Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2001/2002
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
26.9.2001 běh štafet 5.B 6.A 6.B 7.A 7.B 8.A 8.B 9.C p.uč Jitka Hajnová
22.10.2001 Talboll starší dívky 6.-9.třídy p.uč.Jitka Hajnová
31.10.2001 Talboll mladší dívky+chlapci 5.-6. třídy p.uč. Jitka Hajnová
12.11-23.11.2001 Mobilománie pro celou školu p.uč. Jitka Hajnová+Elektro Schuster
28.11-12.12.2001 Pozemní basket 48 žáku 6.-9.tř p.uč. Jitka Hajnová
4.01.2002 Matematická olympiáda 4 žáci 9.třid p.uč. Dagmar Mourycová
9.1.2002 Vybíjená 35 žáků z 6.tříd p.uč.Jitka Hajnová
8-10.1.2002 Olympiáda z němčiny 7. a 9. třídy 23 žáků p.uč. Marcela Hubačová
prosinec 2001 Jak to vidím já Drogy a alkohol p.uč. Jitka Hajnová v 7.B
15.1.2002 Olympiáda v českém jazyce 13 žáků p.uč. Vlasta Voslářová
30.1.2002 Dějepisná olympiáda 30 žáků p.uč. Vlasta Voslářová, Vlasta Sedláková
12.12.2001 Olympiáda v čěštině 16 žáků p.uč. Bohumila Morská
říjen 2001 a únor 2002 Olympiáda z chemie 9.třídy 9 žáků p.uč. Alena Zlámalíková
6.2 19.2 28.2 2002 Biologická olympiáda 7 žáků 8.B p.uč. Alena Zlámalíková
6.3.2002 Smíšený basket 5.,6. třídy 28 žáků p.uč. Jitka Hajnová
4.3.2002 Recitační soutěž 2.-5. tříd 31 žáků p.uč.Bohumila Hanáková
6.2 6.3 13.3 2002 Biologická olympiáda kategorie D 19 žáků 6.-7. třídy p.uč. Alena Zlámalíková
7.3. 2002 Zeměpisná olympiáda 21 žáků 6.-8. třídy p.uč. Nora Řepíková
20.3. 2002 Matematická olympiáda 6. tříd 2 žáci p.uč. Dagmar Mourycová
20.3. 2002 Smíšený basket 20 žáků ze 7. tříd p.uč. Jitka Hajnová
21.3. 2002 Matematická olympiáda 7. tříd 2 žáci p.uč. Nora Řepíková
16.4. 2002 Dopravní soutěž 286 žáků 6.-9. tříd p.uč. Jitka Hajnová, p.uč. Jindřich Hlouš
23.4. 2002 Projekt Občan třídy 7.A, 8.A a 8.B p.uč. Vlasta sedláková a p.uč. Naděžda Finková
Okresní kola soutěží 2001/2002
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
16.10.2001 Chráněná příroda Vysočiny 15. Petra Musilová-8.B, 16-17. Jan Slavík-7.B, 18-20. Libor Paul-6.B, 33-34. Lukáš Beran-6.B, 35. Jana Kubištová-6.B, 36. Kamil Havlíček-8.A Jitka Hajnová
22.10.2001 běh DDM-ZOO-DDM III. kategorie (6.-7.třídy) - 8. Adéla Meszová, 14. Jitka Beránková, 15.Zuzana Auředníková - všechny 7.B, IV. kategorie (8.-9.třídy) - 5. Petr Rychlík, Daniel Rams - oba 9.C, IV. kategorie (8.-9.třídy) - 12. Jana Moravanská a Lenka Cyprisová - obě 9.C Jitka Hajnová a Bohumila Fialová
průběžně Nakresli své oblíbené zvíře Tereza Hajnová 1.A Michaela Vodová 3.A - získaly volné vstupenky -------
11.11.2001 McDonalds cup 2001 Stolní tenis - účast dětí - bez umístění -------
11.12.2001 Florbal - starší žáci 9.- 12. - družstvo Jana Pešková
22.2.2002 Olympiáda německého jazyka kategorie I.A 4.-6. Michael Nechvátal-7.A, 7.-9. Pavlína Seitlová-7.B, kategorie II.A 15.-18. Jana Matláková-9.B Marcela Hubačová
průběžně "Jak to vidím Já" Poděkování za účast v soutěži Ministerstva vnitra Vlasta Sedláková
30.1.2002 Matematické olympiáda kategorie Z-9 16.-17. Roman Komůrka-9.C, další pořadí-Tomáš Mouryc, Jaroslav Urban-oba 9.B a Zdeněk Mareš-9.A Dagmar Mourycová
19.2.2002 Dějepisná olympiáda 9.-10. Klára Dáňová-9.C, 20. Eva Horáčková-8.A Vlasta Sedláková
21.2.2002 Kvízová soutěž "Znáš přírodu" vyhrálo naše družstvo: Teraza Hajnová-1.A, Lukáš Vorálek-1.B, Stanislav Vorálek-4.B, Jana Augustová, Zuzana Procházková, Lada Slézová-všechny ze 6.A a Jan Kolář-6.B Jitka Hajnová
8.3.2002 Chemická olympiáda kategorie-D 11. Jana Matláková-9.B Alena Zlámalíková
11.3.2002 Basketbal - starší žákyně 1. družstvo: Denisa Wieczoreková, Eva Príborská, Alexandra Trnková-všichni 7.A, Kateřina Šmrhová, Daniela Pechová,Lenka Nováková, Gabriela Sedláková-všechny 8.B, Marcela Slavíková, Jana Matláková, Stanislava Nováková-všechny 9.B a Jana Moravanská-9.C Jitka Hajnová
12.3.2002 Olympiáda českého jazyka - I. kategorie 5. Lenka Nováková-8.B a Michaela Dáňová-9.C, 10. Lenka Cyprisová-9.C Vlasta Voslářová, Bohumila Morská
15.3. a 18.3.2002 Basketbal - starší žáci 4. družstvo: Ondřej Auředník-9.A, Josef Novotný, Jan Němec, Ondřej Černo, Jaroslav Urban, Petr Beránek, Jakub Chudoba- všichni 9.B, Martin Nováček, Jiří Kuča, Petr Rychlík, Ladislav Široký a Tomáš Kourek Jana Pešková
20.3.2002 Zeměpisná olympiáda kategorie A - 16. Natálie Jarůšková-6.B, kategorie B - 4. Pavel Soukup-7.A Nora Řepíková
21.3.2002 Recitační soutěž-jednotlivci I.kategorie - 2. Ivo Koláček-3.A, 3.Nikol Homoláčová-2.B, III.kategorie - 3.Denisa Wieczoreková-7.A Bohunka Nevoralová, Bohumila Hanáková a Vlasta Voslářová
26.3.2002 Florbal-mladší žáci 9.-11. družstvo Jana Pešková
9.4.2002 Matematická miniolympiáda 5.tříd 4. Pavlína Kaňáková, úspěšní řešitelé: Monika Čechová a Zuzana Boudová - všechny z 5.A Romana Kovářová
15.4.2002 Malá kopaná - starší žáci 7.-12. družstvo Jana Pešková
18.4.2002 Silák roku 6.třídy - 20. Michal Hájek-6.B, 7.třídy - 2. Jan Diviš a 14. Zbyněk Hlava, 9. Eva Príborská a 12. Jitka Beránková-všichni 7.B, 8.třídy - 7. Martin Homolka a 8. Jan Hladík-oba 8.B, 3. Věra Neckářová-8.A a 10. Petra Musilová-8.B, 9.třídy - 13. Vondryska Josef z 8.B, 7. Lucie Panáčková a 18. Marcela Slavíková-obě 9.B Jitka Hajnová a Jana Pešková
19.4.2002 Biologická olympiáda - kat.C úspěšní řešitelky: Lenka Nováková, Barbora Černá a Jana Jelínková - všechny z 8.B Alena Zlámalíková
24.4.2002 Regionální čtení Projektu občan družstvo 7.tříd: Lenka Komínová, Radka Smrčková, Klára Štolpová, Pavel Mašek, Jaroslav Löw, Miroslav Mitas, David Saoík a Lukáš Kuča
družstvo 8.A: Minuka Filipenská, Radka Filsaková, Klára Dáňová, Simona Kubešová, Eva Horáčková, Lenka Soukupová, Roman Hos, Petr Houzar, Kamil Volenec, Jakub Zigl, Kamil Havlíček, Martina Frošová a Emílie Zalábková
družstvo 8.B: Lenka Nováková, Gabriela Sedláková, Kateřina Šmrhová, Kateřina Schindlerová, Barbora Černá, Jakub Štrouf, Jana Jelínková, Petra Musilová, Nikola Brodinová, Daniela Tröstlová a Veronika Římalová

družstvo 8.B postoupilo do celostátního čtení Projektu občan ve dnech 25.5. a 26.5. 2002 v Praze.
Vlasta Sedláková a Naděžda Finková
30.4.2002 Zvědavý zoolog 2.-3. Jana Augustová a Lada Slézová-obě 6.A, 12.-14. Lenka Nováková-8.Ba Andrea Švengrová-6.A, 19.-25. Jan Kolář-6.B a Michal Bauer a Jan Slavík-oba 7.B 29.-30. Jana Kubištová-6.B Jitka Hajnová
7.5.2002 Dopravní soutěž cyklistů mladší 4. družstvo - Pavel Zejda, Jana Augustová a Žaneta Němcová-všichni 6.A a Marek Blabla-6.B
starší 5. družstvo - Eva Príborská-7.B, Jana Jelínková, Jan Kopecký a Martin Homolka. všichni 8.B
Jindřich Hlouš a Jitka Hajnová
10.-11.5.2002 Zlatý list mladší - 3. družstvo: Tereza Hajnová-1.A, Lada Slézová, Jana Augustová, Andrea Švengrová-všechny 6.A, Jana Kubištová a Jan Kolář-oba 6.B
starší - 7. družstvo: Alexandra Trnková a Denisa Wieczoreková-obě 7.A, Lenka Nováková, Gabriela Sedláková a Lenka Nováková-všechny 8.B
Jitka Hajnová
14.5.2002 Pohár Českého rozhlasu - mladší žáci chlapci 7. družstvo: Lukáš Topinka, Zbyněk Hlava,Jan Diviš, Lukáš Nikodým, Adam Szöcs, Michal Bauer-všichni 7.B a Jan Nechvátal-7.A
děvčata 13. družstvo: Denisa Šeredová-6.A, Petra Vaková, Ivana Žáková, Denisa Procházková, Jana Kubištová-všechny 6.B a Jitka Beránková-7.B
Jitka Hajnová a Jana Pešková
14.5.2002 soutěž Hlídek mladých zdravotníků 3. družstvo: Monika Filipenská-8.A, Nikola Brodinová, Lenka Nováková, Gabriela Sedláková a Daniela Tröstlová-všechny 8.B a Hana Švecová-9.A Jitka Hajnová
22.5.2002 Pohár Českého rozhlasu - starší žáci chlapci 15. družstvo: Tomáš Jemon, Martin Nováček, Petr Rychlík, Jiří Kuča-všichni 9.C, Jakub Chudoba, Petr Beránek a Jaroslav Urban-všichni 9.B a Václav Vácha-8.B
děvčata 12. družstvo: Zuzana Francová, Emílie Zalábková, Lucie Schligsbierová-všechny 8.A, Jana Jelínková, Daniela Tröstlová, Petra Musilová, Lenka Nováková, Nikola Brodinová a Kateřina Šmrhová-všechny 8.B
Jitka Hajnová a Jana Pešková
24.5.2002 Biologická olympiáda - kat.D 6. Pavlína Seitlová-7.B, úspěšné řešitelky Lada Slézová-6.A, Eva Kváčová-6.B a Zuzana Javůrková-7.A Alena Zlámalíková
28.5. a 29.5.2002 O pohár Plavecké školy 2.-9.třídy 5. družstvo: Lea Kazatelová,Jakub Zadina-oba 2.A, Petr Boudný, Tereza Skálová-oba 2.B, Lenka Skuciusová-2.C, Pavel Kos-3.A, Martin Rácz, Kristýna Vohralíková a Jana Pejšová-3.B, Lenka Hanzelová a Daniel Večerník-4.A, Michal Kovář a Markéta Novotná-4.B, Michal Zajíček a Aneta Fantová-5.A, Pavel Beraczka a Renata Andrýsková-5.B, Denisa Šedová a Jaroslav Pokorný-6.A, Jakub Rojka a Hana Petrášová-6.B, Markéta Číhalová a Klára Štolpová-7.A, Jan Diviš a Zbyněk Hlava-7.B, JAn Hladík, Kateřina Šmrhová, Tomáš Císař a Lenka Nováková-8.B, Ivana Marešová a Jana Matláková-9.B, Jiří Kuča a Jakub Žatečka-9.C -------
13.6.2002 Basketbal - mladší žákyně 3. družstvo: Jana Augustová, Jana Kovářová-obě 6.A, Denisa Wieczoreková, Alexandra Trnková, Markéta Číhalová a Klára Štolpová-všechny 7.A, Adéla Meszová, Jitka Beránková, Zuzana Auředníková a Eva Príborská- všechny 7.B Jitka Hajnová
jaro 2002 Požární ochrana očima dětí - výtvarná část "vynikající výkon" Zuzana Dolejší a Petr Šimek - oba 9.B Naděžda Finková
jaro 2002 Projekt Sen o městě snů - výtvarná část 2.kategorie - 2.místo Kristýna Novotná-2.B
3.kategorie - 1.místo Kristýna Vohralíková-3.B
Bohumila Hanáková a Petra Kazatelová
Oblastní kola soutěží 2001/2002
Kdy ? Co ? Kdo ? organizoval(a)
25.3.2002 Basketbal - starší žákyně 3.místo družstvo: Denisa Wieczoreková, Eva Príborská, Alexandra Trnková-všichni 7.A, Kateřina Šmrhová, Daniela Pechová,Lenka Nováková, Gabriela Sedláková-všechny 8.B, Marcela Slavíková, Jana Matláková, Stanislava Nováková-všechny 9.B a Jana Moravanská-9.C Jitka Hajnová
19.4.2002 Recitační soutěž jednotlivců účast: Ivo Koláček-3.A Bohunka Nevoralová
25. a 26.5.2002 Celostátní čtení Projektu občan účast: družstvo 8.B: Lenka Nováková, Gabriela Sedláková, Kateřina Šmrhová, Kateřina Schindlerová, Barbora Černá, Jakub Štrouf, Jana Jelínková, Petra Musilová, Nikola Brodinová, Daniela Tröstlová a Veronika Římalová Vlasta Sedláková a Naděžda Finková

Nahoru ]

Aktuality

Adopce na dálku - průběh

19.02.2019

Během dvou přestávek všechny dobroty zmizely

Cesta do pravěku

19.02.2019

Dějiny nás lákají

Pohár vědy

15.02.2019

1.kolo

Energetika

15.02.2019

Přednáška pro 8.A

Kurz bruslení

12.02.2019

Prvňáčci na ledě

Adopce na dálku

11.02.2019

Již 12.rok

LVK

11.02.2019

Sedmáci na lyžích

Kariérové poradenství

11.02.2019

8. a 9.ročníky

Hrajeme si s angličtinou

05.02.2019

Speak English or miss a turn

Pololetní vysvědčení

04.02.2019

Oslava v kuchyňce

Lyžařský výcvik pátých tříd

04.02.2019

Luka nad Jihlavou a naši páťáci

Návštěva F POINTU

31.01.2019

S divadelním kroužkem

Divadlo pro 2.třídy

31.01.2019

O dvou tovaryších

Čtvrťáci si doplavali pro medaile

31.01.2019

Vody už se nebojíme!

Snílek

30.01.2019

Kulturně-literární kroužek

Olympiáda ČJ - vynikající 4.místo

30.01.2019

Okresní kolo

Neživá příroda

29.01.2019

Poznáváme horniny a nerosty

Vítání občánků 2019

25.01.2019

Naše svědomité šikulky

Olympiáda v anglickém jazyce

25.01.2019

English is easy!

Škola základ života

22.01.2019

Večerní představení
v divadle

Nádobí a náčiní
v kuchyni

22.01.2019

Svět práce a člověk
v 8.třídách

"Tělák", co nás prověřil

22.01.2019

Obratnost a síla

Duklácké peklo

22.01.2019

Tělesná výchova
v posilovně Dukly

První byli prvoci

22.01.2019

Přírodopisné pozorování

Virtuální cestování

22.01.2019

Zeměpis netradičně?

Okresní kolo dějepisné olympiády

18.01.2019

Cesty za poznáním

Master chef v 7.B

18.01.2019

Výroba pokrmu
z výtvarných materiálů

Zvítězíme nad pravopisem?

18.01.2019

Vyjmenovaná slova

Školní kolo zeměpisné olympiády

16.01.2019

Zpráva do aktualit

Návštěva Galerie

16.01.2019

Bon Apetit

Výstava betlémů

09.01.2019

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Jihlavě

Poslední společný den roku 2018

03.01.2019

Předvánoční těšení v 5.A

Odpolední vyučování 9.A a 9.B

03.01.2019

Full English breakfast

5.A získala druhé místo

20.12.2018

Cena za vánoční stromeček

Vánoční koncert

20.12.2018

Poslední ze série

V zákulisí divadla
s hercem panem Zdeňkem Stejskalem

20.12.2018

Prkna, která znamenají svět

Vánoční koncert

19.12.2018

Druhý ze série

Fyzika v papíru

19.12.2018

Učivo 8.ročníku

Předvánoční pečení

19.12.2018

Kroužek vaření

Cena za vánoční panel

19.12.2018

Sladká odměna za práci dětí

Vánoční keramická dílna 5.A

19.12.2018

Tvoříme ve Stříbrných Terasách

Pohádka o stromečku

18.12.2018

2.B hraje divadlo

Vystoupení pro rodiče

18.12.2018

Flétničky a sbor ukazují, co umí

Vánoční koncert

17.12.2018

První ze série

Jak jsme pracovali
s reklamou

17.12.2018

Malý příspěvek
k finanční gramotnosti

Návštěva v Domově Stříbrné Terasy

17.12.2018

Vánoční zpívání

Zima a předvánoční čas

17.12.2018

Vánoční počítání

Domácí mazlíčci

13.12.2018

Setkání se zvířaty ve 2.B

Škola - základ života

13.12.2018

Hlavně neztrácet nadhled a humor!

Exkurze do Prahy

12.12.2018

Pátá B

Zpátky do pohádky

12.12.2018

Akce pro 2.třídy

Ježíškova vnoučata

12.12.2018

Vánoční přání pro seniory

Výtvarná a literární soutěž

10.12.2018

Třetí místo
pro žákyni z 5.A

Seznámení se sv.Mikulášem

10.12.2018

Akce pro 1.třídy

Kuželky

07.12.2018

Mikulášské koulení

Jihlaváci v Praze

07.12.2018

8.A a 8.B na exkurzi

Prvňáčci a hrátky s čerty

06.12.2018

Čerti u nás v tělocvičně

Čertoviny ve 4.A

06.12.2018

Čerti a čertice učí se tradice

Unesené pohádkové bytosti

04.12.2018

Zachráníme je?

Dívčí ladnost

04.12.2018

Tančíme

Půjdem spolu do Betléma

03.12.2018

Druháci v galerii

Zdobení stromečku a panelu

03.12.2018

Mrzli jsme, ale stálo to za to

Školní družina - Robinson

03.12.2018

Zábavné odpoledne

Dočasná paměť RAM

29.11.2018

Informační a komunikační technologie

Učíme se navzájem v 5.A

29.11.2018

Každý umí něco jiného

Snílek

27.11.2018

Kulturně-literární kroužek

Vaření s kuchařem

27.11.2018

Dočkali jsme se

Mikulášká besídka pro prvňáčky

26.11.2018

Pozvánka na akci

Astronomická olympiáda

23.11.2018

Postup do dalšího kola

Grapefruit a hudba

21.11.2018

Náš třídní časopis

Oblastní galerie Vysočiny

20.11.2018

Bon appétit

Karate - co a jak?

19.11.2018

Holčičí TV

Plavecký výcvik 3.tříd

19.11.2018

Ukončení plaveckého výcviku

Reklamní agentura v 7.B

19.11.2018

Tvorba vlastní reklamy
v anglickém jazyce

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 22. 2. 2019
Svátek má / je: Petr
Zítra: Svatopluk

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz