Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2008/2009
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
23.09.2008 Pythagoriáda 8.ročník 8.A,B Zdeňka Hiessová
30.09.2008 Pythagoriáda 6.ročník 6.A Dagmar Mourycová
09.10.2008 Pythagoriáda 7.ročník 7.A,B Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
08.03.2009 Recitační soutěž 1.stupeň 2.-5.třídy Monika Koukalová a kolegyně z 1.stupně
24.03.2009 Matematická olympiáda 6. ročník 6.A Dagmar Mourycová
24.03.2009 Matematická olympiáda 7. ročník 7.A,B Zdeňka Hiessová
březen 2009 Biologická olympiáda 6.-9.třídy Alena Zlámalíková
Okresní kola soutěží 2008/2009
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
21.10.2008 Okresní kolo pythagoriády 6.ročník 12. Aneta Valentová-6.A
32. Vendula Roubalová-6.A
Dagmar Mourycová
21.10.2008 Okresní kolo pythagoriády 7.ročník 22. Nikola Trojanová-7.A Zdeňka Hiessová
21.01.2009 Matematická olympiáda 9. tříd 2.-4. Lenka Skuciusová-9.A Dagmar Mourycová
27.01.2009 Chemická olympiáda 12. Petra Vodičková-9.B
23. Jana Kremláčková-9.A
Alena Zlámalíková
28.01.2009 Dějepisná olympiáda 14. Petr Boudný-9.B Vlasta Sedláková
29.01.2009 Soutěž z jazyka německého - kategorie II.A 3. Sabina Nováková-9.A Marcela Hubačová
26.02.2009 Soutěž z jazyka anglického - kategorie I.A 2. Kristýna Dobrianská-7.A
8.-10.
Klára Smolíková-7.B
Naděžda Finková
26.02.2009 Soutěž z jazyka anglického - kategorie II.A 8.-9. Petra Vodičková-9.B
19. Lenka Skuciusová-9.A
Naděžda Finková
12.03.2009 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - kategorie I. 3. Kristýna Vovčková-3.B Jitka Koudelová
12.03.2009 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - kategorie IV. 1. Dominika Krejcarová-9.B Bohumila Morská
16.03.2009 Olympiáda z českého jazyka - kategorie I. 4. Petra Vodičková-9.B Bohumila Morská
18.03.2009 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 1. Martin Karel-6.A Lukáš Heřman
18.03.2009 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B 4. Vojtěch Vopat-7.B Zdeňka Hiessová
18.03.2009 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C 11. Jaroslav Sedmík-9.B Zdeňka Hiessová
26.03.2009 Silák roku - kategorie 6.třídy děvčata 1. Kateřina Švecová-6.A
4. Gabriela Kanswohlová-6.A
Lukáš Heřman
26.03.2009 Silák roku - kategorie 9.třídy děvčata 1. Dominika Krejcarová-9.B Lukáš Heřman
26.03.2009 Silák roku - kategorie 9.třídy chlapci 3. Zdeněk Munduch-9.A Lukáš Heřman
26.03.2009 Silák roku - kategorie děvčata - absolutní pořadí 1. Kateřina Švecová-6.A
2. Dominika Krejcarová-9.B
Lukáš Heřman
08.04.2009 Matematická olympiáda - kategorie Z6 9. Kateřina Švecová-6.A10.-11. Vendula Roubalová-6.A 12.-16. Aneta Valentová-6.A Dagmar Mourycová
22.04.2009 Ježek očima dětí a žáků - kategorie 1.stupeň - výtvarná soutěž 1. Tereza Lavičková-4.A
2. Jana Stloukalová-5.A
4. Jan Blažíček-4.A
Hana Wenigová a Monika Koukalová
22.04.2009 Ježek očima dětí a žáků - kategorie 2.stupeň - výtvarná soutěž 4. Lukáš Caska-7.B Marcela Hubačová
29.04.2009 Biologická olympiáda
kategorie D
18. Martina Stránská-7.B
25. Martin Karel-6.A
30.-31. Anna Hochová-6.A
Alena Zlámalíková
30.04.2009 Výtvarně tvořivá soutěž Čarodějnice - II. kategorie 2. kolektiv žáků 1.B a 4.A K.Schwammenhöferová, L.Indrová, Š.Fílová, M.Bauer, M.Šlíglová,, N.Fejfarová, A.Čermáková, L.Pech, N.Koukrková, K.Fuková, L.Koláčková, A.Kovalíková-všichni 1.B
T.Lavičková, V.Vohralíková, N.Večerníková, N.Talichová-všichni 4.A
Bohumila Hanáková a Hana Wenigová
12.05.2009 Triatlonové naděje města Jihlavy - kategorie A
(4.-5.třídy)
2. Ludvík Szelke-4.B 3. Tomáš Rod-4.A Marie Prokešová
12.05.2009 Triatlonové naděje města Jihlavy - kategorie B
(6.-7.třídy)
9. Radim Smutný-6.A 14. Ondřej Terber-6.A Marie Prokešová
12.05.2009 Triatlonové naděje města Jihlavy - kategorie C
(8.-9.třídy)
4. Jakub Zadina-9.A Marie Prokešová
12.05.2009 Triatlonové naděje města Jihlavy - kategorie D
(6.-7.třídy)
3. Kristýna Mezerová-7.B Marie Prokešová
12.05.2009 Triatlonové naděje města Jihlavy - kategorie F
(8.-9.třídy)
2. Jana Procházková-8.A Marie Prokešová
19.05.2009 Pohár rozhlasu - mladší žáci 13. kolektiv žáků V.Paul, R.Běloch, T.Augusta, R.Smutný-6.A, J.Flaška,Š.Benda,F.Koch-7.A Lukáš Heřman
19.05.2009 Pohár rozhlasu - mladší žákyně 12. kolektiv žáků Z.Zadražilová-6.A, A.Lačná a N.Tojanová-7.A, K.Smolíková a K.Mezerová-7.B Jitka Hajnová
20.05.2009 Pohár rozhlasu - starší žáci 14. kolektiv žáků D.Hobza, J.Ježek, T.Trnka-8.A, O.Partl-8.B, J.Zadina-9.A, V.Lukšů a V.Hurda-9.B Lukáš Heřman
20.05.2009 Pohár rozhlasu - starší žákyně 12. kolektiv žáků J.Procházková a M.Turečková-8.A, D.Krejcarová, N.Homoláčová, A.Procházková a T.Kounková-9.B Jitka Hajnová
26.05.2009 Požární ochrana očima dětí 2009 - kategorie ZŠ 3 1. Jiří Kašík-7.B
2. David Cakl-7.B
3. David Gilbert-7.B
Marcela Hubačová
18.06.2009 Evropa - světadíl mnoha tváří - soutěž 6.tříd Jihlavska - Městská knihovna Jihlava 1. do finále postoupily tři šesté třídy a naše 6.A obsadila 2.místo (soutěž v rámci našeho předsednictví EU) Vlasta Voslářová
Krajská kola soutěží 2008/2009
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
09.04.2009 Zeměpisná olympiáda 5. Martin Karel-6.A Lukáš Heřman
18.04.2009 Matematická olympiáda-Z9 26.-27. Lenka Skuciusová-9.A Dagmar Mourycová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 15. 11. 2018
Svátek má / je: Leopold
Zítra: Otmar

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/