Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 1999/2000
Kdy ? Co ? Počet účastníků organizoval(a)
8.12.1999 Olympiáda z německého jazyka 6.-7. třída 10 Hubačová, Cejpková
14.12.1999 Olympiáda z německého jazyka 8.-9. třída 5 Hubačová, Cejpková
7.1.2000 Matematická olympiáda 9. tříd 6 Mourycová
10.1.2000 Mladý historik 5 Sedláková
25.1.2000 Olympiáda v českém jazyce 8. ročník 5 Morská, Voslářová
25.1.2000 Olympiáda v českém jazyce 9. ročník 21 Morská, Voslářová
2.2.2000 a 23.2.2000 Chemická olympiáda 3 Zlámalíková
17.2.2000 Zeměpisná olympiáda 24 Kůrková
6.3.2000 Recitační soutěž 1.-5. tříd 31 Šanderová
únor - březen 2000 Recitační soutěž 6.-9. tříd 20 Voslářová, Morská
listopad - březen 2000 Matematická olympiáda 7. tříd 3 Mourycová
únor - duben 2000 Biologická olympiáda - 6. a 7. ročníky. 21 Zlámalíková
říjen - březen 2000 Fyzikální olympiáda 9. tříd 5 Lemberk
11.4.2000 Pythagoriáda 7. tříd 15 Mourycová
17.4.2000 Dopravní soutěž cyklistů - 5. - 6. třídy 23 Hlouš, Machovec
17.4.2000 Dopravní soutěž cyklistů - 7. - 8. třídy 15 Hlouš, Machovec
Okresní kola soutěží 1999/2000 (uvádíme pouze umístění do 10. místa)
Co ? Umístění kdo ?
Muzejní abecedárium
mladší literární
1. 2. 3. místo 1. místo - Monika Čechová - 3.C, 2. místo - Radka Bláhová - 3.C
3. místo - Markéta Špinglová - 3.C
Muzejní abecedárium
mladší výtvarné
1. 2. 3. místo 1. místo - Radka Bláhová - 3.C, Miroslav Mitas - 5.A,
3. místo Adéla Brunová - 5.A
Konverzační soutěž
z německého jazyka
4. - 5. místo I. kategorie - Ladislav Široký - 7.C
Šikulka 2000 9. místo Michal Benda - 1.A
7. místo Milan Blahut - 2.B
Matematická olympiáda Z-9 6. místo Jan Kalina - 9.B
8. - 11. místo Ladislav Kracl - 9.A
Konverzační soutěž
z anglického jazyka
2. místo II.A kategorie - Michaela Poulová - 9.A
Kniha a já 8. a 9. místo Jitka Beránková - 5.B Zuzana Holubová - 5.B
Mladý historik 4. místo Jan Kalina - 9.B
Zeměpisná olympiáda 4. místo B. kategorie - Tomáš Mouryc - 7.B
9. místo C - kategorie - Ladislav Kracl - 9.A
Olympiáda v českém jazyce 7. místo Barbora Divišová - 9.C
8. místo Zuzana Přibylová - 9.A
Recitační soutěž 1. místo II. kategorie - Denisa Wieczoreková - 5.A
1. místo IV. kategorie - Michaela Poulová - 9.A
Fyzikální olympiáda 10. místo E. kategorie - Jan Kalina - 9.B
Matematická miniolympiáda 1. 2. 3. místo 1. místo - Brunová Adéla - 5.A, 2. místo - Michaela Morská - 5.A
3. místo Michal Kozák - 5.B
Matematická olympiáda Z-7 1. - 15. místo Roman Komůrka - 7.C
Dopravní soutěž cyklistů 3. místo I.kategorie - družstvo: Eva Priborská, Lukáš Procházka - 5.B, Jana Jelínková, Jan Kopecký, Veronika Římalová, Josef Vondryska - 6.B
Dopravní soutěž cyklistů 9. místo II.kategorie - družstvo: Hana Švecová - 7.A, Stanislava Nováková, Zdeněk Procházka - 7.B, Lukáš Culka - 8.B
Basketbal - mladší 2.místo družstvo: Martin Majer, Hanuš Kučera - 7.A, Jakub Chudoba, Jan Němec, Jaroslav Urban, Josef Novotný, Ondřej Černo - 7.B, Ladislav Široký, Martin Nováček, Jiří Kuča, Roman Komůrka - 7.C
Basketbal - starší 9.-12. místo družstvo
Koloběžkové závody 1. místo Jan Tetour - 2.B
Sportovní liga škol v plavání
1. - 2. třídy
1. místo
1. místo
David Simbartl - 1.A - 25 m znak
David Simbartl - 1.A - 25 m volný způsob
Sportovní liga škol v plavání
3. - 6. třídy
5. místo družstvo - Pavel Beraczka - 3.B, Lada Bartůšková - 3.A, Renáta Andrýsková - 3.B, Jaroslav Pokorný - 4.A, Tomáš Boudný - 4.B,
Michaela Dubová - 4.A, Klára Štolpová - 5.A, Adéla Pechová - 6.A,
®aneta Němcová - 4.A, Michaela Dubová - 4.A, Zbyněk Hlava - 5.B,
Jan Nechvátal - 5.A, Monika Filipenská - 6.A, Tomáš Císař - 6.B
Sportovní liga škol v plavání
7. - 9. třídy
5. místo družstvo - Marcela Slavíková - 7.B, Lucie Panáčková - 7.B, Daniel Voják - 8.A, Zdeněk Svoboda - 8.A, Petra Hosová - 8.A, Monika Pošvancová - 8.A, Zdeněk Kourek - 9.A, Andrea Balvínová - 8.A, Anna Hřebečková - 9.A, Jan Němec - 7.B, Petr Rychlík - 7.C, Milan Turna - 9.C, Andrea Balvínová - 8.A
Sportovní liga škol v plavání
1. - 9. třídy
5. místo výše uvedení plavci
Pohár rozhlasu - starší žákyně 8. místo družstvo - Miroslava Haikerová - 9.B, Andrea Balvínová, Jana Šimková, Lucie Mašková, Martina Vidláková - 8.A
Pohár rozhlasu - starší žáci 7. místo družstvo - Hynek Duba, Tomáš Marek - 9.B, Jakub Jiskra, Michal Voda, Ladislav Kracl, Zdeněk Kourek, Jan Válek, Radovan Adamec - 9.A
Volejbal - žákyně 5. místo družstvo
Volejbal - žáci 7. místo družstvo
Florbal - mladší žáci umístění mimo první desítku družstvo
Chemická olympiáda umístění mimo první desítku Ladislav Kracl - 9.A
Biologická olympiáda - kat. D umístění mimo první desítku Lenka Nováková - 6.B, Tomáš Mouryc, Ivana Marešová - 7.B
Talentová soutěž v psaní na počítači umístění mimo první desítku Daniel Voják, Jakub Pospíchal - 8.A
Regionální kola soutěží 1999/2000
Co ? Umístění kdo ?
Recitační soutěž - Třebíč 3.místo Denisa Wieczoreková - 5.A
Recitační soutěž - Třebíč 1.místo Michaela Poulová - 9.A
Matematická olympiáda - Z9 - Jihlava 21.-24. místo umístění Ladislav Kracl - 9.A, Jan Kalina - 9.B
Republikové přehlídky 1999/2000
Co ? Umístění kdo ?
Recitační soutěž - Trutnov přehlídka recitátorů Denisa Wieczoreková - 5.A
Recitační soutěž - Trutnov přehlídka recitátorů Michaela Poulová - 9.A

Nahoru ]

Aktuality

9.A na Vánoční výstavě

13.12.2017

Jak se slaví Vánoce
v Evropě?

Vánoce s městskou policií

12.12.2017

Páťáci společně s policisty

Finální tečka projektu

12.12.2017

Hodina matematiky v praxi

Vaření v praxi

08.12.2017

Člověk a svět práce

Čteme Hobita

07.12.2017

Tajemné runy

Mikuláš, Čert, či Anděl?

07.12.2017

Nadílka v 9.B

Děti ze 4.B v divadle

07.12.2017

Peklo s ježibabou

Poznáte nás?

06.12.2017

Městem chodí Mikuláš…

Plavecký výcvik ve třetích třídách

04.12.2017

Jako ryby ve vodě…

Zdobení vánočního stromečku

04.12.2017

Stromek č.43

Školní družina

04.12.2017

Robinson

Čas adventní

01.12.2017

Velké těšení

Jarmark se vydařil

30.11.2017

Výdělek nás potěšil

Návštěva zoo

30.11.2017

Domácí mazlíčci

Okrskový turnaj ve florbale

28.11.2017

Starší žáci

Přípravy na jarmark vrcholí

27.11.2017

Nejen projekt nás zaměstnává

Mikrosvět kolem nás

24.11.2017

V badatelně

Mladý chovatel

22.11.2017

Okresní klání

S Horácem

21.11.2017

Noc divadel 2017

Fyzikální kouzlení

20.11.2017

Pokusy šesťáků

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 13. 12. 2017
Svátek má / je: Lucie
Zítra: Lýdie

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace