Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2010/2011
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
březen 2011 Biologická olympiáda - kat.D 6.A,B a 7.A,B Jitka Hajnová
březen 2011 Biologická olympiáda - kat.C 8.A a 9.A,B Alena Zlámalíková
23.03.2011 Matematická olympiáda 7.A a 7.B Dagmar Mourycová
09.02.2011 Poznej Vysočinu 8.A a 9.A,B Zdeňka Hiessová
18.01.2011 Dějepisná olympiáda 8.A a 9.A,B Vlasta Sedláková a Vlasta Voslářová
17.01.2011 Matematická olympiáda 9.roč. 9.A,B Dagmar Mourycová
07.01. a 11.01.2011 Olympiáda v jazyce českém 9.A,B Vlasta Voslářová
30.09.2010 Pythagoriáda 7.roč. 7.A,B Dagmar Mourycová
Okresní kola soutěží 2010/2011
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
18.05.2011 Hokejbal proti drogám 4. družstvo:
Josef Šamko, Karel Kaňkovský, Jan Jiskra, Jan Šlígl, Jindřich Kubík, Ondřej Římal, David Němec, Martin Skořepa - 7.A
Josef Kaňkovský, Štěpán Bohatý a Vojtěch Kopřiva - 7.B
Michal Kaňkovský
10.05.2011 Dopravní soutěž mladých cyklistů 2011
II. kategorie
9. družstvo:
Jakub Luňáček - 6.A
Leona Dočkalová - 6.B
Dominika Nekulová - 9.B
Vojtěch Vopat - 9.B
Jitka Hajnová, Michal Kaňkovský
10.05.2011 Dopravní soutěž mladých cyklistů 2011
I. kategorie
9. družstvo:
Nikola Kličková - 4.A
Tomáš Menšík - 4.B
Karolína Derahová - 5.A
Martin Zimen - 5.A
Jitka Hajnová, Michal Kaňkovský
12.04.2011 Biologická olympiáda - kategorie D 13. Klára Smrčková-7.A
14.-15. Jana Stloukalová-7.A
Jitka Hajnová
duben 2011 Rok lesů 2011 - výtvarná soutěž ke Dni Země - magistrát města Jihlavy 1. Dominika Nekulová-9.B
2. Klára Smrčková-7.A
3. Linda Turečková-6.A
4. Lucie Fedorová-9.A
Marcela Hubačová
30.03.2011 Silák roku - děvčata bez určení kategorie 1. Kateřina Švecová-8.A Jitka Hajnová
30.03.2011 Silák roku - kategorie 8.třída 1. Kateřina Švecová-8.A Jitka Hajnová
30.03.2011 Silák roku - chlapci bez určení kategorie 6. Ondřej Štefák-7.B Michal Kaňkovský
30.03.2011 Silák roku - kategorie 7.třída 1. Ondřej Štefák-7.B Michal Kaňkovský
17.03.2011 Soutěž dětských recitátorů - kategorie 8.a 9.třída 3. Sára Škerlová-9.B Vlasta Voslářová
17.03.2011 Soutěž dětských recitátorů - kategorie 4.a 5.třída 3. Tomáš Blažek-5.B Jitka Koudelová
17.03.2011 Soutěž dětských recitátorů - kategorie 2.a 3.třída Zvláštní ocenění poroty Vojtěch Parkan-3.A Marie Prokešová
15.03.2011 Olympiáda ČJ - I.kategorie 4. Ondřej Badín-9.A
6. Nikola Trojanová-9.A
Vlasta Voslářová
09.03.2011 Zeměpisná olympiáda - kategorie C 9. Vojtěch Vopat-9.B Zdeňka Hiessová
09.03.2011 Zeměpisná olympiáda - kategorie A 8. Tereza Lavičková-6.A Michal Kaňkovský
17.02.2011 Soutěž z jazyka anglického - kategorie II.A 5.-7. Sára Škerlová-9.B
10.-11. Klára Smolíková-9.B
Naděžda Finková
17.02.2011 Soutěž z jazyka anglického - kategorie I.A 4. Nela Talichová-6.A
11. Tereza Lavičková-6.A
Naděžda Finková
01.02.2011 Dějepisná olympiáda 17. Ondřej Badín-9.A
28. Nikola Pokorná-9.B
Vlasta Sedláková a Vlasta Voslářová
26.01.2011 Matematická olympiáda - Z9 9. Nikola Trojanová-9.A Dagmar Mourycová
22.11.2010 Soutěž mladých chovatelů
2. kategorie 6.-9.třída
6. Anna Lačná-9.A
15. Lenka Mončeková-6.A
18. Tereza Lavičková-6.A
20. Lenka Dočkalová-6.B
Jitka Hajnová
22.11.2010 Soutěž mladých chovatelů - 1. kategorie 1.-5.třída 3. Jitka Waldhauserová-2.A Jitka Hajnová
20.10.2010 Pythagoriáda 6.třídy 10. Ludvík Szelke-6.B
38.-39. Tereza Lavičková-6.A, Iveta Vodičková-6.B
40. Jiří Šedo-6.A
Zdeňka Hiessová
20.10.2010 Pythagoriáda 7.třídy 28. David Němec-7.A Dagmar Mourycová
20.10.2010 Pythagoriáda 8.třídy 27.-28. Aneta Valentová-8.A Zdeňka Hiessová
Krajská kola soutěží 2010/2011
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
23.03.2011 Matematická olympiáda-Z9 24.-27.Nikola Trojanová Dagmar Mourycová
        

Nahoru ]

Aktuality

T-Mobile olympijský běh

21.06.2018

2.ročník

Dnes má svátek

Dnes je: 22. 8. 2018
Svátek má / je: Bohuslav
Zítra: Sandra

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/