Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2007/2008
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
05.10.2007 Pythagoriáda 6.tříd 6.B Dagmar Mourycová
05.10.2007 Pythagoriáda 8.tříd 8.A,B Dagmar Mourycová
15.11.2007 Mladý chovatel 6.A,B 7.A,B Jitka Hajnová
11.12. a 13.12.2007 Olympiáda v českém jazyce 8.A,B Bohumila Morská
08.01.2008 Dějepisná olympiáda 9.A,B Vlasta Sedláková
říjen 2007 - leden 2008 Chemická olympiáda 9.A,B Alena Zlámalíková
11.01.2008 Matematická olympiáda 9.A,B Dagmar Mourycová
22.01.2008 Střelka 6.A 7.A,B Jitka Hajnová
24.01.2008 Olympiáda v anglickém jazyce 8.A,B 9.A,B Naděžda Finková, Jana Staňková a Lukáš Heřman
20.02. - 27.02.2008 Biologická olympiáda kat.C 8.A,B 9.A Alena Zlámalíková
25.02.2008 Recitační soutěž 1.stupeň 2.A,B, 3.A,B 4.A,B 5.A Bohumila Hanáková, Petra Kazatelová, Jitka Koudelová a Hana Wenigová
19.03. 2008 Silák roku 6.A,B 7.A,B 8.A,B 9.A,B Jitka Hajnová a Lukáš Heřman
26.03. 2008 Matematická olypmpiáda 6.r. 6.A,B Zdeňka Hiessová, Dagmar Mourycová
26.03. 2008 Matematická olypmpiáda 7.r. 7.A Zdeňka Hiessová
26.03. 2008 Matematická olypmpiáda 8.r. 8.A Dagmar Mourycová
01.04. 2008 Les na Vysočině 7.A,B Jitka Hajnová
08.04. 2008 Biologická olympiáda kat.D 6.B a 7.A Jitka Hajnová
Okresní kola soutěží 2007/2008
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
18.09.2007 Stolní tenis 3. Patrik Žaloudek - 7.B 4. Tomáš Coufal - 7.B  
20.09.2007 Odpadová olympiáda - znalostní soutěž 1. družstvo:
Ondřej Dušek, Jana Procházková a Iva Pejšová - všichni 7.A
Jitka Hajnová
26.09.2007 Nejzdatnější prvňáček 3. David Mareš - 1.B  
02.10.2007 Přespolní běh - mladší žáci 28. Dominik Cvach - 7.B, 37. Ondřej Partl, 43. Daniel Kopřiva, 44. Patrik Žaloudek a 45. Jan Voda - všichni 7.B Lukáš Heřman
02.10.2007 Přespolní běh - mladší žákyně 11. Jana Procházková - 7.A, 17. Markéta Turečková, 37. Kateřina Bělochová, 39. Iva Pejšová a 40. Barbora Dušková - všichni 7.A Jitka Hajnová
16.10.2007 Sportovní liga škol ve stolním tenise - mladší žáci 3. družstvo: Ladislav Chytil -7.A, Tomáš Coufal a Patrik Žaloudek - oba 7.B Jitka Hajnová
23.10.2007 Jihlavský lístek 9.-10. Petr Boudný - 8.B, 13.-14. Tereza Koldová - 7.B, 27.-28. Lucie Hotařová - 7.A, 29. Jana Procházková - 7.A, 31. Šarlota Šamková - 7.B, 33. Michalea Brabencová - 7.A, 35. Lucie Petráková - 7.B Jitka Hajnová
31.10.2007 Pythagoriáda - 6.ročníky 17.-18. Klára Smolíková-6.B a Nikola Trojanová-6.A, 29-30. Martina Stránská-6.B, 37.-38. Kristýna Dobrianská-6.A Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
31.10.2007 Pythagoriáda - 7.ročníky 7.-8. Kateřina Tvrdíková - 7.B a další řešitelé: Monika Havlíková - 7.B, David Hobza a Jana Procházková - 7.A Zdeňka Hiessová
31.10.2007 Pythagoriáda - 8.ročníky 12. Denisa Brožová - 8.A a další řešitelé: Petr Boudný a Domina Krejcarová - 8.B, Lenka Skuciusová - 8.A Dagmar Mourycová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - znak 50 m 4. David Svoboda - 7.A 9. Ladislav Chytil - 7.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - prsa 50 m 4. Štěpán Benda - 6.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - volný způsob 50 m 5. Ondřej Smolík - 6.B 7. Josef Vejvoda - 7.B 9. David Havel - 7.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - štafeta 6x50 m volný způsob 50 m 4. družstvo: Benda, Smolík, Vejvoda, Svoboda, Chytil a Havel Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - znak 50 m 4. Martina Kohoutková - 6.B 8. Magda Smejkalová - 6.A 9. Nikola Trojanová - 6.B Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - prsa 50 m 6. Iva Pejšová - 7.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - volný způsob 50 m 6. Jana Procházková - 7.A 8. Barbora Lazárková - 6.B Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - štafeta 6x50 m volný způsob 50 m 4. družstvo: Trojanová, Smejkalová, Lazárková, Procházková, Pejšová, Kohoutková Jitka Hajnová
20.11.2007 Soutěž mladých chovatelů 4.-5. Jana Procházková-7.A 6.-7. Lucie Hotařová-7.A 8.-9. Hana Mončeková-7.B a Martina Stránská-6.B 11.-13. Kateřina Tvrdíková a Lucie Petráková-obě 7.B, Barbora Dušková-7.A 17. Veronika Šedivá-6.A Jitka Hajnová
22.01.2008 Soutěž z jazyka německého pro základní školy a víceletá gymnázia - kategorie II.A 1. Simona Bilková-9.A 3. Kristýna Michalcová-9.B Marcela Hubačová
30.01.2008 Okresní kolo chemické olympiády - kategorie D 11. Simona Bilková-9.A 14. Kristýna Michalcová-9.B 20.-21. Michaela Vodová-9.A Alena Zlámalíková
04.02.2008 Výtvarná soutěž Včela medonosná pro základní školy a víceletá gymnázia - kategorie 2.stupeň 2. skupinové dílo žáků 2.stupně Jitka Hajnová
05.02.2008 Okresní kolo dějepisné olympiády 9. Simona Bilková-9.A 12. Michaela Vodová-9.A Vlasta Sedláková
06.02.2008 Laťka 2008 - soutěž ve skoku vysokém - kategorie mladší žáci 4. Ondřej Suchý-5.A  
12.02.2008 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie II.A 19. Pavlína Dušková-9.B 20. Michaela Vodová-9.A Naděžda Finková a Lukáš Heřman
06.03.2008 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - III. kategorie 6. a 7.třída 2. Martina Kohoutková-6.B Vlasta Voslářová
06.03.2008 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - IV. kategorie 8. a 9.třída 2. Dominika Krejcarová-8.B Bohumila Morská
18.03.2008 Olympiáda z českého jazyka - I.kategorie 6. Simona Bilková-9.A 7. Kristýna Michalcová-9.B Vlasta Voslářová
19.03.2008 Zeměpisná olympiáda - kategorie A 6. Edita Parkanová-6.B Lukáš Heřman
19.03.2008 Zeměpisná olympiáda - kategorie B 9. Lucie Hotařová-7.A Lukáš Heřman
19.03.2008 Zeměpisná olympiáda - kategorie C 14. Roman Pospíchal-9.A Zdeňka Hiessová
04.04.2008 Turnaj v T-ballu - kategorie 4.a 5.třídy 5. družstvo-5.A Marie Prokešová
09.04.2008 Matematická olympiáda - kategorie Z6 2. Nikola Trojanová-6.A 19.-22. Martina Stránská-6.B 30.-33. Klára Smolíková-6.B Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
09.04.2008 Matematická olympiáda - kategorie Z7 20.-21. Lucie Hotařová-7.A Zdeňka Hiessová
09.04.2008 Matematická olympiáda - kategorie Z8 6. Lenka Skuciusová-8.A 17.-21. Denisa Brožová-8.A Dagmar Mourycová
10.04.2008 Silák roku - děvčata 6.tř. 9. Martina Kohoutková-6.B Jitka Hajnová
10.04.2008 Silák roku - děvčata 7.tř. 7. Jana Procházková-7.A 15. Jana Turečková-7.A Jitka Hajnová
10.04.2008 Silák roku - děvčata 8.tř. 2. Dominika Krejcarová-8.B 12. Alžběta Procházková-8.B Jitka Hajnová
10.04.2008 Silák roku - chlapci 7.tř. 11. Ondřej Partl-7.B 15. Dominik Cvach-7.B Lukáš Heřman
10.04.2008 Silák roku - chlapci 8.tř. 15. Zdeněk Munduch-8.A Lukáš Heřman
16.04.2008 Biologická olympiáda - kategorie C 6. Petra Vodičková-8.B 12. Zdeňka Jelínková-9.A 15. Simona Bilková-9.A Jitka Hajnová a Alena Zlámalíková
29.04.2008 Les na Vysočině 19. Lucie Hotařová-7.A 20.-21. Iva Pejšová-7.A 23. Michaela Brabencová-7.A 26. Jana Procházková-7.A Jitka Hajnová
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 2 1. Veronika Vohralíková-3.A Hana Wenigová
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 3 2. David Cakl-6.B Marcela Hubačová
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 4 2. Denisa Krejčová-9.A 3. Jakub Rada-9.B Marcela Hubačová
15.05.2008 Vybíjená - kategorie 4.-5.třídy 2. družstvo: Josef Šamko-4.A, Hana Sekaninová a Lucie Nováková-4.B, Martin Karel, Zuzana Zadražilová, Lukáš Holcman, Ondřej Mareš, Gabriela Kanswohlová, Marek Pytlík, Radim Smutný, Martin Matoušek, Filip Indra, Radomír Běloch a Tereza Sedmíková-5.A Marie Prokešová
Krajská kola soutěží 2007/2008
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.10.2007 Finále v přehazované - mladší žactvo II.- děvčata Moravské Budějovice 2. družstvo: Edita Parkanová - 6.A, Nikola Trojanová - 6.B, Iva Pejšová, Markéta Turečková a Michaela Brabencová - 7.A, Tereza Koldová - 7.B Jitka Hajnová
20.10.2007 Finále v přehazované - starší žactvo I. - děvčata
Moravské Budějovice
2. družstvo: Lucie Procházková, Alžběta Procházková a Kristýna Novotná - 8.B a Andrea Královská - 9.B Jitka Hajnová
20.10.2007 Finále v přehazované - starší žactvo I. - chlapci
Moravské Budějovice
2. družstvo: Adam Rychecký - 6.A, Ladislav Chytil, Ondřej Dušek, David Svoboda a David Hobza - 7.A, Jan Voda - 7.B Jitka Hajnová
29.02.2008 Krajské kolo soutěže v německém jazyce - kategorie II.A 4. družstvo: Simona Bilková - 9.A Marcela Hubačová
06.03.2008 Mladý web Vysočiny - kategorie mladší 2. Patrik Jonáš - 9.B  
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 3 3. David Cakl - 6.B Marcela Hubačová

Nahoru ]

Aktuality

Koncert pro rodiče

24.05.2018

Malí flétnisté

Obraz Doriana Graye

23.05.2018

Divadelní představení

Zakončení projektu

23.05.2018

Světlá nad Sázavou

Teifoc

18.05.2018

Stavíme ze stavebnice

Atletika - Pohár rozhlasu

17.05.2018

Počasí nepřálo...

Máme rádi zvířata

17.05.2018

Projektové vyučování

Zpívá celá škola

16.05.2018

Pěvecká soutěž 1.stupně

Návrat z finále

16.05.2018

Mezinárodní soutěž Pangea

Elektronická žákovská

15.05.2018

Dočasné problémy

Podivné království

15.05.2018

Akce 7.A pro družinu

Okresní kolo ve vybíjené

15.05.2018

3.místo pro naši školu

Den matek

11.05.2018

Maminkám k svátku

Anthropos a ...

09.05.2018

Technické muzeum v Brně

Zábavné odpoledne

04.05.2018

Akce žáků pro žáky

Projektový den 8.B

03.05.2018

Ekocentrum a čistička

Do lesa s lesníkem

02.05.2018

Páťáci v lese

Úprava www stránek

02.05.2018

Rozvrhy, suplování, plán akcí

Čarodějný den

27.04.2018

Lektvary

Grapefruit č.2

27.04.2018

Náš třídní časopis

In the kitchen

26.04.2018

Angličtina v praxi

8.A stavěla domky

25.04.2018

Stavebnice Teifoc

Prohlídka Horáckého divadla

25.04.2018

První herecké zkušenosti

Den Země

24.04.2018

Téma: Čistá voda

Výtvarná soutěž

24.04.2018

Úspěch výtvarného kroužku 4.A třídy

Čisto okolo nás

19.04.2018

Již podesáté

PISA 2018

18.04.2018

Mezinárodní šetření

Jarní Vídeň

16.04.2018

Sedmáci v hlavním městě Rakouska

Krajská policie

13.04.2018

Detektivní práce

Vesmír

09.04.2018

Obloha pod stanem

Báseň na rozloučenou

09.04.2018

Život je změna

Zmrzlináři z 5.A

06.04.2018

Příprava poháru na rozloučenou

Kurz bruslení

06.04.2018

Prvňáci umí bruslit!

Vida! Už tomu rozumíme!

04.04.2018

Exkurze ve VIDA! science centru v Brně

O siláka roku

03.04.2018

Příprava se vyplatila

Žáci v roli učitele

03.04.2018

Výměna rolí

Jarní těšení ve 4.A třídě

28.03.2018

Velikonoce a jarní tvoření

Výtvarný kroužek 4.A třídy

28.03.2018

Tvoříme ze špalků

Ohlasy třeťáků na kurz bruslení

26.03.2018

Rozloučili jsme se se zimáčkem

Školní kolo recitační soutěže

20.03.2018

Naši žáci opět příjemně překvapili

Motivace ke čtení

19.03.2018

Co číst?

Čtenářské dílny v 5.A

16.03.2018

Postřehy dětí při čtení

Bruslení – 5.B

12.03.2018

Celý kurz

Naměříme tabulkové hodnoty?

12.03.2018

Fyzika v šestých třídách

Vzhůru ke hvězdám

06.03.2018

Vesmír nás láká

Grapefruit

05.03.2018

Náš třídní časopis

Lyžák za námi

23.02.2018

Lyžují všichni

Pasování na čtenáře

22.02.2018

Prvňáčci na návštěvě u Kniháčka

Zdravé zoubky

21.02.2018

Prvňáčci se učí pečovat o zuby

Karneval v 1.B

21.02.2018

Učíme se v maskách

Srdce láskou darované

15.02.2018

Možnost hlasování

Horácké divadlo

15.02.2018

Maxipes Fík v akci se 4.A

Adopce na dálku

13.02.2018

Opět úspěšná!

Modelování v 1.A

08.02.2018

Zvířátka z plastelíny

Nebojte, nekoušu!

08.02.2018

Besedy s vodícím psem

Další dopis od adoptovaného Johnyho

07.02.2018

Akce 12.2.2018

Adopce na dálku

02.02.2018

Již 11.rok

We enjoy ENGLISH!

01.02.2018

Školní kolo Olympiády
v anglickém jazyce

Tělesná výchova trochu jinak

01.02.2018

Páťáci na ledové ploše

Vítání občánků

30.01.2018

Naše šikulky

Třeťáci se pasovali na vládce zimy

29.01.2018

Zima ještě nekončí…

Plavecký výcvik

24.01.2018

Čtvrťáci na bazénu

Zimní radovánky

22.01.2018

Necvičíme jenom
v tělocvičně

LVK 19.2.-23.2.2018 Šacberk

15.01.2018

Základní informace

Toulky jihlavskou minulostí a 4.B

12.01.2018

Povídání o svátku Tři králů

Toulky jihlavskou minulostí

10.01.2018

Putování tří králů

Poslední dny roku 2017

03.01.2018

Bavíme se a pomáháme

Provoz školní družiny

22.12.2017

Od 8.ledna 2018

Informace KHS Jihlava pro školy a školská zařízení

20.12.2017

Výskyt příušnic

Vánoční pečení v 5.A

20.12.2017

Cukroví se povedlo

Vánoční vystoupení

19.12.2017

Zpívání vánočních písní
na chodbě školy

Netradiční koledy

18.12.2017

Předvánoční hudební výchova

9.A na Vánoční výstavě

13.12.2017

Jak se slaví Vánoce
v Evropě?

Vánoce s městskou policií

12.12.2017

Páťáci společně s policisty

Finální tečka projektu

12.12.2017

Hodina matematiky v praxi

Vaření v praxi

08.12.2017

Člověk a svět práce

Čteme Hobita

07.12.2017

Tajemné runy

Mikuláš, Čert, či Anděl?

07.12.2017

Nadílka v 9.B

Děti ze 4.B v divadle

07.12.2017

Peklo s ježibabou

Poznáte nás?

06.12.2017

Městem chodí Mikuláš…

Plavecký výcvik ve třetích třídách

04.12.2017

Jako ryby ve vodě…

Zdobení vánočního stromečku

04.12.2017

Stromek č.43

Školní družina

04.12.2017

Robinson

Čas adventní

01.12.2017

Velké těšení

Jarmark se vydařil

30.11.2017

Výdělek nás potěšil

Návštěva zoo

30.11.2017

Domácí mazlíčci

Okrskový turnaj ve florbale

28.11.2017

Starší žáci

Přípravy na jarmark vrcholí

27.11.2017

Nejen projekt nás zaměstnává

Mikrosvět kolem nás

24.11.2017

V badatelně

Mladý chovatel

22.11.2017

Okresní klání

S Horácem

21.11.2017

Noc divadel 2017

Fyzikální kouzlení

20.11.2017

Pokusy šesťáků

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 26. 5. 2018
Svátek má / je: Filip
Zítra: Valdemar

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2018 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace