Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Školní kola soutěží 1999/2000
Kdy ? Co ? Počet účastníků organizoval(a)
8.12.1999 Olympiáda z německého jazyka 6.-7. třída 10 Hubačová, Cejpková
14.12.1999 Olympiáda z německého jazyka 8.-9. třída 5 Hubačová, Cejpková
7.1.2000 Matematická olympiáda 9. tříd 6 Mourycová
10.1.2000 Mladý historik 5 Sedláková
25.1.2000 Olympiáda v českém jazyce 8. ročník 5 Morská, Voslářová
25.1.2000 Olympiáda v českém jazyce 9. ročník 21 Morská, Voslářová
2.2.2000 a 23.2.2000 Chemická olympiáda 3 Zlámalíková
17.2.2000 Zeměpisná olympiáda 24 Kůrková
6.3.2000 Recitační soutěž 1.-5. tříd 31 Šanderová
únor - březen 2000 Recitační soutěž 6.-9. tříd 20 Voslářová, Morská
listopad - březen 2000 Matematická olympiáda 7. tříd 3 Mourycová
únor - duben 2000 Biologická olympiáda - 6. a 7. ročníky. 21 Zlámalíková
říjen - březen 2000 Fyzikální olympiáda 9. tříd 5 Lemberk
11.4.2000 Pythagoriáda 7. tříd 15 Mourycová
17.4.2000 Dopravní soutěž cyklistů - 5. - 6. třídy 23 Hlouš, Machovec
17.4.2000 Dopravní soutěž cyklistů - 7. - 8. třídy 15 Hlouš, Machovec
Okresní kola soutěží 1999/2000 (uvádíme pouze umístění do 10. místa)
Co ? Umístění kdo ?
Muzejní abecedárium
mladší literární
1. 2. 3. místo 1. místo - Monika Čechová - 3.C, 2. místo - Radka Bláhová - 3.C
3. místo - Markéta Špinglová - 3.C
Muzejní abecedárium
mladší výtvarné
1. 2. 3. místo 1. místo - Radka Bláhová - 3.C, Miroslav Mitas - 5.A,
3. místo Adéla Brunová - 5.A
Konverzační soutěž
z německého jazyka
4. - 5. místo I. kategorie - Ladislav Široký - 7.C
Šikulka 2000 9. místo Michal Benda - 1.A
7. místo Milan Blahut - 2.B
Matematická olympiáda Z-9 6. místo Jan Kalina - 9.B
8. - 11. místo Ladislav Kracl - 9.A
Konverzační soutěž
z anglického jazyka
2. místo II.A kategorie - Michaela Poulová - 9.A
Kniha a já 8. a 9. místo Jitka Beránková - 5.B Zuzana Holubová - 5.B
Mladý historik 4. místo Jan Kalina - 9.B
Zeměpisná olympiáda 4. místo B. kategorie - Tomáš Mouryc - 7.B
9. místo C - kategorie - Ladislav Kracl - 9.A
Olympiáda v českém jazyce 7. místo Barbora Divišová - 9.C
8. místo Zuzana Přibylová - 9.A
Recitační soutěž 1. místo II. kategorie - Denisa Wieczoreková - 5.A
1. místo IV. kategorie - Michaela Poulová - 9.A
Fyzikální olympiáda 10. místo E. kategorie - Jan Kalina - 9.B
Matematická miniolympiáda 1. 2. 3. místo 1. místo - Brunová Adéla - 5.A, 2. místo - Michaela Morská - 5.A
3. místo Michal Kozák - 5.B
Matematická olympiáda Z-7 1. - 15. místo Roman Komůrka - 7.C
Dopravní soutěž cyklistů 3. místo I.kategorie - družstvo: Eva Priborská, Lukáš Procházka - 5.B, Jana Jelínková, Jan Kopecký, Veronika Římalová, Josef Vondryska - 6.B
Dopravní soutěž cyklistů 9. místo II.kategorie - družstvo: Hana Švecová - 7.A, Stanislava Nováková, Zdeněk Procházka - 7.B, Lukáš Culka - 8.B
Basketbal - mladší 2.místo družstvo: Martin Majer, Hanuš Kučera - 7.A, Jakub Chudoba, Jan Němec, Jaroslav Urban, Josef Novotný, Ondřej Černo - 7.B, Ladislav Široký, Martin Nováček, Jiří Kuča, Roman Komůrka - 7.C
Basketbal - starší 9.-12. místo družstvo
Koloběžkové závody 1. místo Jan Tetour - 2.B
Sportovní liga škol v plavání
1. - 2. třídy
1. místo
1. místo
David Simbartl - 1.A - 25 m znak
David Simbartl - 1.A - 25 m volný způsob
Sportovní liga škol v plavání
3. - 6. třídy
5. místo družstvo - Pavel Beraczka - 3.B, Lada Bartůšková - 3.A, Renáta Andrýsková - 3.B, Jaroslav Pokorný - 4.A, Tomáš Boudný - 4.B,
Michaela Dubová - 4.A, Klára Štolpová - 5.A, Adéla Pechová - 6.A,
®aneta Němcová - 4.A, Michaela Dubová - 4.A, Zbyněk Hlava - 5.B,
Jan Nechvátal - 5.A, Monika Filipenská - 6.A, Tomáš Císař - 6.B
Sportovní liga škol v plavání
7. - 9. třídy
5. místo družstvo - Marcela Slavíková - 7.B, Lucie Panáčková - 7.B, Daniel Voják - 8.A, Zdeněk Svoboda - 8.A, Petra Hosová - 8.A, Monika Pošvancová - 8.A, Zdeněk Kourek - 9.A, Andrea Balvínová - 8.A, Anna Hřebečková - 9.A, Jan Němec - 7.B, Petr Rychlík - 7.C, Milan Turna - 9.C, Andrea Balvínová - 8.A
Sportovní liga škol v plavání
1. - 9. třídy
5. místo výše uvedení plavci
Pohár rozhlasu - starší žákyně 8. místo družstvo - Miroslava Haikerová - 9.B, Andrea Balvínová, Jana Šimková, Lucie Mašková, Martina Vidláková - 8.A
Pohár rozhlasu - starší žáci 7. místo družstvo - Hynek Duba, Tomáš Marek - 9.B, Jakub Jiskra, Michal Voda, Ladislav Kracl, Zdeněk Kourek, Jan Válek, Radovan Adamec - 9.A
Volejbal - žákyně 5. místo družstvo
Volejbal - žáci 7. místo družstvo
Florbal - mladší žáci umístění mimo první desítku družstvo
Chemická olympiáda umístění mimo první desítku Ladislav Kracl - 9.A
Biologická olympiáda - kat. D umístění mimo první desítku Lenka Nováková - 6.B, Tomáš Mouryc, Ivana Marešová - 7.B
Talentová soutěž v psaní na počítači umístění mimo první desítku Daniel Voják, Jakub Pospíchal - 8.A
Regionální kola soutěží 1999/2000
Co ? Umístění kdo ?
Recitační soutěž - Třebíč 3.místo Denisa Wieczoreková - 5.A
Recitační soutěž - Třebíč 1.místo Michaela Poulová - 9.A
Matematická olympiáda - Z9 - Jihlava 21.-24. místo umístění Ladislav Kracl - 9.A, Jan Kalina - 9.B
Republikové přehlídky 1999/2000
Co ? Umístění kdo ?
Recitační soutěž - Trutnov přehlídka recitátorů Denisa Wieczoreková - 5.A
Recitační soutěž - Trutnov přehlídka recitátorů Michaela Poulová - 9.A

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 16. 11. 2018
Svátek má / je: Otmar
Zítra: Mahulena

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/