, Iveta Vodičková, Lucie Kopečná, Leona Dočkalová-všechny 7.B  Jitka Hajnová 
Krajská kola soutěží 2011/2012
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 15. 11. 2018
Svátek má / je: Leopold
Zítra: Otmar

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/