Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2009/2010
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
březen 2010 Finanční gramotnost 6.-9.třídy Vlasta Sedláková
březen 2010 Zeměpisná olympiáda 6.-8.třídy Zdeňka Hiessová
01.03.2010 Recitační soutěž 2.-5.třída Monika Koukalová
únor 2010 až březen 2010 Biologická olympiáda 6.A,B a 7.A Alena Zlámalíková
únor 2010 až březen 2010 Biologická olympiáda 8.A,B a 9.A,B Jitka Hajnová
říjen 2009 až leden 2010 Chemická olympiáda 9.A,B Alena Zlámalíková
09.12.2009 Dějepisná olympiáda 7.A a 8.A,B Vlasta Sedláková a Vlasta Voslářová
02.10.2009 Pythagoriáda 6.ročník 6.A,B Dagmar Mourycová
02.10.2009 Pythagoriáda 8.ročník 8.A,B Dagmar Mourycová
Okresní kola soutěží 2009/2010
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
22.09.2009 Jihlavský cyklista 3. Jakub Luňáček-5.A Hana Wenigová
22.09.2009 Přespolní běh
mladší žáci
30. Martin Karel-7.A
33. Tomáš Augusta-7.A
36. Radim Smutný-7.A
36. Ondřej Terber-7.A
Michal Kaňkovský
22.09.2009 Přespolní běh
starší žákyně
10. Anna Lačná-8.A
13. Markéta Turečková-9.A
15. Jana Procházková-9.A
41. Šárka Pudilová-9.A
42. Michaela Brabencová-9.A
Jitka Hajnová
21.10.2009 Pythagoriáda
6.ročníky
14. David Němec-6.A Dagmar Mourycová
21.10.2009 Pythagoriáda
7.ročníky
3. Aneta Valentová-7.A
6. Vladimír Paul-7.A
15. Kateřina Švecová-7.A
Zdeňka Hiessová
21.10.2009 Pythagoriáda
8.ročníky
10. Nikola Trojanová-8.A
17. Vojtěch Vopat-8.B
Dagmar Mourycová
21.10.2009 Stolní tenis
starší žáci
2. družstvo:
Tomáš Coufal - 8.A
Josef Vejvoda - 9.B
Patrik Žaloudek - 9.B
23.11.2009 Soutěž mladých chovatelů 2009
kategorie 1.-5.třída
8. Jitka Waldhauserová-1.A
9. Michal Bauer-2.B
23.11.2009 Soutěž mladých chovatelů 2009
kategorie 6.-9.třída
9.-11. Lucie Hotařová-9.A
24.11.2009 Jihlavský lístek 9. Michaela Brabencová-9.A
12.-13. Lucie Hotařová-9.A
Jitka Hajnová
21.01.2010 Chemická olympiáda - kat.D 12. Lucie Hotařová-9.A Alena Zlámalíková
26.01.2010 Dějepisná olympiáda 24. Aneta Valentová-7.A Vlasta Sedláková
11.02.2010 Jihlavsko v boji za svobodu
1939-1945
1. Nela Talichová-5.A
2. Nela Eliášová-5.A
další ceny:
Jan Skoumal-5.A
Linda Turečková-5.A
Veronika Vohralíková-5.A
Hana Wenigová
09.03.2010 Soutěž dětských recitátorů
kat. 4.-5.třída
3. Nela Talichová-5.A Hana Wenigová
09.03.2010 Soutěž dětských recitátorů
kat. 8.-9.třída
3. Sára Škerlová-8.B Vlasta Voslářová
17.03.2010 Zeměpisná olympiáda
kat. A - 6.třídy
10. Jan Šlígl-6.A Michal Kaňkovský
17.03.2010 Zeměpisná olympiáda
kat. B - 7.třídy
9. Ondřej Mareš-7.A Zdeňka Hiessová
17.03.2010 Zeměpisná olympiáda
kat. C - 8.třídy
9. David Cakl-8.B Zdeňka Hiessová
05.04.2010 Finanční gramotnost
kategorie I.
4. družstvo:
Jan Kovář - 9.A
Martina Stránská - 8.B
Tomáš Bezchleb - 8.A
Vlasta Sedláková
07.04.2010 Matematická olympiáda
kat. 8.třídy
10. Nikola Trojanová-8.A Dagmar Mourycová
15.04.2010 Bilogogická olympiáda - kat.C 12. Marttina Stránská-8.B
21.-22. Lukáš Caska-8.B
Jitka Hajnová
březen-duben 2010 Ať se město zelená
výtvarná soutěž - 1.stupeň
3. Simona Pospíšilová-3.A Romana Kovářová
27.04.2010 Biologická olympiáda - kat.D 18. Vendula Roubalová-7.A
27. Apolena Meszová-7.A
Alena Zlámalíková
04.05.2010 Dopravní soutěž mladých cyklistů
I.kategorie
7. družstvo:
Jakub Luňáček - 5.A
Veronika Vohralíková - 5.A
Ludvík Szelke - 5.B
Leona Dočkalová - 5.B
Michal Kaňkovský, Jitka Hajnová
04.05.2010 Dopravní soutěž mladých cyklistů
II.kategorie
5. družstvo:
Dominika Nekulová - 8.B
David Gilbert - 8.B
Vojtěch Vopat - 8.B
Jana Procházková - 9.A
Michal Kaňkovský, Jitka Hajnová
Krajská kola soutěží 2009/2010
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/