Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2006/2007
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
3.10.2006 Pythagoriáda 7.tř. 7.A,B p.uč. Mourycová
12.10.2006 Pythagoriáda 6.tř. 6.A,B p.uč. Mourycová, p.uč. Hiessová
listopad 2006 - leden 2007 Chemická olympiáda 9.A,B p.uč. Zlámalíková
18.01.2007 - 24.01.2007 Soutěž v německém jazyce 8.A,B p.uč. Hubačová
19.01.2007 Matematická olympiáda 9.tříd 9.B p.uč. Mourycová
leden 2007 Olympiáda z dějepisu 9.tříd 9.A,B p.uč. Voslářová
leden 2007 Olympiáda v českém jazyce 9.tříd 9.A,B p.uč. Voslářová
únor 2007 Biologická olympiáda kategorie C 8.A,B a 9.A,B p.uč. Zlámalíková
26.02.2007 Recitační soutěž jednotlivců - 1.stupeň 1. stupeň p.uč. Hanáková
21.03. a 28.03.2007 Biologická olympiáda kategorie D 6.A,B a 7.A,B p.uč. Hajnová
26.03.2007 Silák roku - 2.stupeň 2. stupeň p.uč. Hajnová
28.03.2007 Matematická olympiáda 6.ročníků 6.A,B p.uč. Mourycová
28.03.2007 Matematická olympiáda 7.ročníků 7.A,B p.uč. Mourycová
28.03.2007 Matematická olympiáda 8.ročníků 8.A,B p.uč. Mourycová
Okresní kola soutěží 2006/2007
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
24.01.2007 56. ročník matematické olympiády, kategorie Z9 3. Petra Staňková - 9.B p.uč. Dagmar Mourycová
25.01.2007 Soutěž z jazyka německého - kategorie II.A 3. Kristýna Michalcová - 8.B 4. Simona Bilková - 8.A p.uč. Marcela Hubačová
26.01.2007 Chemická olympiáda 9. Petra Staňková - 9.B 11.-12. Linda Šutová - 9.A p.uč. Alena Zlámalíková
08.02.2007 Dějepisná olympiáda 16. Veronika Karšulínová - 9.B 20. Marek Tomsa - 9.A p.uč. Vlasta Voslářová
13.02.2007 Soutěž z jazyka anglického - kategorie I.A 7.-8. Petra Vodičková - 7.B 16. Alžběta Procházková - 7.B p.uč. Jaroslava Semerádová
13.02.2007 Soutěž z jazyka anglického - kategorie II.A 17. Petra Staňková - 9.B p.uč. Naděžda Finková
28.02.2007 Olympiáda ČJ - I.kategorie výsledky bez udání pořadí Petra Staňková - 9.B a Miroslava Zejdová - 9.B p.uč. Vlasta Voslářová
13.03.2007 Recitační soutěž jednotlivců - II.kategorie 2. Terezie Charvátová - 4.A, postupuje do regionálního kola p.uč. Marie Prokešová
13.03.2007 Recitační soutěž jednotlivců - III.kategorie 3. Dominika Krejcarová - 7.B p.uč. Bohumia Morská
21.03.2007 Zeměpisná olympiáda - kategorie A 14. Jan Pátek - 6.A p.uč. Zdeňka Hiessová
21.03.2007 Zeměpisná olympiáda - kategorie B 3. Jana Kremláčková - 7.A p.uč. Lucie Vrzáčková
21.03.2007 Zeměpisná olympiáda - kategorie C 4. Milan Blahut - 9.B p.uč. Zdeňka Hiessová
29.03.2007 Hokejbal proti drogám - 6.-7.třídy 2. družstvo: Jan Ježek - 6.A, Karel Čeřovský, Patrik Žaloudek, Josef Vejvoda a Dominik Cvach - 6.B, Jiří Horáček, Roman Petr, Jakub Zadina a Zdeněk Munduch - 7.A, David Neuwirth - 7.B p.uč. Lucie Vrzáčková
02.04.2007 Hokejbal proti drogám - 8.-9.třídy 3. družstvo: Kamil Žák, Marek Smutný, MArtin Smutný a Miroslav Pop - 8.A, Jiří Rada, Šimon Průcha a Jaroslav Hovorka - 8.B, Radek Dušek, Bronislav Duba, Marek Tomsa a Daniel Večerník - 9.A p.uč. Lucie Vrzáčková
11.04.2007 Matematická olympiáda - kategorie Z6 řešitel Jan Pátek - 6.A p.uč. Dagmar Mourycová
11.04.2007 Matematická olympiáda - kategorie Z7 řešitelé Dominika Krejcarová, Kristýna Novotná a Jan Jileček- 7.B a Lenka Skuciusová - 7.A p.uč. Dagmar Mourycová
11.04.2007 Matematická olympiáda - kategorie Z8 16.-18. Simona Bilková - 8.A a řešitelé: Tomáš Javůrek a Nikola Kotenová - 8.B p.uč. Zdeňka Hiessová a p.uč. Dagmar Mourycová
16.04.2007 Oblastní kolo Biologické olympiády - kategorie C 14. Zdeňka Jelínková - 8.A 15.-16. Simona Bilková - 8.A 28. Martina Horáková - 8.A p.uč. Alena Zlámalíková
17.04.2007 Silák roku - děvčata - 6.třídy 12. Jana Procházková - 6.A p.uč. Jitka Hajnová
17.04.2007 Silák roku - děvčata - 7.třídy 2. Dominika Krejcarová - 7.B 13. Alžběta Procházková - 7.B p.uč. Jitka Hajnová
17.04.2007 Silák roku - děvčata - 8.třídy 4. Andrea Královská - 8.B p.uč. Jitka Hajnová
17.04.2007 Silák roku - děvčata - 9.třídy 7. Kamila Pertlíková - 9.A p.uč. Jitka Hajnová
17.04.2007 Silák roku - chlapci - 6.třídy 13. David Havel - 6.B p.uč. Jitka Hajnová
17.04.2007 Silák roku - chlapci - 7.třídy 7. David Zadražil - 7.B 15. Zdeněk Munduch - 7.A p.uč. Jitka Hajnová
17.04.2007 Silák roku - chlapci - 9.třídy 4. Daniel Večerník - 9.A 6. Jaroslav Střecha - 9.A 13. Ladislav Pilc - 9.A 14. Jakub Procházka - 9.A p.uč. Jitka Hajnová
09.05.2007 Triatlonové naděje - kategorie A - chlapci 4.-5.třída 7. Ondřej Smolík - 5.B 13. Filip Koch - 5.A  
09.05.2007 Triatlonové naděje - kategorie D - dívky 4.-5.třída 2. Kateřina Švecová - 4.A 8. Martina Kohoutková - 5.B  
09.05.2007 Triatlonové naděje - kategorie C - chlapci 8.-9.třída 18. Jaroslav Javorka - 8.B  
18.05.2007 Vybíjená žáků a žákyň 4.-5.tříd 7. družstvo: Radim Smutný, Zuzana Zadražilová, Gabriela Kanswohlová a Marek Pytlík - 4.A, Filip Koch, Martin Doležal, Adam Rychetský, Štěpán Benda a David Gilbert - 5.A, Martin Hos a David Cakl - 5.B p.uč. Marie Prokešová
Krajská kola soutěží 2006/2007
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
21.10.2006 (Moravské Budějovice) Přehazovaná ml.žactvo I. - dívky 1. družstvo: Andrea Královská, Nikola Kotenové - obě 8.B, Anetta Mejzlíková, Kamila Pertlíková, Jitka Pokorná a Lenka Hanzelová - všichni 9.A a Alžběta Procházková - 7.B p.uč. Jitka Hajnová
21.10.2006 (Moravské Budějovice) Přehazovaná ml.žactvo II. - dívky 2. družstvo: Tereza Koldová, Lucie Kubištová - obě 6.B, Jana Procházková - 6.A, Dominika Krejcarová, Lucie Procházková a Monika Roubalová - 7.B p.uč. Jitka Hajnová
21.10.2006 (Moravské Budějovice) Přehazovaná ml.žactvo I. - chlapci 3. družstvo: Jan Ježek - 6.A, Martin Kluska, Jakub Zadina a Filip Jonáš - 7.A, Pavel Vašků - 8.A a Martin Rácz - 8.B p.uč. Jitka Hajnová
21.10.2006 (Moravské Budějovice) Přehazovaná ml.žactvo II. - chlapci 1. družstvo: Jan Kovář - 6.A, Lukáš Worálek, Otakar Marcin a Patrik Žaloudek - 6.B, Petr Boudný a David Zadražil - 7.B p.uč. Jitka Hajnová
11.11.2006 (Havlíčkův Brod) Zimní čtyřboj mládeže - mladší žaci II. 6. Jan Kovář - 6.A, 7. David Svoboda - 6.A, 8. Josef Havel - 6.B p.uč. Jitka Hajnová
11.11.2006 (Havlíčkův Brod) Zimní čtyřboj mládeže - mladší žákyně II. 7. Jana Procházková - 6.A, 8. Nikol Homoláčová - 7.B p.uč. Jitka Hajnová
11.11.2006 (Havlíčkův Brod) Zimní čtyřboj mládeže - starší žáci I. 7. David Zadražil - 7.B, 9. Jan Voda - 6.B, 10. Lukáš Piskura - 8.B p.uč. Jitka Hajnová
11.11.2006 (Havlíčkův Brod) Zimní čtyřboj mládeže - starší žáci II. 9. Ladislav Pilc - 9.A, 10. Michal Svátek - 8.B, 12. Pavel Vašků - 8.A, 13. Martin Rácz - 8.B p.uč. Jitka Hajnová
11.11.2006 (Havlíčkův Brod) Zimní čtyřboj mládeže - starší žákyně I. 7. Dominika Krejcarová - 7.B, 9. Kateřina Smejkalová - 7.A, 12. Monika Šímová - 7.A, 14. Lucie Kubištová - 6.B p.uč. Jitka Hajnová
11.11.2006 (Havlíčkův Brod) Zimní čtyřboj mládeže - starší žákyně II. 9. Alžběta Procházková - 7.B, 10. Diana Příhodová - 9.B p.uč. Jitka Hajnová
28.11.2006 Soutěž mladých chovatelů - starší 1. Petra Staňková - 9.B, 2. Lucie Hartmanová - 9.A, 4. Nikola Prohasková - 9.A, 4. Markéta Novotná - 9.B, 6. Anetta Mejzlíková - 9.A, 8. Ladislav Pilc - 9.A, 9. Kateřina Tvrdíková - 6.B, 11. Petr Boudný - 7.B, 13. Lucie Petráková - 6.B, 13. Hana Mončeková - 6.B, 13. Josef Havel - 6.A, 17. Alena Topinková - 6.B, 20. Klára Valešová - 9.B, 21. Kristýna Žáková - 6.B p.uč. Jitka Hajnová
28.03.2007 Krajské kolo matematické olympiády - Z9 24. Petra Staňková - 9.B p.uč. Dagmar Mourycová
05.05.2007 (Přibyslav) Soutěž amaterských tanečních skupin - Přibyslavský pantoflíček 3. taneční kroužek: Tereza Drnková - 2.A, Monika Brussmannová, Andrea Fiedlerová, Sabina Šenkapoulová, Iveta Vodičková a Leona Dočkalová - 2.B, Rozálie Rychlá, Lucie Šlíglová, Martina Jelínková a Natálie Kottová - 3.A, Lucie Nováková - 3.B, Aneta Jahodová, Petra Rindová a Adriana Žáková - 4.A p.uč. Bohumila Hanáková
17.05.2007 Oblastní kolo Biologické olympiády - kategorie D 17.-18. Petr Boudný - 7.B 23. Jakub Zadina - 7.A p.uč. Jitka Hajnová
24.05.2007 Mladý web Vysočiny - kategorie základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií 2. Patrik Jonáš - 8.B  
26.05.2007 (Havlíčkův Brod) Soutěž amaterských tanečních skupin - Havlíčkobrodský střevíček 2007 3. taneční kroužek: Monika Brussmannová, Andrea Fiedlerová, Sabina Šenkapoulová, Iveta Vodičková, Leona Dočkalová a Veronika Válalová - 2.B, Rozálie Rychlá, Lucie Šlíglová, Martina Jelínková a Natálie Kottová - 3.A, Lucie Nováková - 3.B, Aneta Jahodová, Petra Rindová a Adriana Žáková - 4.A p.uč. Bohumila Hanáková
01.06.2007 Výtvarná soutěž - Co dělám pro své zdraví - kategorie 2. 2. Nela Eliášová - 2.A p.uč. Hana Wenigová
01.06.2007 Výtvarná soutěž - Co dělám pro své zdraví - kategorie 2. 3. Lenka Mončeková - 2.A p.uč. Hana Wenigová
01.06.2007 Výtvarná soutěž - Co dělám pro své zdraví - kategorie 3. 3. Ondřej Badín - 5.A p.uč. Romana Kovářová
01.06.2007 Výtvarná soutěž - Co dělám pro své zdraví další vystavené práce: Veronika Vohralíková, Natálie Večerníková - obě 2.A, Andrea Fiedlerová, Veronika Válalová a Leona Dočkalová - 2.B, Magda Smejkalová - 5.A, Karolína Hromádková a Anetta Mejzlíková - 9.A p.uč. Hana Wenigová, p.uč. Bohumila Hanáková, p.uč. Romana Kovářová a p.uč. Marcela Hubačová

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace