Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 2000/2001
Kdy ? Co ? Žáků Postupují organizoval(a)
4.12.2000 Olympiáda v českém jazyce 30 Komůrka 8.C, Marešová a Kalábová – obě 9.B B.Morská
18.12.2000 Ringo 50 bez postupu J.Hajnová
10.1.2001 Konverzační soutěž v německém jazyce – 2.A 9 Široký 8.C a Benešová 9.B M.Hubačová R.Svobodová
10.1.2001 Konverzační soutěž v německém jazyce – 1.A 6 Francováa Dáňová – obě 7.A M.Hubačová R.Svobodová
12.2000 – 1. 2001 Mladý historik 25 Kochan, Havlíček D. a Benešová – všichni 9.B V.Sedláková
1. – 2.2001 Chemická olympiáda 1 bez postupu A.Zlámalíková
19.2.2001 Florball 30 bez postupu V.Sedláková
14.3.2001 Zeměpisná olympiáda 18 Nikodým, Wieczoreková, Černá – všichni 6.A N.Řepíková
19.3.2001 Recitační soutěž jednotlivců – 1.kat. 11 Hloušková – 3.B, Hartmanová – 3.A Učitelky 1.-5. tříd
19.3.2001 Recitační soutěž jednotlivců – 2.kat. 20 Kalábová – 5.A, Trnka – 5.B Učitelky 1.-5. tříd
2. – 3.2001 Recitační soutěž jednotlivců – 3.kat. 8 Wieczoreková a Jirků – obě 6.A V.Voslářová
2. – 3.2001 Recitační soutěž jednotlivců – 4.kat. 10 Benešová – 9.B B.Morská
22.3.2001 Matematická olympiáda 6.r. 3 Soukup a Komůrka – oba 6.A D.Mourycová
22.3.2001 Matematická olympiáda 8.r. 5 Urban, Mouryc – oba 8.B a Komůrka – 8.C D.Mourycová
2. – 3.2001 Biologická olympiáda – kategorie C 10 Švecová – 8.A, Marešová – 8.B A.Zlámalíková
2. – 3.2001 Biologická olympiáda – kategorie D 11 Nováková – 7.B, Bauer a Seitlová – oba 6.A A.Zlámalíková
2.5.2001 Dopravní soutěž cyklistů – 1.kateg. 25 Komůrka, Szöcz, Priborská a Augustová – 6.třídy J.Hlouš, B.Machovec
2.5.2001 Dopravní soutěž cyklistů – 2.kateg. 10 Kopecký, Procházka, Kaňáková – 7.třídy a Švecová – 8.A J.Hlouš, B.Machovec
Okresní kola soutěží 2000/2001
Kdy ? Co ? Umístění do 10. místa Reprezentovali
21.9.2000 Nejzdatnější prvňáček Nikol Homoláčová a Dominika Krejcarová–obě 1.B , Anna Hrušková–1.A
4.12.2000 Zmizelí sousedé zařazeno do sborníku Zuzana Přibylová a Veronika Klásková – obě z loňské 9.A respektive 9.B
20.12.2000 „Holocaust“-svědomí lidstva ocenění v prvním kole výběru Jan Kalina a Tomáš Digrin–oba z loňské 9.B
29.1.2001 Konverzační soutěž v německém jazyce – 1.A Klára Dáňová a Zuzana Francová–obě 7.A
29.1.2001 Konverzační soutěž v německém jazyce – 2.A 10.–Ladislav Široký–8.C Ivana Benešová–9.B
20.3.2001 Kniha a já 3.–Jana Augustová–5.A
21.3.2001 Zeměpisná olympiáda kat. A Lukáš Nikodým–6.B, Denisa Wieczoreková–6.A
21.3.2001 Zeměpisná olympiáda kat. B 7.–Barbora Černá–7.B
26.3.2001 Recitační soutěž jednotlivců 1.kat. 1.–Adéla Hloušková–3.B
26.3.2001 Recitační soutěž jednotlivců – 2.kat. 1.–Eduard Trnka–5.B, 3.–Ondřej Nechvátal–5.A
26.3.2001 Recitační soutěž jednotlivců – 3.kat. 1.–Denisa Wieczoreková–6.A
27.2.2001 Basketbal starších žáků 7.–12.–družstvo
27.2.2001 Basketbal starších žákyň 4.–6.–družstvo
24.3.2001 Okresní kolo programování 1.–David Havlíček–9.B, 3.–Kamil Havlíček–7.A
25.4.2001 Silák roku chlapci 6.tříd–2.–Jan
Diviš, 10.–Lukáš Topinka–oba 6.B
chlapci 7.tříd–10.–Josef Vondryska–7.B
chlapci 8.tříd
chlapci 9.tříd–4.–Zdeněk Svoboda, Jiří Chmela–9.A
Tomáš Císař–7.B
Miroslav Kružík–8.A, Jan Němec–8.B
25.4.2001 Silák roku dívky 6.tříd–7.–Jitka Beránková–6.B, 8.–Eva Priborská–6.B
dívky 7.tříd–3.–Věra Neckářová–7.A, 9.–Jana Jelínková–7.B
dívky 8.tříd–4.–Lucie Panáčková–8.B, 10.–Eva Majtánová–8.A
dívky 9.tříd–4.–Vendula Srpová–9.A
10.4.2001 Matematická miniolympiáda 5.tříd úspěšní řešitelé Markéta Kalábová a Ondřej Nechvátal–5.A, Tomáš Boudný–5.B
19.4.2001 Muzejní abecedárium IV.díl celoroční volná vstupenka Jana Štěrhová–2.B
27.4.2001 Biologická olympiáda kat.C 9.–Ivana Benešová–9.B Hana Švecová–8.A
11.4.2001 Matematická olympiáda Z6 Daniel Komůrka a Pavel Soukup–oba 6.A
11.4.2001 Matematická olympiáda Z7 Kamil Havlíček–7.A
11.4.2001 Matematická olympiáda Z8 Tomáš Mouryc a Josef Urban–8.B, Roman Komůrka–8.C
15.5.2001 Hlídky mladých zdravotníků 8.–družstvo Lenka Nováková – 7.B, Klára Dáňová, Simona Kubešová a Monika Filipenská–všichni 7.A, Hana Švecová – 8.A
25.5.2001 Biologická olympiáda kat.D 8.–Pavlína Seitlová–6.B, 10.–Lenka Nováková–7.B Michal Bauer–6.B
10.5.2001 Dopravní soutěž cyklistů – I. 2.–družstvo
10.5.2001 Dopravní soutěž cyklistů – II. 3.–družstvo
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–1.třídy 1. a 2.–Petr Boudný–1.B, 3. a 5.–Tomáš Hamr–1.C, 1.–Aneta Tlačbabová–1.A, 2.–Dominika Krejcarová–1.B, 4.–Nikol Homoláčová–1.B
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–2.třídy 1.–David Simbartl–2.A Šimon Průcha–2.B, Ivoš Koláček–2.A, Radim Šuta–2.B
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–3.třídy 4.–Jitka Pokorná–3.A, 5–Michal Kovář–3.B, 9.–Daniel Večerník a Petr Malešák– oba 3.B
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–4.třídy 5. Pavel Beraczka–4.B, Ludmila Kozáková–3.B Markéta Novotná–3.B
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–5.třídy 2. a 4. – Žaneta Němcová–5.A, 7.–Hana Petrášová–5.B, 6.–Tomáš Boudný–5.B, 7.–Jaroslav Pokorný–5.A
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–6.třídy 4.–Zbyněk Hlava–6.B, 5. a 9.–Markéta Číhalová–6.A, 5. a 5.–Klára Štolpová–6.A, 6.–Martin Tříska–6.B
29.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–1. – 6.třídy 6.–štafeta
30.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–7.třídy 3. a 8.–Jan Hladík–7.B, 9.–Roman Hos–7.A, 4.–Kateřina Šmrhová–7.B, 6.–Zuzana Francová–7.A
30.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–8.třídy 4.–Petr Rychlík–8.C, 6. a 7.–Lucie Panáčková a Marcela Slavíková–obě 8.B
30.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–9.třídy 1. a 2.–Petra Hosová a Andrea Balvínová–obě 9.A, 9.–Jiří Chmela–9.A, 10.–Ladislav Haluška–9.B
30.5.2001 Sportovní liga škol v plavání–7.–9.třídy 4.–štafeta
15.5.2001 33.ročník Poháru Českého rozhlasu 9. – družstvo Eva Priborská, Jitka Beránková a Zuzana Auředníková–všichni 6.B, Jana Jelínková a Kateřina Šmrhová–obě 7.B, Jan Diviš, Lukáš Topinka, Michal Bauer a Zbyněk Hlava–všichni 6.B
Oblastní kola soutěží 2000/2001
Kdy ? Kde ? Co ? Umístění do 10.místa
24.4.2001 Třebíč Oblastní kolo v programování 2.–David Havlíček–9.B

Nahoru ]

Aktuality

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 17. 10. 2017
Svátek má / je: Hedvika
Zítra: Lukáš

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace