Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2004/2005
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
13.12.-17.12.2004 Konverzační soutěž z jazyka německého 6.A,B 7.A,B a 9.A,B p.uč.Hubačová
zimní prázdniny Dějepisná olympiáda 9.tříd 9.A,B p.uč.Voslářová
6. 1. 2005 Olympiáda z ČJ 9.B 9.B p.uč.Voslářová
11. 1. 2005 Olympiáda z ČJ 9.A 9.A p.uč.Morská
11. 1. 2005 Olympiáda z matematiky 9.A,B p.uč.Mourycová a p.uč.Hiessová
25. 1. 2005 Dějepisná olympiáda 8.tříd 8.A,B,C p.uč.Sedláková
1. 2. 2005 Konverzační soutěž z jazyka anglického 6.A,B 7.A 9.A,B p.uč.Finková, p.uč.Brixi a p.uč.Dubová
21. 3. 2005 Psaní na počítači 8.A,B,C a 9.A,B p.uč.Sedláková a žák J.Vidlák
březen 2005 Přírodopisná olympiáda kat.C 8.A,B,C a 9.A,B p.uč.Zlámalíková a p.uč.Hajnová
4.-22.4. 2005 Přírodopisná olympiáda kat.D 6.A,B a 7.A,B p.uč.Zlámalíková a p.uč.Hajnová
Okresní kola soutěží 2004/2005
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
27. 9. 2004 Nejzdatnější prvňáček - dívky 2. Katka Zwangerová - 1.B 3. Martina Jelínková - 1.A 6.-7. Gabriela Danková - 1.B 15.-17. Martina Dvořáková - 1.B  
27. 9. 2004 Nejzdatnější prvňáček - chlapci 10. Jakub Kalivoda - 1.A 12. Ondřej Římal - 1.A 13. Štěpán Bohatý - 1.B 16.-19. Michal Pospíchal - 1.B 28. Vojtěch Bartoň - 1.B  
20.10. 2004 Pythagoriáda 7.ročník 9. Simona Horáková - 7.A 24.-25. Petra Staňková - 7.B Dagmar Mourycová
20.10. 2004 Pythagoriáda 8.ročník 32.-33. Tomáš Skucius - 8.A Dagmar Mourycová
12.10. 2004 Přespolní běh - mladší žáci - 2000 m 27. Martin Paul - 6.B 44. Lukáš Piskura - 6.B Vladimír Nepraš
12.10. 2004 Přespolní běh - starší žákyně - 1500 m 28. Nikola Prohásková - 7.A 51. Renáta Andrýsková - 8.C 52. Petra Nevoralová - 8.C Jitka Hajnová
19.10. 2004 Jihlavský lístek - přírodovědně - ekologická soutěž 1. Lada Slézová - 9.A 2. Jana Augustová - 9.A 3.-4. Dita Brodinová - 9.B a Tereza Klusková - 8.C 5. Petra Kovářová - 8.B 6.-7. Kateřina Francová -8.B 9.-10. Teraza Smolíková - 8.B 11. Martin Kourek - 8.B 12. Jan Heiland - 8.B Jitka Hajnová
19.11. 2004 Střelka - turistická soutěž - kat. A 1. Aneta Mejzlíková - 7.A Jitka Hajnová
19.11. 2004 Střelka - turistická soutěž - kat. B 1. Nikola Prohásková a Jitka Pokorná - obě 7.A 2. Jan Blažek a Ladislav Pilc - oba 7.A 3. Lucie Hartmanová - 7.a a Michal Schligsbier - 8.B Jitka Hajnová
19.11. 2004 Střelka - turistická soutěž - kat. C 3. Veronika Karšulínová a Markéta Novotná - obě 7.B Jitka Hajnová
23.11. 2004 Soutěž mladých chovatelů 1.-2. Anetta Mejzlíková - 7.A 5. Nikola Prohásková - 7.A 6.-7. Jana Kubištová - 9.B 8.-9. Lucie Hartmanová - 7.A 10.-11. Dita Brodinová - 9.B 13.-14. Martin Kourek - 8.B 15. Markéta nOvotná - 7.B 17.-18. Tomáš Hlávka - 8.B Jitka Hajnová
21.1. 2005 McDonald's Cup - stolní tenis - mladší žákyně 4. Kristýna Novotná - 5.B  
25.1. 2005 Soutěž z jazyka německého - kat. I.A 4.-5. Simona Bilková - 6.A 7. Kristýna Michalcová - 6.B p.uč.Hubačová
25.1. 2005 Soutěž z jazyka německého - kat. II.A 3. Eva Jonášová - 9.A p.uč.Hubačová
26.1. 2005 Matematická olympiáda - kategorie Z-9 16. Markéta Dubová - 9.A 22.-23. Vojtěch Sedlák - 9.B p.uč.Mourycová a p.uč.Hiessová
26.1. 2005 Zlatá střelka - elektronické šipky 1. Aneta Mejzlíková - 7.A 3. Jakub Procházka - 7.A 5. Martin Kourek - 8.B 6. Jan Heiland - 8.B 8. Dana Jelínková - 7.A  
9.2. 2005 Soutěž z jazyka anglického - kat. I.A 11. - 12. Andrea Královská - 6.B 16.-17. Simona Horáková - 7.A p.uč. Finková, p.uč.Brixi
9.2. 2005 Soutěž z jazyka anglického - kat. II.A 5. - 6. Ervín Mašek - 9.A 12.-13. Vojtěch Sedlák - 9.B p.uč. Brixi, p.uč.Finková
březen 2005 Výtvarná soutěž na téma: "Sport a volný čas" - kategorie III. 3. Jan Václavek - 5.A
3. Anna Solarová - 5.A
p.uč. Wenigová
14.3.-15.3.2005 Okresní kolo v basketbalu starších žáků 13.-14. družstvo p.uč.Nepraš
21.3. 2005 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kat.A 14. Kristýna Michalcová - 6.B p.uč.Hiessová
21.3. 2005 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kat.B 7. Milan Blahut - 7.B p.uč.Nepraš
21.3. 2005 Okresní kolo zeměpisné olympiády - kat.C 11. Vojtěch Sedlák - 9.B p.uč.Nepraš
22.3. 2005 Okresní kolo recitační soutěže - kat. 4. a 5.třída 2. Sabina Nováková - 5.A p.uč.Wenigová
30.3. 2005 Okresní kolo matematické miniolympiády 2005 2. Martin Kluska - 5.A
úspěšní řešitelé: Aneta Tlačbabová - 5.A, Lukáš Hos, Dominika Krejcarová, Petr Sedlák a Michael Danko - všichni z 5.B
p.uč.Wenigová a p.uč. Hanáková
6.4. 2005 Hokejbal proti drogám - kat. 6.-7.třída 2. družstvo: Roman Petr-5.A, Karel Čeřovský-5.B, Martin Rychlík, Marek Smutný a Miroslav Pop-6.A, Šimon Průcha, Jakub Rada a Martin Paul-6.B, Marek Tomsa a Daniel Večerník-7.A, Ondřej Petr, Jakub Okapal, Ondřej Mutl, Milan Blahut, Martin Prokop a Stanislav Woralek-7.B p.uč.Hubačová
6.4. 2005 Matematická olympiáda - kat. Z6 8.-15. Simona Bilkova-6.A 31.-35. Gabriela Paulová-6.B
ostatní řešitelé: MIchaela Blablová - 6.B
p.uč.Hiessová a p.uč.Mourycová
6.4. 2005 Matematická olympiáda - kat. Z7 21. Petra Staňková-7.B
ostatní řešitelé: Veronika Karšulínová - 7.B
p.uč.Mourycová
4.5. 2005 Silák roku - kat. 6.třídy - děvčata 3. Andrea Královská- 6.B
9. Nikola Kotenová - 6.B
p.uč. Pešková, p.uč. Hajnová
4.5. 2005 Silák roku - kat. 6.třídy - chlapci 8. Michal Svátek - 6.B
17. Martin Paul - 6.B
p.uč. Pešková, p.uč. Hajnová
4.5. 2005 Silák roku - kat. 7.třídy - děvčata 8. Kamila Pertlíková - 7.A
14. Jitka Pokorná - 7.A
p.uč. Pešková, p.uč. Hajnová
4.5. 2005 Silák roku - kat. 7.třídy - chlapci 1. Michal Kovář - 7.B
2. Daniel Večerník - 7.A
p.uč. Pešková, p.uč. Hajnová
4.5. 2005 Silák roku - kat. 8.třídy - děvčata 5. Monika Čechová - 8.A
9. Veronika Vlčková - 8.B
p.uč. Hajnová
4.5. 2005 Silák roku - kat. 8.třídy - chlapci 3. Petr Neckař - 8.A
8. Michal Schligsbier - 8.B
p.uč. Nepraš
17.5. 2005 Pohár rozhlasu - mladší žáci 9. smíšené družstvo p.uč. Hajnová, p.uč. Pešková
17.5. 2005 Pohár rozhlasu - mladší žákyně 13. smíšené družstvo p.uč. Hajnová, p.uč. Pešková
18.5. 2005 Okresní kolo Biologické olympiády, kat.D 13.-14. Petra Staňková - 7.B
16. Simona Bilková - 6.A
další soutěžící Anetta Mejzlíková - 7.A
p.uč. Zlámalíková, p.uč. Hajnová
20.5. 2005 Regionální slyšení projektu Občan téma: Týraná zvířata Kratochvíl, Sedmerová, Paulová, Coufalová, Jonášová, Bláhová, Karšulínová, Staňková a Valešová - 7.B
p.uč. Sedláková
20.5. 2005 Regionální slyšení projektu Občan téma: ZOO Jihlava Francová, Heiland, Hlávka, Klusková, Kourek, Kovářová, Moravanský, Pilcová, Smolíková, Staněk - 8.B
p.uč. Sedláková
24.5. 2005 Pohár rozhlasu - starší žáci 10. smíšené družstvo p.uč. Nepraš
24.5. 2005 Pohár rozhlasu - starší žákyně 14. smíšené družstvo p.uč. Hajnová
Oblastní kola soutěží 2004/2005
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
17.2.2005 Oblastní kolo dějepisné olympiády 21. Jaromír Turna - 8.A
23. Marta Voršiláková - 8.C
27. Jaroslav Pokorný - 9.A
p.uč.Sedláková a p.uč.Voslářová
18.2.2005 Krajské kolo konverzační soutěže z jazyka německého 6.-7. Eva Jonášová - 9.A p.uč.Hubačová
10.3.2005 Oblastní kolo olympiády českého jazyka I.kat. 11. Markéta Dubová - 9.A
12. Natálie Jarůšková - 9.B
p.uč.Morská a p.uč.Voslářová
12.4. 2005 Oblastní kolo biologické olympiády - kat.C 11. Martina Munduchová - 9.B
13. Oldřiška Kučerová - 8.A
21. Patrik Pavlok - 9.A
p.uč.Hajnová a p.uč. Zlámalíková
16.4. 2005 Přibyslavský pantoflíček - amatérské taneční skupiny - kat.9-11 let 2. - družstvo: Tamara Friedlová-1.A, Lucie Nováková, Nikola Vajngátová a Lucie Šmalcová-1.B, Adriana Žáková-2.A, Kristýna Dobrianská, Zuzana Hanáková, Žaneta Koumarová, Barbora Berková a Denisa Vajngátová-3.A, Alena Topinková a Kristýna Žáková-4.B, Miroslava Fajmonová, Bára Kašparová a Tereza Smejkalová-5.B p.uč.Hanáková
22.4. 2005 Krajské kolo dětských sólových recitátorů - II.kategorie - Třebíč bez určení pořadí Sabina Nováková - 5.A p.uč.Wenigová a p.v. Štefánková
6.5. 2005 ZAV - talentová soutěž žáků ZŠ v psaní na počítači 8. Vojtěch Sedlák - 9.B
18.-19. Ranata Andrýsková - 8.C
24. Jan Vidlák - 9.B
27. Jana Kubištová - 9.B
p.uč.Sedláková

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace