Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Žáci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist

Nezávazná Nabídka zájmových útvarů pro šk. rok 2018/2019:

Typ Jméno / týdně Třída Den od - do kde
Logopedická péče Kazatelová Petra 1.třídy PO  12:00-13:00  1.A 
Zájmová TV Králová Lenka, Hyská Olga 1.-2.třídy ST  15:00-16:00  TV 
Výtvarná výchova Koudelová Jitka 1.-3.třídy ST-L  13:00-14:00  3.B 
Výtvarná výchova Koudelová Jitka 1.-3.třídy ST-S  13:00-14:00  3.B 
Hra na flétnu Kovářová Romana 1.-5.třídy ÚT  12:30-13:30  2.A 
Hra na flétnu Kovářová Romana 1.-5.třídy ÚT  13:40-14:40  2.A 
Keramický kroužek Koudelová Jitka 1.-5.třídy ÚT-L  13:00-15:00  dílny 
Keramický kroužek Koudelová Jitka 1.-5.třídy ÚT-S  13:00-15:00  dílny 
Keramický kroužek Koudelová Jitka 1.-5.třídy ČT-L  13:30-15:30  dílny 
Keramický kroužek Koudelová Jitka 1.-5.třídy ČT-S  13:30-15:30  dílny 
Sborový zpěv Pfeiferová Markéta 1.-5.třídy ÚT  13:00-14:00  2.B 
Zájmová TV - sportovní hry Urbanová Blanka 3.-5.třídy PO  15:00-16:00  TV 
Anglický jazyk Wenigová Hana 4.A ÚT  13:00-14:00  PC 
Anglický jazyk Dubová Kamila 4.B ČT  13:00-14:00  4.B 
Výtvarná výchova Koukalová Monika 5.A ČT  12:40-13:40  5.A 
Anglický jazyk Koukalová Monika 5.A ÚT  12:40-13:40  5.A 
Vaření Palánová Marie 5.-9.třídy ÚT-L  13:40-15:40  kuchyňka 
Kulturně literární seminář Huková Markéta 6.-7.třídy ÚT  14:00-15:00  PC 
Divadelní kroužek Hajnová Jitka 6.-9.třídy ST  13:45-14:45  6.B 
Zájmová TV Málek Petr 6.-9.třídy ST  14:00-15:00  TV 
Cvičení z M Mourycová Dagmar 9.A ÚT  06:45-07:45  9.A 
Cvičení z M Hiessová Zdeňka 9.B PO  06:45-07:45  9.B 

Nabídky, které žáci nevyužili:

Typ Jméno/týdně Třída
Cvičení z ČJ Morská Bohumila 9.A,B
Výtvarná dílna Wenigová Hana 4.třídy
Kulturně literární seminář Huková Markéta 8.-9.třídy
Cvičení z anglického jazyka Vodrážková Lenka 6.-7.třídy
Výtvarný kroužek Finková Naďa 8.-9.třídy
Zájmová TV Málek Petr 6.-9.třídy

Nahoru ]

Aktuality

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 15. 11. 2018
Svátek má / je: Leopold
Zítra: Otmar

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/