Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2009/2010
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
březen 2010 Finanční gramotnost 6.-9.třídy Vlasta Sedláková
březen 2010 Zeměpisná olympiáda 6.-8.třídy Zdeňka Hiessová
01.03.2010 Recitační soutěž 2.-5.třída Monika Koukalová
únor 2010 až březen 2010 Biologická olympiáda 6.A,B a 7.A Alena Zlámalíková
únor 2010 až březen 2010 Biologická olympiáda 8.A,B a 9.A,B Jitka Hajnová
říjen 2009 až leden 2010 Chemická olympiáda 9.A,B Alena Zlámalíková
09.12.2009 Dějepisná olympiáda 7.A a 8.A,B Vlasta Sedláková a Vlasta Voslářová
02.10.2009 Pythagoriáda 6.ročník 6.A,B Dagmar Mourycová
02.10.2009 Pythagoriáda 8.ročník 8.A,B Dagmar Mourycová
Okresní kola soutěží 2009/2010
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
22.09.2009 Jihlavský cyklista 3. Jakub Luňáček-5.A Hana Wenigová
22.09.2009 Přespolní běh
mladší žáci
30. Martin Karel-7.A
33. Tomáš Augusta-7.A
36. Radim Smutný-7.A
36. Ondřej Terber-7.A
Michal Kaňkovský
22.09.2009 Přespolní běh
starší žákyně
10. Anna Lačná-8.A
13. Markéta Turečková-9.A
15. Jana Procházková-9.A
41. Šárka Pudilová-9.A
42. Michaela Brabencová-9.A
Jitka Hajnová
21.10.2009 Pythagoriáda
6.ročníky
14. David Němec-6.A Dagmar Mourycová
21.10.2009 Pythagoriáda
7.ročníky
3. Aneta Valentová-7.A
6. Vladimír Paul-7.A
15. Kateřina Švecová-7.A
Zdeňka Hiessová
21.10.2009 Pythagoriáda
8.ročníky
10. Nikola Trojanová-8.A
17. Vojtěch Vopat-8.B
Dagmar Mourycová
21.10.2009 Stolní tenis
starší žáci
2. družstvo:
Tomáš Coufal - 8.A
Josef Vejvoda - 9.B
Patrik Žaloudek - 9.B
23.11.2009 Soutěž mladých chovatelů 2009
kategorie 1.-5.třída
8. Jitka Waldhauserová-1.A
9. Michal Bauer-2.B
23.11.2009 Soutěž mladých chovatelů 2009
kategorie 6.-9.třída
9.-11. Lucie Hotařová-9.A
24.11.2009 Jihlavský lístek 9. Michaela Brabencová-9.A
12.-13. Lucie Hotařová-9.A
Jitka Hajnová
21.01.2010 Chemická olympiáda - kat.D 12. Lucie Hotařová-9.A Alena Zlámalíková
26.01.2010 Dějepisná olympiáda 24. Aneta Valentová-7.A Vlasta Sedláková
11.02.2010 Jihlavsko v boji za svobodu
1939-1945
1. Nela Talichová-5.A
2. Nela Eliášová-5.A
další ceny:
Jan Skoumal-5.A
Linda Turečková-5.A
Veronika Vohralíková-5.A
Hana Wenigová
09.03.2010 Soutěž dětských recitátorů
kat. 4.-5.třída
3. Nela Talichová-5.A Hana Wenigová
09.03.2010 Soutěž dětských recitátorů
kat. 8.-9.třída
3. Sára Škerlová-8.B Vlasta Voslářová
17.03.2010 Zeměpisná olympiáda
kat. A - 6.třídy
10. Jan Šlígl-6.A Michal Kaňkovský
17.03.2010 Zeměpisná olympiáda
kat. B - 7.třídy
9. Ondřej Mareš-7.A Zdeňka Hiessová
17.03.2010 Zeměpisná olympiáda
kat. C - 8.třídy
9. David Cakl-8.B Zdeňka Hiessová
05.04.2010 Finanční gramotnost
kategorie I.
4. družstvo:
Jan Kovář - 9.A
Martina Stránská - 8.B
Tomáš Bezchleb - 8.A
Vlasta Sedláková
07.04.2010 Matematická olympiáda
kat. 8.třídy
10. Nikola Trojanová-8.A Dagmar Mourycová
15.04.2010 Bilogogická olympiáda - kat.C 12. Marttina Stránská-8.B
21.-22. Lukáš Caska-8.B
Jitka Hajnová
březen-duben 2010 Ať se město zelená
výtvarná soutěž - 1.stupeň
3. Simona Pospíšilová-3.A Romana Kovářová
27.04.2010 Biologická olympiáda - kat.D 18. Vendula Roubalová-7.A
27. Apolena Meszová-7.A
Alena Zlámalíková
04.05.2010 Dopravní soutěž mladých cyklistů
I.kategorie
7. družstvo:
Jakub Luňáček - 5.A
Veronika Vohralíková - 5.A
Ludvík Szelke - 5.B
Leona Dočkalová - 5.B
Michal Kaňkovský, Jitka Hajnová
04.05.2010 Dopravní soutěž mladých cyklistů
II.kategorie
5. družstvo:
Dominika Nekulová - 8.B
David Gilbert - 8.B
Vojtěch Vopat - 8.B
Jana Procházková - 9.A
Michal Kaňkovský, Jitka Hajnová
Krajská kola soutěží 2009/2010
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
        

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace