Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2003/2004
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
19.1.2004 Konverzační soutěž z německého jazyka 6.A, 6.B, 8.A, 9.A a 9.B p.uč. Marcela Hubačová
12.1. a 19.1.2004 Olympiáda v jazyce českém 9.A a 9.B p.uč. Vlasta Voslářová
23.1.2004 Olympiáda v jazyce českém 8.A p.uč. Bohumila Morská
28.1.2004 Dějepisná olympiáda 8.B p.uč. Vlasta Voslářová
2.2.2004 Dějepisná olympiáda 9.A a 9.B p.uč. Vlasta Sedláková
11/2003 - 2/2004 Chemická olympiáda 9.A a 9.B p.uč. Alena Zlámalíková
23.2.2004 Recitační soutěž 1.st. 1.-5.třídy p.uč. 1.-5.tříd
2.3.2004 Pythagoriáda 6.tříd 6.A a 6.B p.uč. Hiessová, p.uč. Mourycová
2.3.2004 Pythagoriáda 7.tříd 7.A a 7.B p.uč. Hiessová, p.uč. Mourycová
1.3.-12.3.2004 Biologická olympiáda kat.C 8.A,B a 9.B p.uč. Zlámalíková
29.3.2004 Soutěž v psaní na počítači 8.A,B a 9.A p.uč. Sedláková
21.4.2004 Dopravní soutěž cyklistů 5.- 8.třídy p.uč. Hlouš a p.uč.Teplý
23.4.2004 Olympiáda přírodopis 6.-7.třídy 6.A a 7.B p.uč. Hajnová
Okresní kola soutěží 2003/2004
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
8. 9. 2003 Nejzdatnější prvňáček 1. Kateřina Švecová - 1.B  
20. 10. 2003 Sportovní liga škol v plavání mladší žáci 4. Ondřej Holub, Daniel Večerník, Radek Koch - všichni 6.A a Petr Neckař, Ondřej Brož a Michal Zajíček - všichni ze 7.A
mladší žákyně 2. Linda Šutová 6.A, Monika Čechová 7.A, Veronika Vlčková 7.B, Renáta Andrýsková a Petra Nevoralová obě ze 7.C
starší žáci 3. Jaroslav Pokorný 8.A, Jakub Rojka a Jan Kolář oba z 8.B, Jan Nechvátal 9.A, Jan Diviš a Zbyněk Hlava oba z 9.B
starší žákyně 1. Žaneta Němcová a Jana Kovářová obě z 8.A, Aneta Kotenová, a Hana Petrášová obě z 8.B, Markéta Číhalová a Klára Štolpová obě z 9.A
 
21. 10. 2003 Jihlavský lístek 2.-4. Oldřich Staněk-7.B, 5.-7. Lada Slézová-8.A a Martin Kourek-7.B, 8.-9. Kateřina Francová-7.B a 21.-25. Jana Augustová-8.A Jitka Hajnová
27. 10. 2003 Mc Donald's cup - stolní tenis 3. Jana Augustová-8.A, 6. Kristýna Novotná-4.B  
13. 11. 2003 Soutěž mladých chovatelů - kategorie A 2. Zdeňka Jelínkvá-5.A, 3. Jakub Zadina-4.A 6. Nikola Mandátová-5.A  
13. 11. 2003 Soutěž mladých chovatelů - kategorie B 1. Jana Augustová-8.A, 1. Martina Munduchová-8.B 2. Lada Slézová-8.A, 4. Nikola Prohásková-6.A, 6. Jitka Pokorná a Aneta Mejzlíková-obě z 6.A, 7. Jan Heiland a Martin Kourek - oba ze 7.B Jitka Hajnová
28. 11. 2003 Turistická soutěž - Střelka - dvoučlenná družstva 2. - kat.B Lenka Hanzelová a Simona Horáková-6.A, 2. - kat.C Martin Kourek a Jan Heiland-7.B, 4. - kat.C Dita Brodinová a Jana Kubištová-8.B Jitka Hajnová
3. 2. 2004 Florbal - starší žáci družstvo 6.-10. Jaroslav Pokorný, Marek Šimek a Otakar Med - všichni z 8.A, Jan Kolář, Jakub Rojka, Zdeněk Novák, Marek Blabla a Jan Vidlák - všichni z 8.B, Jan Nechvátal a Pavel Mašek - 9.A a Lukáš Nikodým z 9.B Miroslav Teplý
25. 2. 2004 Florbal - mladší žáci družstvo 6.-9. Ondřej Holub 6.A, Milan Blahut, Ondřej Mutl, Jiří Suchý, Jakub Okapal a Martin Prokop - všichni z 6.B, Jakub Kunst a Petr Neckař - oba ze 7.A, Michal Schligsbier, Josef Moravanský, Oldřich Staněk, Martin Došek a Martin Kourek - všichni ze 7.B, a Jan Mašek ze 7.C Miroslav Teplý
26. 2. 2004 Dějepisná olympiáda 11. Jan Slavík-9.B, 14. Martina Munduchová-8.B Vlasta Sedláková, Vlasta Voslářová
2. 3. 2004 Recitační soutěž 1. - kat.I. Vendula Trávníková-2.A, 2. - kat.III. Gabriela Schottnerová-7.C Romana Kovářová, Bohumila Morská
5. 3. 2004 Chemická olympiáda 14.-15. Pavlína Seitlová-9.B, 18.-22. Denisa Wieczoreková a Alexandra Trnková - obě z 9.A Alena Zlámalíková
17. 3. 2004 Zeměpisná olympiáda kat.A 18.-19. Ondřej Mutl-6.B Jaroslava Heřmánková
17. 3. 2004 Zeměpisná olympiáda kat.C 2. Pavel Soukup-9.A Zdeňka Hiessová
2. 4. 2004 Basketbal mladších žákyň družstvo 7.-8. Aneta Skořepová, Simona Horáková, Dana Jelínková, Jitka Pokorná a Nikola Prohásková - všechny ze 6.A, Monika Čechová, Anna Jelínková, Jitka Komínová a Barbora Vítková - všechny ze 7.A, Veronika Vlčková a Markéta Špinglová - obě ze 7.B Jitka Hajnová
6. 4. 2004 Basketbal mladších žáků družstvo 9.-11. Jaroslav Střecha, Daniel Večerník, Marek Tomsa, Michal Havel a Bronislav Duba - všichni ze 6.A, Petr Neckář, Zdeněk Bartůšek a Ondřej Navrátil - všichni ze 7.A, Oldřich Staněk, Michal Schligsbier a Josef Moravanský - všichni ze 7.B Miroslav Teplý
7. 4. 2004 Matematická olympiáda Z6 15.-17. Simona Horáková-6.A, řešitelka Veronika Karšulínová-6.B Dagmar Mourycová
7. 4. 2004 Matematická olympiáda Z8 6.-9. Markéta Dubová-8.A, řešitelka Barbora Wochnerová-8.A Dagmar Mourycová
20. 4. 2004 Silák roku 7.třídy-chlapci 2. Petr Neckař-7.A, 17. Lubomír Fink-7.C
8.třídy-chlapci 17. Libor Paul-8.B, 20. Jakub Rojka-8.B
9.třídy-chlapci 1. Lukáš Topinka-9.B, 11. Jan Diviš-9.B
chlapci celkově 1. Lukáš Topinka, 17. Petr Neckař, 27. Jan Diviš
Miroslav Teplý
20. 4. 2004 Silák roku 7.třídy-dívky 7. Monika Čechová-7.A, 13. Renata Andrýsková-7.C
8.třídy-dívky 11. Aneta Kotenová-8.B
9.třídy-dívky 6. Jitka Beránková-9.B, 8. Zuzana Javůrková-9.A
dívky celkově 19. Jitka Beránková, 25. Zuzana Javůrková, 31. Monika Čechová
Jitka Hajnová
19. 4. 2004 Hokejbal proti drogám - kategorie 4.-5.třída družstvo 3. Jakub Zadina, Adam Jaroš, Dominik Lecz, Filip Jonáš, Jan Václavek, Roman Petr - všichni ze 4.A, Karel Čeřovský a Jan Křížek - oba ze 4.B, Michal Benda, Miroslav Pop, Marek Smutný, Martin Rychlík a Jindřich Máca - všichni z 5.A, Patrik Nekula, Martin Kryštof a Šimon Průcha - všichni z 5.B Marek Hubač
21. 4. 2004 Hokejbal proti drogám - kategorie 8.-9.třída družstvo 5. Petr Seitl - 7.C, PAtrik Pavlok, Marek Šimek, Otakar Med, Martin Dušek a Ervín Mašek - všichni z 8.A, Miloš Tříska, Jakub kolda, Marek Blabla, Zdeněk Novák, Michal Hájek a Jakub Rojka - všichni z 8.B, Lukáš Topinka a Lukáš Nikodým - oba z 9.B Marek Hubač
1. 5. 2004 Den sportu a zdraví - lehká atletika čtyřboj 1. Jitka Pokorná - 6.A Jitka Hajnová
1. 5. 2004 Den sportu a zdraví - vybíjená družstvo 2. Jitka Pokorná, Nikola Prohásková, Simona Horáková, Aneta Mejzlíková, Dana Jelínková, Kamila Pertlíková a Lucie Hartmanová - všechny ze 6.A Jitka Hajnová
6. 5. 2004 Dopravní soutěž mladých cyklistů 5.-6.tříd družstvo 6. Jitka Pokorná, Nikola Prohásková, Jaroslav Střecha a Petr Salát - všichni 6.A Jindřich Hlouš
6. 5. 2004 Dopravní soutěž mladých cyklistů 7.-8.tříd družstvo 3. Jana Augustová, Pavel Zejda a Ondřej Horký - všichni z 8.A a Markéta Špinglová ze 7.B Jindřich Hlouš
10. 5. 2004 Okrskové kolo MC´Donald CUP - kopaná družstvo 2. Jakub Partl, Roman Petr, Martin Kluska - všichni ze 4.A, Petr Sedlák, David Zadražil, Petr Neuwirth - všichni ze 4.B, Roman Poslíchal, Marek Smutný, Miroslav Pop, Pavel Vašků - všichni z 5.A, Martin Rácz, Šimon Průcha a Patrik Nekula - všichni z 5.B Marie Prokešová
11. 5. 2004 Pohár rozhlasu - mladší žáci 6.-7.třídy družstvo 9. Ondřej Petr-6.B, Petr Neckař-7.A, David Rejthárek, Michal Schligsbier a Oldřich Staněk-7.B, Jakub Šaroun a Luboš Fink-7.C Miroslav Teplý
11. 5. 2004 Pohár rozhlasu - mladší žákyně 6.-7.třídy družstvo 10. Jitka Pokorná-6.A, Monika Čechová, Barbora Vítková a Oldřiška Kučerová-7.A, Veronika Vlčková-7.B, Aneta Fantová, Petra Nevoralová, Renata Andrýsková a Jana Ederová-7.C Jitka Hajnová
17. 5. 2004 Minifotbal - starší žáci družstvo 7.-12. Marek Šimek, Jaroslav Pokorný, Ervín Mašek-8.A, Michal Hájek, Vojtěch Sedlák, Michal Střecha a Jan Kolář-8.B, Jan Nechvátal a Daniel Komůrka-9.A, Lukáš Nikodým, Michal Bauer, Zbyněk Hlava a Lukáš Topinka-9.B Miroslav Teplý
19. 5. 2004 Pohár rozhlasu - starší žáci 8.-9.třídy družstvo 7. Marek Šimek, Ondřej Mareš-oba 8.A, Michal Hájek-8.B, Miroslav Mitas-9.A, Lukáš Topinka, Michal Bauer, Jan Diviš a Adam Szöcs-9.B Miroslav Teplý
19. 5. 2004 Pohár rozhlasu - starší žákyně 8.-9.třídy družstvo 8. Denisa Šedová-8.A, Jana Kubištová a Aneta Kotenová-8.B, Lenka Jirků, Monika Sobotková, Zuzana Javůrková a Klára Štolpová-9.A, Eva Príborská, Jitka Beránková, Zuzana Auředníková-9.B Jitka Hajnová
25. 5. 2004 Vybíjená 4.-5.třídy - smíšená družstva družstvo 4. Lea Kazatelová-4.A, Radek Dvořák, Lukáš Hos, Jaroslav Sedmík a David Zadražil-4.B, Michaela Vodová-5.A, Nikola Kotenová, Andrea Královská, Denisa Pavloková, Jana Pejšová, Jakub Rada, Michal Svátek a Veronika Sobotková-5.B Marie Prokešová
25. 5. 2004 Vybíjená 4.-5.třídy - smíšená družstva družstvo 4. Lea Kazatelová-4.A, Radek Dvořák, Lukáš Hos, Jaroslav Sedmík a David Zadražil-4.B, Michaela Vodová-5.A, Nikola Kotenová, Andrea Královská, Denisa Pavloková, Jana Pejšová, Jakub Rada, Michal Svátek a Veronika Sobotková-5.B Marie Prokešová
celoroční turnaj V. amatérská liga kuželek družstvo 5. Jan Blažek a Ondřej Holub-6.A, Miroslav Mitas a Michal Nechvátal-9.A a Jitka Hajnová-učitelka Jitka Hajnová
Oblastní kola soutěží 2003/2004
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
15. 10. 2003 Nejzdatnější prvňáček - krajské kolo 1. Kateřina Švecová - 1.B, 3. Ondřej Suchý - 1.A, 5. Barbora Zadinová - 1.B  
21. 11. 2003 Sportovní liga škol v plavání - krajské kolo 2. družstvo: Žaneta Němcová a Jana Kovářová-8.A, Hana Petrášová a Aneta Kotenová-8.B, Markéta Číhalová a Klára Štolpová-9.A  
27. 1. 2004 Oblastní kolo soutěže z jazyka německého Kategorie I.A 4.-6. místo Markéta Jonášová-6.B 8.-13. místoLinda Šutová-6.A p.uč.Hubačová
27. 1. 2004 Oblastní kolo soutěže z jazyka německého Kategorie II.A 16.-17. místo Pavlína Seitlová-9.B 18.-23. místoIvana Dráždilová-9.A p.uč.Hubačová
11. 3. 2004 Oblastní kolo Olympiády z českého jazyka Kategorie I. 9. místo Pavlína Seitlová-9.B p.uč.Voslářová
31. 3. 2004 Oblastní kolo Matematické miniolympiády 2004 1. místo Pavel Kos-5.A p.uč.Koukalová
7. 4. 2004 Krajské kolo Zeměpisné olympiády 2004 3. místo Pavel Soukup-9.A p.uč.Hiessová
14.5. 2004 Regionální kolo Projektu Občan postup do celostátního kola tým: Ondřej Horký, Jaroslav Pokorný, Pavel Zejda, Ondřej Mareš, Petr Blížkovský a Marek Šimek-8.A, Vojtěch Sedlák, Michal Tvrdík, Jan Kolář, Jan Vidlák, Marek Blabla, Natálie Jarůšková, Martina Munduchová, Eva Kvášová a Hana Petrášová-8.B p.uč.Sedláková
14.-16.5. 2004 Regionální kolo Zlatého listu - mladší kategorie 11. družstvo: Ladislav Pilc, Jan Blažek, Lucie Hartmanová a Aneta Mejzlíková - všichni ze 6.A p.uč.Hajnová
14.-16.5. 2004 Regionální kolo Zlatého listu - starší kategorie 8. družstvo: Jan Heiland, Markéta Šindelková, Hana Pilcová a Martin Kourek - všichni ze 7.B, Jana Kubištová a Martina Munduchová - obě z 8.B p.uč.Hajnová
12.6. 2004 Celostátní slyšení Projektu Občan přehlídka nejúspěšnějších projektů tým: Ondřej Horký, Jaroslav Pokorný, Pavel Zejda, Ondřej Mareš, Petr Blížkovský a Marek Šimek-8.A, Vojtěch Sedlák, Michal Tvrdík, Jan Kolář, Jan Vidlák, Marek Blabla, Natálie Jarůšková, Martina Munduchová, Eva Kvášová a Hana Petrášová-8.B p.uč.Sedláková
12.6. 2004 Medvědí stezka - starší žáci II. 1. družstvo: Bronislav Duba-6.A (Jonáš Sochor) p.uč.Hajnová
12.6. 2004 Medvědí stezka - starší žáci I. 1. družstvo: Martin Kourek-7.B a Ladislav Pilc-6.A
3. družstvo: Jan Heiland a Jiří Kremláček-oba 7.B
p.uč.Hajnová
12.6. 2004 Medvědí stezka - mladší žákyně II. 1. družstvo: Klára Smolíková-2.B (Tereza Hajnová) p.uč.Hajnová
12.6. 2004 Medvědí stezka - starší žákyně I. 1. družstvo: Simona Horáková a Nikola Prohásková-obě 6.A
2. družstvo: Markéta Novotná a Veronika Karšulínová-obě 6.B
p.uč.Hajnová
12.6. 2004 Medvědí stezka - dorostenky 1. družstvo: Aneta Mejzlíková-6.A (Zuzana Hajnová)
2. družstvo: Dagmar Dušková a Ivana Dráždilová-obě 9.A
p.uč.Hajnová
18.6.-20.6. 2004 Medvědí stezka - celostátní kolo - starší žáci I. 6. družstvo: Martin Kourek-7.B a Ladislav Pilc-6.A
p.uč.Hajnová
18.6.-20.6. 2004 Medvědí stezka - celostátní kolo - mladší žákyně II. 20. družstvo: Klára Smolíková-2.B (Tereza Hajnová) p.uč.Hajnová
18.6.-20.6. 2004 Medvědí stezka - celostátní kolo - starší žákyně I. 11. družstvo: Simona Horáková a Nikola Prohásková-obě 6.A
22. družstvo: Markéta Novotná a Veronika Karšulínová-obě 6.B
p.uč.Hajnová
18.6.-20.6. 2004 Medvědí stezka - celostátní kolo - starší žákyně II. 20. družstvo: Dagmar Dušková a Ivana Dráždilová-obě 9.A p.uč.Hajnová
18.6.-20.6. 2004 Medvědí stezka - celostátní kolo - dorostenky 11. družstvo: Aneta Mejzlíková-6.A (Zuzana Hajnová)
p.uč.Hajnová

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace