Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2005/2006
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
3.-7.10. Pythagoriáda 6.tř. 6.A,B p.uč. Mourycová
3.-7.10. Pythagoriáda 7.tř. 7.A,B p.uč. Hiessová a p.uč. Mourycová
3.-7.10. Pythagoriáda 8.tř. 8.A,B p.uč. Hiessová a p.uč. Mourycová
12. 1. Olympiáda v českém jazyce 9.A,B p.uč. Morská
13. 1. Matematická olympiáda 9.ročníků 9.A p.uč. Mourycová
9. 1. - 15. 1. Konverzační soutěž v německém jazyce 6.A 7.A,B 8.A,B 9.A,B p.uč. Hubačová
30. 1. Dějepisná olympidáda 7. a 9.tříd 7.A,B 9.A,B p.uč. Sedláková
30. 1. Dějepisná olympidáda 8.tříd 8.A,B p.uč. Voslářová
31. 1. Olympiáda v českém jazyce 8.A,B p.uč. Voslářová
říjen-únor Chemická olympiáda 9.A,B p.uč. Zlámalíková
Okresní kola soutěží 2005/2006
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
22.9.2005 Nejzdatnější prvňáček 10. Nela Eliášová - 1.A 11. Eva Rodová - 1.B  
22.9.2005 Nejzdatnější prvňáček 16. Daniel Kašík - 1.A 19. Jakub Krupička - 1.B 23. Matyáš Kolátor - 1.B  
30.9.2005 Soutěž v malování záložek do knih 1. Marek Tomsa - 8.A 3. Jaromír Turna - 9.A 5. Simona Bláhová - 8.B 6. Veronika Gilbertová - 8.A Jitka Hajnová
18.10.2005 Jihlavský lístek 2. Oldřiška Kučerová - 9.A 3. Jaromír Turna - 9.A 6. Lenka Hanzelová - 8.A 10. Simona Horáková - 8.A 11. Jan Blažek - 8.A 12. Marek Tomsa - 8.A 13. LAdislav Pilc - 8.A 14. Radek Dušek - 8.A Jitka Hajnová
19.10.2005 Pythagoriáda 6.ročník 14.-16. Martin Kluska - 6.A Dagmar Mourycová
19.10.2005 Pythagoriáda 7.ročník 1. Simona Bilková - 7.A 18. Šimon Průcha - 7.B 24. Pavel Havrda - 7.A Zdeňka Hiessová a Dagmar Mourycová
18.11.2005 Turistická soutěž "Střelka" 3. Lucie Hartmanová a Anetta Mejzlíková - 8.A 4. Jitka Pokorná a Nikola Prohásková - 8.A 5. Jan Blažek a Ladislav Pilc - 8.A 6. Veronika Karšulínová a Markéta Novotná - 8.B 8. Miroslava Zejdová - 8.B a Jana Ederová - 9.B Jitka Hajnová
22.11.2005 Soutěž mladých chovatelů II.kategorie 1. Lenka Hanzelová - 8.A 4. Anetta Mejzlíková - 8.A Jitka Hajnová
08.12.2005 Od pasivity k aktivitě - soutěžní prezentace družstvo: Anetta Mejzlíková, Lucie Hartmanová - 8.A a Martin Kourek - 9.B Jitka Hajnová
09.12.2005 Labyrint mladého chovatele 2. družstvo: Oldřich Staněk, Josef Moravanský a Vojtěch Smrčka - 9.B 3. družstvo: Petr Seitl, Josef Moravanský, Martin Došek a Jiří Kremláček - 9.B Jitka Hajnová
25.1.2006 Matematická olympiáda kategorie Z9 27.-28. Ondřej Navrátil - 9.A 27.-28. Marta Voršiláková - 9.A Dagmar Mourycová
26.1.2006 Okresní kolo soutěže z jazyka německého pro základní školy a víceletá gymnázia - kat I.A 1. Simona Bilková - 7.A 3. Kristýna Michalcová - 7.B Marcela Hubačová
26.1.2006 Okresní kolo soutěže z jazyka německého pro základní školy a víceletá gymnázia - kat II.A 2. Markéta Jonášová - 8.B 10.- 11. Linda Šutová - 8.A
Markéta Jonášová postupuje do krajského kola
Marcela Hubačová
16.3.2006 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - kategorie 2.a 3.třída 1. Terezie Charvátová - 3.A - postupuje do krajského kola Marie Prokešová
16.3.2006 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - kategorie 4.a 5.třída čestné uznání Kristýna Dobrianská - 4.A Romana Kovářová
16.3.2006 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - kategorie 6.a 7.třída 3. LUkáš Chytil - 6.A Bohumila Moská
16.3.2006 Okresní kolo recitační soutěže jednotlivců - kategorie 8.a 9.třída 2. Gabriela Schottnerová - 9.B - postupuje do krajského kola Bohumila Moská
23.3.2006 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie A 14. Dominik Hráček - 6.B Zdeňka Hiessová
23.3.2006 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie B 13. Roman Pospíchal - 7.A Zdeňka Hiessová
23.3.2006 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kategorie C 5. MIlan Blahut - 8.B Lucie Vrzáčková
27.3.2006 Okresní kolo soutěže v programování 2006 - kategorie starší žáci 1. Tomáš Skucius - 9.A - postupuje do krajského kola  
5.4.2006 Okresní kolo matematické olympiády - kategorie Z6 43.-45. Alžběta Procházková - 6.B Dagmar Mourycová
5.4.2006 Okresní kolo matematické olympiády - kategorie Z7 14.-15. Simona Bilková - 7.A Zdeňka Hiessová
5.4.2006 Okresní kolo matematické olympiády - kategorie Z8 15. Petra Staňková - 8.B Dagmar Mourycová
11.4.2006 Okresní kolo biologické olympiády - kategorie C 16. Oldřiška Kučerová - 9.A Jitka Hajnová
24.4.2006 Hokejbal proti drogám 2006 - kategorie 6. a 7.třídy 2. družstvo Lucie Vrzáčková
26.4.2006 Hokejbal proti drogám 2006 - kategorie 8. a 9.třídy 5. družstvo Lucie Vrzáčková
3.5.2006 Silák roku - kategorie 6.třídy - chlapci 9. Zdeněk Munduch - 6.A Lucie Vrzáčková
3.5.2006 Silák roku - kategorie 7.třídy - chlapci 3. Michal Svátek - 7.B 16. Martin Rácz - 7.B Lucie Vrzáčková
3.5.2006 Silák roku - kategorie 8.třídy - chlapci 5. Jaroslav Střecha - 8.A Lucie Vrzáčková
3.5.2006 Silák roku - kategorie 9.třídy - chlapci 2. Petr Neckař - 9.A Lucie Vrzáčková
3.5.2006 Silák roku - kategorie 6.třídy - děvčata 2. Dominika Krejcarová - 6.B 5. Nikol Homoláčová - 6.B Jitka Hajnová
3.5.2006 Silák roku - kategorie 7.třídy - děvčata 4. Andrea Královská - 7.B 13. Nikola Kotenová - 7.B Jitka Hajnová
3.5.2006 Silák roku - kategorie 8.třídy - děvčata 8. Kamila Pertlíková - 8.A Jitka Hajnová
3.5.2006 Silák roku - kategorie 9.třídy - děvčata 3. Monika Čechová - 9.A Jitka Hajnová
Oblastní kola soutěží 2005/2006
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
14.2.2006 Oblastní kolo dějepisné olympiády 7. Simona Bilková - 7.A 20. Veronika Karšulínová - 8.B Vlasta Sedláková
21.2.2006 Oblastní kolo Olympiády v českém jazyce I.kat. 8. Kateřina Francová - 9.B 13. Lubomír Fink - 9.A Bohumila Morská
10.3.2006 Krajské kolo soutěže v německém jazyce 8. Markéta Jonášová - 8.B Marcela Hubačová
21.4.2006 Krajské kolo soutěže v programování 4. Tomáš Skucius - 9.A  
24.5.2006 Oblastní kolo Biologické olympiády kat. D 4. Simona Bilková - 7.A 21. Petr Boudný - 6.B 27. Tomáš Javůrek - 7.B Alena Zlámalíková
3.6.2006 republikové finále soutěže mládeže Medvědí stezkou kat. mladší žákyně II. 8. Barbora Berková - 4.A Jitka Hajnová
3.6.2006 republikové finále soutěže mládeže Medvědí stezkou kat. starší žákyně I. 5. Alžběta Procházková a Dominika Krejcarová obě - 6.B
6. Andrea Královská - 7.B a Simona Horáková - 8.A
Jitka Hajnová
3.6.2006 republikové finále soutěže mládeže Medvědí stezkou kat. starší žákyně II. 9. Anetta Mejzlíková a Lucie Hartmanová obě - 8.A
17. Kamila Pertlíková a Jitka Pokorná obě - 8.A
Jitka Hajnová
3.6.2006 republikové finále soutěže mládeže Medvědí stezkou kat. mladší žáci II. 15. Ladislav Pilc - 8.A a Martin Kourek - 9.B Jitka Hajnová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/