Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2002/2003
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
17. a 18.12.2002 Olympiáda z německého jazyka 8.A,B 9.A,B p.uč. Marcela Hubačová
15.1.2003 Dějepisná olympiáda 9.A,B p.uč. Vlasta Voslářová
20.1.2003 Olympiáda z českého jazyka 8.A 9.A,B p.uč. Vlasta Voslářová
28.1.2003 Dějepisná olympiáda 8.A,B p.uč. Vlasta Sedláková
3.2.2003 Archimediáda 7.tříd 7.A,B p.uč. Milan Krčmař
4.2.2003 Pythágoriáda 6.roč. 6.A,B,C p.uč. Dagmar Mourycová
12/02 - 02/03 Chemická olympiáda 9.A,B p.uč. Alena Zlámalíková
25.2.2003 Pythágoriáda 7.roč. 7.A,B p.uč. Dagmar Mourycová, p.uč. Milan Krčmař
26.2.2003 Ringo 2.stupeň p.uč. Jitka Hajnová
10.3.2003 Recitační soutěž 1.stupeň p.uč. Bohumila Hanáková
24.3.2003 Matematická olympiáda 6.roč. 6.A,B,C p.uč. Dagmar Mourycová
24.3.2003 Matematická olympiáda 7.roč. 7.A,B p.uč. Dagmar Mourycová
24.3.2003 Matematická olympiáda 8.roč. 8.A,B p.uč. Dagmar Mourycová
březen a duben 2003 Biologická olympiáda kat.D 7.A,B p.uč. Alena Zlámalíková, p.uč. Jitka Hajnová
březen a duben 2003 Biologická olympiáda kat.C 9.A,B p.uč. Alena Zlámalíková, p.uč. Jitka Hajnová
15.4. - 24.4. 2003 Dopravní soutěž cyklistů 6.-9.třídy p.uč. Martina Šturmová, p.uč. Jitka Hajnová, p.uč. Jindřich Hlouš
Okresní kola soutěží 2002/2003
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
25.10.2002 Zvídavý přírodovědec 2. Lenka Nováková-9.B, 5. Michal Bauer-8.B, 6.-7. Alexandra
Trnková-8.A, 8. Zuzana Javůrková-8.A,
ostatní umístění: Jana Augustová, Lada Slézová-obě 7.A,
Nikola Brodinová, Vladimír Karlík-oba 9.B, Monika Filipenská,
Kateřina Francová-obě 9.A, Tereza Smolíková, Martin Kourek-oba 6.B
Jitka Hajnová
3.11.2002 Mc Donald's cup
stolní tenis
5. Jana Augustová-7.A  
18.11.2002 Výtvarná soutěž
na bazénu ZŠ Demlova
1. Dominika Krejcarová, 2. Tereza Šlíglová, 3. Tereza Smejkalová
všechny 3.B
Bohumila Hanáková
3.12.2002 Florbal - starší žáci účast v základním kole chlapci 9.A,B Martina Šturmová
Oblastní kola soutěží 2002/2003
Kdy ? Co ? Kdo ? připravil(a)
28.1. 2003 Soutěž z německého jazyka 14. Klára Dáňová - 9.A p.uč. Marcela Hubačová
28.1. 2003 Zlatá šipka - starší žáci 10. Aleš Kratochvíl - 5.A 17., 18. a 20. Jakub Procházka - 5.A, Michal Kovář - 5.B, Milan Blahut - 5.B  
20.2. 2003 Dějepisná olympiáda 18. Petra Kaňáková - 9.B p.uč. Vlasta Voslářová
7.3. 2003 Chemická olympiáda 12. Zuzana Francová - 9.A p.uč. Alena Zlámalíková
11.3. 2003 Olympiáda českého jazyka I.kat. účast Lenka Jirků - 8.A, Barbora Černá - 9.B p.uč. Vlasta Voslářová
20.3. 2003 Recitační soutěž jednotlivců II.kat. 3. Michal Benda - 4.A p.uč. Bohunka Nevoralová
20.3. 2003 Recitační soutěž jednotlivců IV.kat. 3. Denisa Wieczoreková - 8.A p.uč. Vlasta Voslářová
26.3. 2003 Matematická miniolympiáda 2. Ludmila Kozáková - 5.B 4. Adam Caha - 5.B
úspěšní řešitelé: Patrik Rácz a Daniel Večerník - oba 5.A
p.uč. Marie Prokešová, p.uč. Romana Kovářová
27.3.2003 Basketbal - starší žáci 13. - 15. družstvo: chlapci 9.A,B p.uč. Martina Šturmová
8.4.2003 Florbal - mladší žáci účast v základním kole chlapci 7.A,B p.uč. Martina Šturmová
9.4. 2003 Matematická olympiáda Z -6.,7.,8 8.-12. Vojtěch Sedlák - 7.B 29.-31. Jana Jelínková - 9.B
další řešitelé: Iveta Menšíková a Ondřej Horký - oba 7.A, Daniel Komůrka - 8.A, Jitka Beránková - 8.B a Kateřina Francová - 9.A
p.uč. Dagmar Mourycová, p.uč. Milan Krčmař
16.4.2003 Silák roku - kategorie podle tříd 1. Petr Neckář - 6.A
5. Jan Diviš - 8.B
5. Věra Neckářová - 9.A

9. Jitka Beránková 11. Eva Príborská - obě 8.B
11. Petra Musilová - 9.B
12. Martin Homolka 14. Josef Vondryska - oba 9.B
15. Michal Hájek 17. Jan Kolář - oba 7.B
17. Michal Schligsbier - 6.B
18. Monika Čechová - 6.A 22. Veronika Vlčková - 6.B
p.uč. Martina Šturmová, p.uč. Jitka Hajnová
23.4.2003 Hokejbal proti drogám - 6.-7.třídy 3. - družstvo: Martin Kourek a Oldřich Staněk - 6.B, Ervín Mašek - 7.A, Miloš Tříska, Michal Hájek, Jakub Rojka, Jakub Kolda, Zdeněk Novák a Jan Kolář - všichni 7.B p.uč. Martina Šturmová
24.4.2003 Hokejbal proti drogám - 8.-9.třídy 4. - družstvo: Jan Slavík, Michal Bauer a Lukáš Nikodým - 8.B, Petr Houzar, Roman Hos a Jakub Zigl - 9.A, Josef Vondryska, Vladimír Karlík a Martin Homolka - 9.B p.uč. Martina Šturmová
6.5.2003 Soutěž hlídek mladých zdravotníků 2. - družstvo: Markéta Šindelková a Markéta Špinglová - 6.B, Monika Filipenská - 9.A, Nikola Brodinová, Lenka Nováková a Daniela Tröstlová - 9.B p.uč. Jitka Hajnová
13.5.2003 35. ročník Poháru Českého rozhlasu - mladší žáci 16. družstvo: chlapci 6.A,B,C a 7.A,B p.uč. Martina Šturmová
13.5.2003 35. ročník Poháru Českého rozhlasu - mladší žákyně 17. družstvo: děvčata 6.A,B,C a 7.A,B p.uč. Jitka Hajnová
14.5.2003 Dopravní soutěž mladých cyklistů - I.kategorie 8. - družstvo: Jana Augustová, Andrea Švengrová a Petr Blížkovský - 7.A, Martin Hájek - 7.B p.uč. Jindřich Hlouš, p.uč. Martina Šturmová a p.uč. Jitka Hajnová
14.5.2003 Dopravní soutěž mladých cyklistů - II.kategorie 3. - družstvo: Eva Príborská, Pavlína Seitlová, Jan Diviš a Zbyněk Hlava - 8.B p.uč. Jindřich Hlouš, p.uč. Martina Šturmová a p.uč. Jitka Hajnová
19.5.2003 Vybíjená 4. a 5. tříd 1. - družstvo: Andrea Popová, Michaela Vodová - 4.A, Nikola Kotenová, Andrea Královská - 4.B, Lenka Hanzelová, Simona Horáková, Dana Jelínková, Kamila Pertlíková, Jitka Pokorná, Nikola Prohásková, Aneta Skořepová - 5.A, Simona Bláhová, Lucie Gryčová, Markéta Novotná, Klára Valešová a Miroslava Zejdová - 5.B p.uč. Marie Prokešová
21.5.2003 Krajské kolo: Hokejbal proti drogám - 6.-7.třídy 2. - družstvo: Martin Kourek a Oldřich Staněk - 6.B, Ervín Mašek, Jaroslav Pokorný, Ondřej Horký - 7.A, Miloš Tříska, Michal Hájek, Jakub Rojka, Jakub Kolda, Zdeněk Novák a Jan Kolář - všichni 7.B p.uč. Martina Šturmová
23.5.2003 Regionální čtení: Projekt Občan - 7.třídy 2. - družstvo: Ondřej Horký, Jaroslav Pokorný, Pavel Zejda, Iveta Menšíková, Žaneta Němcová, Marek Šimek, Ondřej Mareš, Pavlína Novotná, Vladislav Valeš, Jana Augustová, Lada Slézová, Andrea Švengrová, Zuzana Procházková a Tomáš Hlávka - 7.A
Vojtěch Sedlák, Hana Petrášová, Martina Munduchová, Marek Blabla, Eva Kvášová, Michal Tvrdík, Miloš Tříska, Aneta Kotenová, Natálie Jarůšková a Jan Kolář - 7.B
p.uč. Vlasta Sedláková
23.5.2003 Vybíjená 4. a 5. tříd 5. - družstvo: Miroslav Pop, Ivoš Koláček, Pavel Vašků - 4.A, Martin Rácz, Jakub Rada - 4.B, Daniel večerník, Marek Tomsa, Patrik Rácz, Kamil Žák - 5.A, Ondřej Mutl, Jiří Suchý, Michal Kovář, Stanislav Worálek a Ondřej Matula - 5.B p.uč. Marie Prokešová
27.5.2003 O pohár Plavecké školy Jihlava 2.- 5.třídy 5. - družstvo: Tereza Hajnová, Procházková Jana - 2.A, Lea Kazatelová, Anna Solarová, Roman Petr - 3.A, Petr Boudný, Jaromír Sedmík, Nikol Homoláčová - 3.B, Ivo Koláček, Jakub Koza - 4.A, Kristýna Vohralíková, Jana Pejšová, Pavlína Dušková, Martin Rácz - 4.B, Daniel Večerník, Ondřej Holub, Lenka Hanzelová - 5.A, Michal Kovář, Markéta Novotná - 5.B  
30.5.2003 Biologická olympiáda - kat.D 2. Lada SLézová -7.A, 22. Andrea Švengrová - 7.A p.uč. Alena Zlámalíková
4.6.2003 Krajské kolo: Vybíjená 4. a 5. tříd 1. - družstvo: Andrea Popová - 4.A, Andrea Královská - 4.B, Nikola Prohásková, Jitka Pokorná, Linda Šutová, Dana Jelínková, Aneta Skořepová, Lenka Hanzelová, Kamila Pertlíková - 5.A a Klára Valešová z 5.B p.uč. Marie Prokešová

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/