Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2007/2008
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
05.10.2007 Pythagoriáda 6.tříd 6.B Dagmar Mourycová
05.10.2007 Pythagoriáda 8.tříd 8.A,B Dagmar Mourycová
15.11.2007 Mladý chovatel 6.A,B 7.A,B Jitka Hajnová
11.12. a 13.12.2007 Olympiáda v českém jazyce 8.A,B Bohumila Morská
08.01.2008 Dějepisná olympiáda 9.A,B Vlasta Sedláková
říjen 2007 - leden 2008 Chemická olympiáda 9.A,B Alena Zlámalíková
11.01.2008 Matematická olympiáda 9.A,B Dagmar Mourycová
22.01.2008 Střelka 6.A 7.A,B Jitka Hajnová
24.01.2008 Olympiáda v anglickém jazyce 8.A,B 9.A,B Naděžda Finková, Jana Staňková a Lukáš Heřman
20.02. - 27.02.2008 Biologická olympiáda kat.C 8.A,B 9.A Alena Zlámalíková
25.02.2008 Recitační soutěž 1.stupeň 2.A,B, 3.A,B 4.A,B 5.A Bohumila Hanáková, Petra Kazatelová, Jitka Koudelová a Hana Wenigová
19.03. 2008 Silák roku 6.A,B 7.A,B 8.A,B 9.A,B Jitka Hajnová a Lukáš Heřman
26.03. 2008 Matematická olypmpiáda 6.r. 6.A,B Zdeňka Hiessová, Dagmar Mourycová
26.03. 2008 Matematická olypmpiáda 7.r. 7.A Zdeňka Hiessová
26.03. 2008 Matematická olypmpiáda 8.r. 8.A Dagmar Mourycová
01.04. 2008 Les na Vysočině 7.A,B Jitka Hajnová
08.04. 2008 Biologická olympiáda kat.D 6.B a 7.A Jitka Hajnová
Okresní kola soutěží 2007/2008
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
18.09.2007 Stolní tenis 3. Patrik Žaloudek - 7.B 4. Tomáš Coufal - 7.B  
20.09.2007 Odpadová olympiáda - znalostní soutěž 1. družstvo:
Ondřej Dušek, Jana Procházková a Iva Pejšová - všichni 7.A
Jitka Hajnová
26.09.2007 Nejzdatnější prvňáček 3. David Mareš - 1.B  
02.10.2007 Přespolní běh - mladší žáci 28. Dominik Cvach - 7.B, 37. Ondřej Partl, 43. Daniel Kopřiva, 44. Patrik Žaloudek a 45. Jan Voda - všichni 7.B Lukáš Heřman
02.10.2007 Přespolní běh - mladší žákyně 11. Jana Procházková - 7.A, 17. Markéta Turečková, 37. Kateřina Bělochová, 39. Iva Pejšová a 40. Barbora Dušková - všichni 7.A Jitka Hajnová
16.10.2007 Sportovní liga škol ve stolním tenise - mladší žáci 3. družstvo: Ladislav Chytil -7.A, Tomáš Coufal a Patrik Žaloudek - oba 7.B Jitka Hajnová
23.10.2007 Jihlavský lístek 9.-10. Petr Boudný - 8.B, 13.-14. Tereza Koldová - 7.B, 27.-28. Lucie Hotařová - 7.A, 29. Jana Procházková - 7.A, 31. Šarlota Šamková - 7.B, 33. Michalea Brabencová - 7.A, 35. Lucie Petráková - 7.B Jitka Hajnová
31.10.2007 Pythagoriáda - 6.ročníky 17.-18. Klára Smolíková-6.B a Nikola Trojanová-6.A, 29-30. Martina Stránská-6.B, 37.-38. Kristýna Dobrianská-6.A Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
31.10.2007 Pythagoriáda - 7.ročníky 7.-8. Kateřina Tvrdíková - 7.B a další řešitelé: Monika Havlíková - 7.B, David Hobza a Jana Procházková - 7.A Zdeňka Hiessová
31.10.2007 Pythagoriáda - 8.ročníky 12. Denisa Brožová - 8.A a další řešitelé: Petr Boudný a Domina Krejcarová - 8.B, Lenka Skuciusová - 8.A Dagmar Mourycová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - znak 50 m 4. David Svoboda - 7.A 9. Ladislav Chytil - 7.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - prsa 50 m 4. Štěpán Benda - 6.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - volný způsob 50 m 5. Ondřej Smolík - 6.B 7. Josef Vejvoda - 7.B 9. David Havel - 7.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žáci - štafeta 6x50 m volný způsob 50 m 4. družstvo: Benda, Smolík, Vejvoda, Svoboda, Chytil a Havel Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - znak 50 m 4. Martina Kohoutková - 6.B 8. Magda Smejkalová - 6.A 9. Nikola Trojanová - 6.B Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - prsa 50 m 6. Iva Pejšová - 7.A Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - volný způsob 50 m 6. Jana Procházková - 7.A 8. Barbora Lazárková - 6.B Jitka Hajnová
13.11.2007 Okresní kolo Sportovní ligy škol v plavání - mladší žákyně - štafeta 6x50 m volný způsob 50 m 4. družstvo: Trojanová, Smejkalová, Lazárková, Procházková, Pejšová, Kohoutková Jitka Hajnová
20.11.2007 Soutěž mladých chovatelů 4.-5. Jana Procházková-7.A 6.-7. Lucie Hotařová-7.A 8.-9. Hana Mončeková-7.B a Martina Stránská-6.B 11.-13. Kateřina Tvrdíková a Lucie Petráková-obě 7.B, Barbora Dušková-7.A 17. Veronika Šedivá-6.A Jitka Hajnová
22.01.2008 Soutěž z jazyka německého pro základní školy a víceletá gymnázia - kategorie II.A 1. Simona Bilková-9.A 3. Kristýna Michalcová-9.B Marcela Hubačová
30.01.2008 Okresní kolo chemické olympiády - kategorie D 11. Simona Bilková-9.A 14. Kristýna Michalcová-9.B 20.-21. Michaela Vodová-9.A Alena Zlámalíková
04.02.2008 Výtvarná soutěž Včela medonosná pro základní školy a víceletá gymnázia - kategorie 2.stupeň 2. skupinové dílo žáků 2.stupně Jitka Hajnová
05.02.2008 Okresní kolo dějepisné olympiády 9. Simona Bilková-9.A 12. Michaela Vodová-9.A Vlasta Sedláková
06.02.2008 Laťka 2008 - soutěž ve skoku vysokém - kategorie mladší žáci 4. Ondřej Suchý-5.A  
12.02.2008 Okresní kolo soutěže z jazyka anglického - kategorie II.A 19. Pavlína Dušková-9.B 20. Michaela Vodová-9.A Naděžda Finková a Lukáš Heřman
06.03.2008 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - III. kategorie 6. a 7.třída 2. Martina Kohoutková-6.B Vlasta Voslářová
06.03.2008 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - IV. kategorie 8. a 9.třída 2. Dominika Krejcarová-8.B Bohumila Morská
18.03.2008 Olympiáda z českého jazyka - I.kategorie 6. Simona Bilková-9.A 7. Kristýna Michalcová-9.B Vlasta Voslářová
19.03.2008 Zeměpisná olympiáda - kategorie A 6. Edita Parkanová-6.B Lukáš Heřman
19.03.2008 Zeměpisná olympiáda - kategorie B 9. Lucie Hotařová-7.A Lukáš Heřman
19.03.2008 Zeměpisná olympiáda - kategorie C 14. Roman Pospíchal-9.A Zdeňka Hiessová
04.04.2008 Turnaj v T-ballu - kategorie 4.a 5.třídy 5. družstvo-5.A Marie Prokešová
09.04.2008 Matematická olympiáda - kategorie Z6 2. Nikola Trojanová-6.A 19.-22. Martina Stránská-6.B 30.-33. Klára Smolíková-6.B Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
09.04.2008 Matematická olympiáda - kategorie Z7 20.-21. Lucie Hotařová-7.A Zdeňka Hiessová
09.04.2008 Matematická olympiáda - kategorie Z8 6. Lenka Skuciusová-8.A 17.-21. Denisa Brožová-8.A Dagmar Mourycová
10.04.2008 Silák roku - děvčata 6.tř. 9. Martina Kohoutková-6.B Jitka Hajnová
10.04.2008 Silák roku - děvčata 7.tř. 7. Jana Procházková-7.A 15. Jana Turečková-7.A Jitka Hajnová
10.04.2008 Silák roku - děvčata 8.tř. 2. Dominika Krejcarová-8.B 12. Alžběta Procházková-8.B Jitka Hajnová
10.04.2008 Silák roku - chlapci 7.tř. 11. Ondřej Partl-7.B 15. Dominik Cvach-7.B Lukáš Heřman
10.04.2008 Silák roku - chlapci 8.tř. 15. Zdeněk Munduch-8.A Lukáš Heřman
16.04.2008 Biologická olympiáda - kategorie C 6. Petra Vodičková-8.B 12. Zdeňka Jelínková-9.A 15. Simona Bilková-9.A Jitka Hajnová a Alena Zlámalíková
29.04.2008 Les na Vysočině 19. Lucie Hotařová-7.A 20.-21. Iva Pejšová-7.A 23. Michaela Brabencová-7.A 26. Jana Procházková-7.A Jitka Hajnová
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 2 1. Veronika Vohralíková-3.A Hana Wenigová
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 3 2. David Cakl-6.B Marcela Hubačová
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 4 2. Denisa Krejčová-9.A 3. Jakub Rada-9.B Marcela Hubačová
15.05.2008 Vybíjená - kategorie 4.-5.třídy 2. družstvo: Josef Šamko-4.A, Hana Sekaninová a Lucie Nováková-4.B, Martin Karel, Zuzana Zadražilová, Lukáš Holcman, Ondřej Mareš, Gabriela Kanswohlová, Marek Pytlík, Radim Smutný, Martin Matoušek, Filip Indra, Radomír Běloch a Tereza Sedmíková-5.A Marie Prokešová
Krajská kola soutěží 2007/2008
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
20.10.2007 Finále v přehazované - mladší žactvo II.- děvčata Moravské Budějovice 2. družstvo: Edita Parkanová - 6.A, Nikola Trojanová - 6.B, Iva Pejšová, Markéta Turečková a Michaela Brabencová - 7.A, Tereza Koldová - 7.B Jitka Hajnová
20.10.2007 Finále v přehazované - starší žactvo I. - děvčata
Moravské Budějovice
2. družstvo: Lucie Procházková, Alžběta Procházková a Kristýna Novotná - 8.B a Andrea Královská - 9.B Jitka Hajnová
20.10.2007 Finále v přehazované - starší žactvo I. - chlapci
Moravské Budějovice
2. družstvo: Adam Rychecký - 6.A, Ladislav Chytil, Ondřej Dušek, David Svoboda a David Hobza - 7.A, Jan Voda - 7.B Jitka Hajnová
29.02.2008 Krajské kolo soutěže v německém jazyce - kategorie II.A 4. družstvo: Simona Bilková - 9.A Marcela Hubačová
06.03.2008 Mladý web Vysočiny - kategorie mladší 2. Patrik Jonáš - 9.B  
12.05.2008 Požární ochrana očima dětí - kategorie ZŠ 3 3. David Cakl - 6.B Marcela Hubačová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 15. 11. 2018
Svátek má / je: Leopold
Zítra: Otmar

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/