Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Vycházející žáci
2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010
9.A 9.B   9.A 9.B   9.A     9.A 9.B   9.A 9.B   9.A     9.A 9.B   9.A 9.B  
2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004/2005 2003/2004 2002/2003
9.A 9.B   9.A 9.B   9.A 9.B   9.A 9.B   9.A 9.B   9.A 9.B   9.A 9.B  
2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999
9.A 9.B 9.C 9.A 9.B   9.A 9.B 9.C 9.A 9.B 9.C


Třída: 9.A 2016/2017
třídní učitel: Morská Bohumila
Počet celkem: 22 z toho chlapců: 10 dívek: 12

Barák Samuel, Bočková Hana, Gregorová Klára, Hodová Monika, Holubová Tereza, Krpálek Filip, Kružíková Michaela, Man Ondřej, Mifková Karolína, Michalcová Karolína, Mopils Mojmír, Novák Michal, Ošmerová Michaela, Parkan Vojtěch, Procházková Natálie, Svobodová Michaela, Štrejbar Vojtěch, Terbr Jakub, Tesař Sebastián, Václaviková Pavla, Valíková Gabriela, Vichrová Dominika, Žaloudek Marek



Třída: 9.B 2016/2017
třídní učitel: Habrová Pražáková Erika
Počet celkem: 22 z toho chlapců: 8 dívek: 14

Bartoň Jiří, Bauer Michal, Čada Jaroslav, Čermáková Anna, Fejfarová Nikola, Fialová Zuzana, Fílová Šárka, Fuková Karolína, Hrabalová Darina, Janáček Patrik Václav, Klubalová Ester, Kořínková Božena, Kovalíková Anna, Kovářů Markéta, Pech Luboš, Schwammenhöferová Klára, Šlíglová Markéta, Špejtek Filip, Záškodová Klára



Třída: 9.A 2015/2016
třídní učitel: Hiessová Zdeňka
Počet celkem: 20 z toho chlapců: 13 dívek: 7

Augusta David, Bartejsová Michaela, Beran Tomáš, Douda Dominik, Hanzelová Adéla, Hřibková Alexandra, Kotinský Petr, Mareš David, Matějka Stanislav, Mikuda Ivan, Nejedlý Michal, Novotná Jiřina, Procházková Sabina, Samek Rudolf, Skálová Nikola, Smejkal Tomáš, Valenta Dušan, Vondra Matěj, Wiesnerová Zuzana, Zimola Kryštof



Třída: 9.B 2015/2016
třídní učitel: Hubačová Marcela
Počet celkem: 18 z toho chlapců: 10 dívek: 8

Caklová Věra, Hájková Ilona, Hlaváček Petr, Hricková Tereza, Koláčný David, Matulová Nicola, Menšík Tomáš, Němec Filip, Pavelec Marek, Podškubka Karel, Rindoš Matěj, Skakun Danila, Sosorburam Zolboo, Stejskalová Tereza, Šedová Barbora, Šťávová Sára, Tůmová Eliška, Zýka David



Třída: 9.A 2014/2015
třídní učitel: Mourycová Dagmar
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 10 dívek: 13

Batbaatar Naranbaatar, Bauer Lukáš, Derahová Karolína, Dočkalová Petra, Fílová Michaela, Gregor Jan, Haubertová Kateřina, Holcman David, Honsová Barbora, Jakubcová Barbora, Kříž Lukáš, Matoušková Michaela, Němcová Kristina, Pavelec Radek, Pospíchal Petr, Pospíšil Roman, Reitermanová Kristýna, Rodová Marie, Syrovátka Matěj, Šamanová Kristýna, Švec Jan, Trejbalová Simona, Vovčková Kristýna



Třída: 9.A 2013/2014
třídní učitel: Hajnová Jitka
Počet celkem: 16 z toho chlapců: 10 dívek: 6

Blažek Ondřej, Blažíček Jan, Brukner Michal, Březinová Anna, Drnková Tereza, Hála Tomáš, Kašík Daniel, Lavičková Tereza, Luňáček Jakub, Marcin Ondřej, Offenbartl Vít, Rod Tomáš, Šedo Jiří, Talichová Nela, Turečková Linda, Zawadová Lea



Třída: 9.B 2013/2014
třídní učitel: Finková Naďa
Počet celkem: 18 z toho chlapců: 8 dívek: 10

Dočkalová Leona, Doležalová Michaela, Fiedlerová Andrea, Kosičková Kristýna, Kvasnička Tomáš, Macek Zdeněk, Nedělová Ivana, Němeček Vojtěch, Nováček Jakub, Nováková Michaela, Prekopová Natálie, Rozkošný Jan, Ryšánek Robin, Šenkapoulová Sabina, Štěpánek Tomáš, Válalová Veronika, Veselý Karel, Vodičková Iveta



Třída: 9.A 2012/2013
třídní učitel: Morská Bohumila
Počet celkem: 18 z toho chlapců: 9 dívek: 9

Beranová Zdeňka, Friedlová Tamara, Hromádková Sára, Jelínková Martina, Jiskra Jan, Klimešová Tereza, Kořínková Ivana, Němec David, Pejřimovský Jiří, Pokorný Tomáš, Rychlá Rozálie, Římal Ondřej, Skořepa Martin, Smrčková Klára, Šamko Josef, Šlígl Jan, Šlíglová Lucie, Terbr Filip (Hradová Lenka a Kourková Denisa - z 8.A)



Třída: 9.B 2012/2013
třídní učitel: Zlámalíková Alena
Počet celkem: 18 z toho chlapců: 8 dívek: 10

Bartoň Vojtěch, Bohatý Štěpán, Danková Gabriela, Hartmanová Tereza, Havlová Kateřina, Chvátalová Karolína, Janečková Barbora, Kopřiva Vojtěch, Kučera Vojtěch, Nováková Lucie, Prakesch Filip, Sekaninová Hana, Svoboda Filip, Šenkýř Jan, Štefák Ondřej, Vajngátová Nikola, Votavová Ivana, Zwanzgerová Katka (Hlaváčová Nikola z 8.B)



Třída: 9.A 2011/2012
třídní učitel: Hiessová Zdeňka
Počet celkem: 27 z toho chlapců: 13 dívek: 14

Augusta Tomáš, Běloch Radomír, Boučková Petra, Holcman Lukáš, Indra Filip, Jahodová Aneta, Jirků Sára, Karel Martin, Kuglerová Michelle, Mareš Ondřej, Matoušek Martin, Meszová Apolena, Mifková Tereza, Paul Vladimír, Pytlík Marek, Roubalová Vendula, Sedmíková Tereza, Smejkalová Lucie, Smutný Radim, Švantnerová Izabela, Švecová Kateřina, Terber Ondřej, Tříska Jaroslav, Valentová Aneta, Vystrčil František, Zadražilová Zuzana, Žáková Adriana



Třída: 9.A 2010/2011
třídní učitel: Hubačová Marcela
Počet celkem: 14 z toho chlapců: 5 dívek: 9

Badín Ondřej, Doležal Martin, Fedorová Lucie, Flekalová Monika, Koch Filip, Komínová Karolína, Lačná Anna, Marešová Lenka, Mezerová Tereza, Ryšánková Radka, Římal Luboš, Trojanová Nikola, Vajngátová Denisa, Záškoda Aleš



Třída: 9.B 2010/2011
třídní učitel: Mourycová Dagmar
Počet celkem: 20 z toho chlapců: 11 dívek: 9

Blažková Michaela, Bušta Jan, Cakl David, Caska Lukáš, Erdenebalchirhukhalsuvd Tsevegmid, Gilbert David, Hos Martin, Kašík Jiří, Klika Jakub, Klubal Vlastislav, Lazárková Barbora, Nekulová Dominika, Pokorná Nikola, Smolík Ondřej, Smolíková Klára, Stránská Martina, Škerlová Sára, Štolpa Ondřej, Tesáková Kristýna, Vopat Vojtěch



Třída: 9.A 2009/2010
třídní učitel: Hajnová Jitka
Počet celkem: 17 z toho chlapců: 8 dívek: 9

Bělochová Kateřina, Brabencová Michaela, Dušek Ondřej, Dušková Barbora, Havel David, Hobza David, Hotařová Lucie, Chytil Ladislav, Jargalsaikhan Bayasgalan, Ježek Jan, Kovář Jan, Pejšová Iva, Procházková Jana, Pudilová Šárka, Špejtek Pavel, Trnka Tomáš, Turečková Markéta



Třída: 9.B 2009/2010
třídní učitel: Finková Naděžda
Počet celkem: 16 z toho chlapců: 9 dívek: 7

Cvach Dominik, Dočekalová Zuzana, Gazdová Petra, Havel Josef, Koldová tereza, Kopřiva Daniel, Partl Ondřej, Šamková šarlota, Topinková Alena, Tvrdíková Kateřina, Vejvoda Josef, Voda Jan, Vystrčil Jan, Woralek Lukáš, Zemanová Petra, Žaloudek Patrik



Třída: 9.A 2008/2009
třídní učitel: Zlámalíková Alena
Počet celkem: 27 z toho chlapců: 12 dívek: 15

Brožová Denisa, Čiperová Veronika, Havrdová Jitka, Horáček Jiří, Hos Dominik, Hrušková Anna, Jonáš Filip, Kluska Martin, Krčál Jan, Kremláčková Jana, Lazárková Denisa, Lněničková Kateřina, Munduch Zdeněk, Nováková Sabina, Novický Dominik, Petr Roman, Pojerová Tereza, Sekanina Jiří, Skuciusová Lenka, Slavíková Iveta, Smejkalová Kateřina, Šindelářová Eva, Šímová Monika, Švec Martin, Václavek Jan, Völklová Kateřina, Zadina Jakub



Třída: 9.B 2008/2009
třídní učitel: Morská Bohumila
Počet celkem: 27 z toho chlapců: 13 dívek: 14

Boudný Petr, Danko Michael, Dvořák Radek, Heiland Vojtěch, Höfer Jan, Homoláčová Nikol, Hráček Dominik, Hurda Vojtěch, Jileček Jan, Kašparová Bára, Kestlerová Veronika, Kounková Tereza, Krejcarová Dominika, Lukšů Vladimír, Neuwirth David, Novák Jaroslav, Novotná Kristýna, Procházková Alžběta, Procházková Lucie, Roubalová Monika, Sedmík Jaromír, Smejkalová Tereza, Šlíglová Tereza, Václaviková Aneta, Vejvodová Anna, Vodičková Petra, Zadražil David



Třída: 9.A 2007/2008
třídní učitel: Hiessová Zdeňka
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 11 dívek: 12

Bauerová Daniela, Bělochová Adriana, Benda Michal, Bilková Simona, Busta Jan, Dočkal Jakub, Havrda Pavel, Horáková Martina, Jelínková Zdeňka, Koláček Ivo, Kosičková Helena, Krejčová Denisa, Lačný Petr, Pop Miroslav, Popová Andrea, Pospíchal Roman, Rychlík Martin, Smutný Marek, Terberová Petra, Toncsková Kateřina, Trnková Ivana, Vašků Pavel, Vodová Michaela



Třída: 9.B 2007/2008
třídní učitel: Sedláková Vlasta
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 11 dívek: 12

Blablová Michaela, Číhalová Aneta, Dušková Pavlína, Froš Martin, Hájková Veronika, Javůrek Tomáš, Jelínková Iva, Jonáš Patrik, Kotenová Nikola, Královská Andrea, Kryštof Martin, Michalcová Kristýna, Paul Martin, Paulová Gabriela, Pavloková Denisa, Piskura Lukaš, Průcha Šimon, Rácz Martin, Rada Jakub, Rada Jiří, Svátek Michal, Svobodová Sabina, Švehlová Tereza



Třída: 9.A 2006/2007
třídní učitel: Hubačová Marcela
Počet celkem: 25 z toho chlapců: 12 dívek: 13

Blažek Jan, Brožek Vojtěch, Duba Bronislav, Dušek Radek, Gilbertová Veronika, Hanzelová Lenka, Hartmanová Lucie, Havel Michal, Hobzová Denisa, Holub Ondřej, Horáková Simona, Hromádková Karolína, Jelínková Dana, Koch Radek, Mejzlíková Anetta, Pertlíková Kamila, Pilc Ladislav, Pokorná Jitka, Prohásková Nikola, Procházka Jakub, Skořepová Aneta, Střecha Jaroslav, Šutová Linda, Tomsa Marek, Večerník Daniel



Třída: 9.B 2006/2007
třídní učitel: Mourycová Dagmar
Počet celkem: 19 z toho chlapců: 8 dívek: 11

Bláhová Simona, Blahut Milan, Coufalová Tereza, Jonášová Markéta, Karšulínová Veronika, Mutl Ondřej, Novotná Markéta, Okapal Jakub, Paulová Jana, Petr Ondřej, Prokop Martin, Příhodová Diana, Sabo Roman, Slavíková Kamila, Staňková Petra, Valešová Klára, Woralek Stanislav, Zejdová Miroslava



Třída: 9.A 2005/2006
třídní učitel: Finková Naděžda
Počet celkem: 28 z toho chlapců: 13 dívek: 15

Andrýsková Renáta, Bartůšek Zdeněk, Bartůšková Lada, Bláhová Radmila, Brož Ondřej, Čechová Monika, Fantová Aneta, Fink Lubomír, Jelínková Anna, Kavalírová Petra, Komínová Jitka, Konířová Eva, Kučerová Oldřiška, Kunst Jakub, Matulová Věra, Navrátil Ondřej, Neckař Petr, Rudolfová Šárka, Schindlerová Petra, Skucius Tomáš, Šrubař Adam, Štěpnička Martin, Turna Jaromír, Urban Oldřich, Vítková Barbora, Völkl Antonín, Voršiláková Marta, Zajíček Michal



Třída: 9.B 2005/2006
třídní učitel: Hajnová Jitka
Počet celkem: 28 z toho chlapců: 14 dívek: 14

Brychtová Soňa, Došek Martin, Ederová Jana, Francová Kateřina, Heiland Jan, Jelínková Petra, Jirků Zuzana, Klusková Tereza, Kourek Martin, Kovářová Petra, Kremláček Jiří, Mašek Jan, Moravanský Josef, Nevoralová Petra, Okapal Lukáš, Pekárek Radim, Pilcová Hana, Seitl Petr, Schligsbier Michal, Schottnerová Gabriela, Smejkal Jiří, Smolíková Tereza, Smrčka Vojtěch, Staněk Oldřich, Šaroun Jakub, Šindelková Markéta, Špinglová Markéta, Vlčková Veronika



Třída: 9.A 2004/2005
třídní učitel: Zlámalíková Alena
Počet celkem: 25 z toho chlapců: 12 dívek: 13

Augustová Jana, Blížkovský Petr, Dubová Markéta, Dušek Martin, Horký Ondřej, Jonášová Eva, Kovářová Jana, Mareš Ondřej, Mašek Ervín, Med Otakar, Menšíková Iveta, Novotná Pavla, PAvlok Patrik, Pjenčáková Pavlína, Pokorný Jaroslav, Slézová Lada, Smrčková Petra, Svobodová Kamila, Šedová Denisa, Šimek Marek, Švengrová Andrea, Tomek Jaroslav, Valeš Vladislav, Wochnerová Barbora, Zejda Pavel



Třída: 9.B 2004/2005
třídní učitel: Voslářová Vlasta
Počet celkem: 26 z toho chlapců: 13 dívek: 13

Beran Lukáš, Beran Lubomír, Blabla Marek, Brodinová Dita, Brozmanová Barbora, Fischerová Lucie, Hájek Michal, Jarušková Natálie, Kolář Jan, KOlda Jakub, Kotenová Aneta, Kubištová Jana, Kvášová Eva, Munduchová Martina, Navrátilová Zuzana, Paul Libor, Petrášová Hana, Procházková Denisa, Rojka Jakub, Sedlák Vojtěch, Střecha Michal, Tříska Miloš, Tvrdík Michal, Vaková Petra, Vidlák Jan, Žáková Ivona



Třída: 9.A 2003/2004
třídní učitel: Štěpánková Dagmar
Počet celkem: 26 z toho chlapců: 13 dívek: 13

Číhalová Markéta, Dráždilová Ivana, Dušková Dagmar, Dvořáčková Adéla, Fanta Jiří, Javůrková Zuzana, Jirků Lenka, Komínová Lenka, Komůrka Daniel, Kordovský Jakub, Kuča Lukáš, Mašek Pavel, Mitas Miroslav, Nechvátal Jan, Nechvátal Michael, Patzelt Jakub, Polášek Tomáš, Rada Tomáš, Sapík David, Sobotková Monika, Soukup Pavel, Škeříková Kateřina, Štolpová Klára, Trnková Alexandra, Veselá Martina, Wieczoreková Denisa



Třída: 9.B 2003/2004
třídní učitel: Sedláková Vlasta
Počet celkem: 24 z toho chlapců: 16 dívek: 8

Auředníková Zuzana, Bauer Michal, Beránková Jitka, Diviš Jan, Flesar Martin, Hladík Roman, Hlava Zbyněk, Holzbauerová Šárka, Karlík Luboš, Kusák LukášMareš Martin, Mareš Jaroslav, Meszová Adéla, Mutlová Simona, Nedělová Olga, Nikodým Lukáš, Príborská Eva, Procházka Lukáš, Seitlová Pavlína, Slavík Jan, Szöcs Adam, Štoček Martin, Topinka Lukáš, Tříska Martin



Třída: 9.A 2002/2003
třídní učitel: Voslářová Vlasta
Počet celkem: 21 z toho chlapců: 5 dívek: 16

Bínová Markéta, Dáňová Klára, Filipenská Monika, Filsaková Radka, Francová Zuzana, Frošová Martina, Havlíček Kamil, Honsárková Miroslava, Horáčková Eva, Hos Roman, Houzar Petr, Kubešová Simona, Moravcová Iveta, Munduchová Iveta, Neckařová Věra, Pechová Adéla, Schligsbierová Lucie, Soukupová Lenka, Volenec Kamil, Zalábková Emílie, Zigl Jakub



Třída: 9.B 2002/2003
třídní učitel: Finková Naděžda
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 11 dívek: 12

Brodinová Nikola, Brychta Martin, Císař Tomáš, Černá Barbora, Hladík Jan, Homolka Martin, Jelínková Jana, Kaňáková Petra, Karlík Vladimír, Kopecký Jan, Kovář Jiří, Musilová Petra, Nováková Lenka, Římalová Veronika, Sedláková Gabriela, Schindlerová Kateřina, Šmrhová Kateřina, Štrouf Jakub, Tröstlová Daniela, Vácha Václav, Veselá Pavlína, Vondryska Josef, Zamazal Tomáš



Třída: 9.A 2001/2002
třídní učitel: Hubačová Marcela
Počet celkem: 20 z toho chlapců: 12 dívek: 8

Auředník Ondřej, Berka Pavel, Burda Michal, Čechová Martina, Háva Jakub, Honsárková Jana, Kraus Lukáš, Kružík Miroslav, Kučera Hanuš, Magura Dušan, Majer Martin, Majtán Ondřej, Majtánová Eva, Majtánová Veronika, Mareš Zdeněk, Matoušek Jakub, Šamková Erika, Švecová Hana, Tesařová Martina, Vaňková Linda



Třída: 9.B 2001/2002
třídní učitel: Morská Bohumila
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 12 dívek: 11

Beránek Petr, Čech Lukáš, Čermáková Petra, Černo Ondřej, Dolejší Zuzana, Chudoba Jakub, Krčál Zdeněk, Marešová Lucie, Marešová Ivana, Mouryc Tomáš, Němec Jan, Nováková Stanislava, Novotný Josef, Panáčková Lucie, Podhorská Jitka, Procházka Zdeněk, Slavíková Marcela, Smrčková Kateřina, Šimek Petr, Štumarová Martina, Urban Jaroslav, Zadražil Josef, Matláková Jana



Třída: 9.C 2001/2002
třídní učitel: Mourycová Dagmar
Počet celkem: 22 z toho chlapců: 9 dívek: 13

Cyprisová Lenka, Dáňová Michaela, Hávová Petra, Hlavová Zuzana, Jemon Tomáš, Jonášová Eva, Komůrka Roman, Kourek Tomáš, Kristýnková Ivana, Kuča Jiří, Lokvencová Tereza, Moravanská Jana, Nevoralová Eva, Nováček Martin, Rams Daniel, Rychlík Petr, Samková Veronika, Široký Ladislav, Šprynarová Helena, Zinková Eva, Žatečka Jakub, Kraclová Alena



Třída: 9.A 2000/2001
třídní učitel: Zlámalíková Alena
Počet celkem: 25 z toho chlapců: 15 dívek: 10

Balvínová Andrea, Brožek Kamil, Dolejší Miroslav, Dráždil Petr, Hosová Petra, Chmela Jiří, Jelínková Dagmar, Kožich Jan, Leideman Pavel, Mašková Lucie, Mifka Kamil, Němeček Aleš, Panáček Zdeněk, Pavlů Michal, Pospíchal Jakub, Pošvancová Monika, Rychterová Alena, Šimková Jana, Třísková Hana, Urbanová Lenka, Veselý Josef, Vidláková Martina, Voják Daniel, David Zdeněk, Novotný Karel



Třída: 9.B 2000/2001
třídní učitel: Lemberk Petr
Počet celkem: 24 z toho chlapců: 11 dívek: 13

Benešová Ivana, Brabcová Lenka, Culka Lukáš, Filsaková Martina, Haluška Ladislav, Havlíček Lukáš, Havlíček David, Jilečková Nina, Kalábová Kateřina, Kochan Filip, Koudelová Šárka, Marešová Jindřiška, Mazačová Zdeňka, Neckářová Veronika, Nechvátalová Hana, Petřík Richard, Průcha David, Římal Pavel, Srpová Vendula, Šindler Michal, Špindler Jan, Švengrová Tereza, Vondrysková Veronika, Hasoň Tomáš



Třída: 9.A 1999/2000
třídní učitel: Sedláková Vlasta
Počet celkem: 24 z toho chlapců: 11 dívek: 13

Adamec Radovan, Formanová Věra, Hofbauer Dominik, Hřebečková Anna, Jiskra Jakub, Kirchnerová Monika, Kourek Zdeněk, Kracl Ladislav, Kuzdasová Anna, Lacenová Eva, Neuwirth Petr, Poulová Michaela, Přibylová Zuzana, Sádovská Jana, Smrčková Jana, Steinbauer Vladimír, Štěpnička Michal, Třísková Romana, Tvrdík Vladimír, Válek Jan, Voda Michal, Vystrčilová Zuzana, Zinková Michaela, Žiačiková Petra



Třída: 9.B 1999/2000
třídní učitel: Hubačová Marcela
Počet celkem: 21 z toho chlapců: 12 dívek:9

Augusta Jakub, Digrin Tomáš, Duba Hynek, Haikerová Miroslava, Havlíčková Romana, Homolková Hana, Hübelbauer Petr, Kalina Jan, Kameník Zdeněk, Klásková Veronika, Labancová Lucie, Mifková Veronika, Musil Petr, Páralová Jana, Pechová Martina, Šebesta Zdeněk, Zajíček Ladislav, Žatečka Milan, Cypris Jan, Marek Tomáš, Nováková Petra



Třída: 9.C 1999/2000
třídní učitel: Voslářová Vlasta
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 10 dívek: 13

Andrýsková Lucie, Brabcová Jana, Čápová Lenka, Červenka Karel, Čtveráčková Petra, Divišová Barbora, Dzúrik Martin, Fatrdlová Dita, Fejtová Jaroslava, Houzar Jan, Jelínková Jiřina, Jirků Zdeněk, Kalista Robin, Kreuzová Yvetta, Kyselová Lenka, Mašita Petr, Molnárová Denisa, Pomikal Jaroslav, Šlechtová Monika, Tesařová Michaela, Turna Milan, Švec Tomáš, Morský Ondřej



Třída: 9.A 1998/1999
třídní učitel: Krčmař Milan
Počet celkem: 22 z toho chlapců: 14 dívek:8

Beránek Tomáš, Brožek Michal, Císař Daniel, Hanauerová Iva, Höfer Jiří, Hubač Miroslav, Chroustovský Petr, Kalábová Lucie, Líbal Radek, Mazač Ladislav, Miksová Petra, Mourycová Martina, Musilová Jana, Nechvátal Radek, Neuwirthová Ilona, Pavlík Pavel, Stanzelová Petra, Šanderová Martina, Vrbka Miloš, Wendl Michal, Herout Jiří, Svoboda Petr



Třída: 9.B 1998/1999
třídní učitel: Škrabánková Alice
Počet celkem: 18 z toho chlapců: 12 dívek:6

Andrýsek Tomáš, Bartušková Dana, Bouček Václav, Fiala Tomáš, Jelínek Tomáš, Kostka Patrik, Kučera Václav, Machala Zdeněk, Panáčková Anna, Průchová Magdaléna, Sázavská Věra, Štohanzlová Lucie, Šutera Jakub, Trupl Josef, Valová Kateřina, Havelka Dalibor, Dolejší Petr, Litera Jan



Třída: 9.C 1998/1999
třídní učitel: Finková Naděžda
Počet celkem: 23 z toho chlapců: 14 dívek:9

Gattringer Erik, Hawerland Jakub, Hlava Ladislav, Hodačová Jana, Jordánek Jakub, Krejčová Kateřina, Kubeš Martin, Lukšanderl Michal, Mašitová Lucie, Med Luboš, Moravcová Gabriela, Mifka Jan, Němeček Pavel, Nikodým Marek, Slavíková Hana, Součková Veronika, Stránský Jan, Šindelka Václav, Uxa Vojtěch, Vítková Olga, Ziglová Alexandra, Marešová Dagmar, Nožička Vladislav

Nahoru ]

Aktuality

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 19. 11. 2017
Svátek má / je: Alžběta
Zítra: Nikola

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2017 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace