Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Pracovníci

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist

Za předcházející roky shromaždily podklady podle kronik a archivních zápisů:
p.Sedláková, p.Hubačová, p.Krpálková a p.Šanderová.
více zde: Přehled všech pracovníků školy od jejího založení

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2017-2018
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Kovářová Romana
1.B - Pfeiferová Markéta
2.A - Šanderová Helena
2.B - Koudelová Jitka
3.A - Wenigová Hana
3.B - Dubová Kamila
4.A - Koukalová Monika
4.B - Kazatelová Petra
5.A - Prokešová Marie, Hana Douchová
5.B - Urbanová Blanka
6.A - Morská Bohumila
6.B - Vodrážková Lenka
7.A - Palánová Marie
7.B - Hiessová Zdeňka
8.A - Mourycová Dagmar
8.B - Frolíková Andrea
9.A - Finková Naděžda
9.B - Hajnová Jitka
Výchovná poradkyně

Kazatelová Petra

Netřídní učitelé

Hubačová Marcela
Huková Markéta
Klierová Jana
Sedláková Vlasta
Zlámalíková Alena

Asistentky pedagoga

Douchová Hana
Kameníková Miroslava
Kubištová Marie

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Hyská Olga
Krupičková Jaroslava
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Marečková Martina - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Kněžínková Anna
Nováčková Jitka
Přibylová Markéta

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2016-2017
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Šanderová Helena
1.B - Koudelová Jitka
2.A - Wenigová Hana
2.B - Dubová Kamila
3.A - Koukalová Monika
3.B - Kazatelová Petra
4.A - Prokešová Marie
4.B - Hanáková Bohumila
5.A - Kovářová Romana
5.B - Urbanová Blanka
6.A - Palánová Marie
6.B - Hiessová Zdeňka
7.A - Mourycová Dagmar
7.B - Frolíková Andrea
8.A - Finková Naděžda
8.B - Hajnová Jitka
9.A - Morská Bohumila
9.B - Pražáková Habrová Erika
Výchovná poradkyně

Kazatelová Petra

Netřídní učitelé

Hubačová Marcela
Klierová Jana
Koudelová Tereza
Sedláková Vlasta
Vodrážková Lenka
Voslářová Vlasta
Zlámalíková Alena

Asistentky pedagoga

Douchová Hana
Ďurčáková Simona
Kameníková Miroslava
Kubištová Marie

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Hyská Olga
Krupičková Jaroslava
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Marečková Martina - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Kněžínková Anna
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2015-2016
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Wenigová Hana
1.B - Dubová Kamila
2.A - Koukalová Monika
2.B - Kazatelová Petra
3.A - Prokešová Marie
3.B - Hanáková Bohumila
4.A - Kovářová Romana
4.B - Urbanová Blanka
5.A - Šanderová Helena
5.B - Koudelová Jitka
6.A - Mourycová Dagmar
6.B - Frolíková Andrea
7.A - Finková Naděžda
7.B - Hajnová Jitka
8.A - Morská Bohumila
8.B - Pražáková Habrová Erika
9.A - Hiessová Zdeňka
9.B - Hubačová Marcela
Výchovná poradkyně

Kazatelová Petra

Netřídní učitelé

Bobková Jana
Marková Lenka
Palánová Marie
Sedláková Vlasta
Voslářová Vlasta
Tůmová Lenka
Zlámalíková Alena

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Hyská Olga
Krupičková Jaroslava
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Marečková Martina - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Kněžínková Anna
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2014-2015
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Koukalová Monika
1.B - Kazatelová Petra
2.A - Prokešová Marie
2.B - Hanáková Bohumila
3.A - Kovářová Romana
3.B - Tomková Petra
4.A - Šanderová Helena
4.B - Koudelová Jitka
5.A - Wenigová Hana
5.B - Dubová Kamila
6.A - Finková Naděžda
6.B - Hajnová Jitka
7.A - Morská Bohumila
7.B - Pražáková Habrová Erika
8.A - Hiessová Zdeňka
8.B - Hubačová Marcela
9.A - Mourycová Dagmar
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Nováková (Marková) Lenka - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Frolíková Andrea
Nováková (Marková) Lenka
Palánová Marie
Sedláková Vlasta
Zlámalíková Alena

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Hyská Olga
Krupičková Jaroslava
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Kněžínková Anna
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2013-2014
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Prokešová Marie
1.B - Hanáková Bohumila
2.A - Kovářová Romana
2.B - Pfeiferová Markéta, Tomková Petra
3.A - Šanderová Helena
3.B - Koudelová Jitka
4.A - Wenigová Hana
4.B - Dubová Kamila
5.A - Koukalová Monika
5.B - Kazatelová Petra
6.A - Morská Bohumila
6.B - Pražáková Habrová Erika
7.A - Hiessová Zdeňka
7.B - Hubačová Marcela
8.A - Mourycová Dagmar
9.A - Hajnová Jitka
9.B - Finková Naděžda
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta, Nováková Lenka - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Frolíková Andrea
Palánová Marie
Sedláková Vlasta
Voslářová Vlasta
Zlámalíková Alena

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Hyská Olga
Paĺová Eva
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2012-2013
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Kovářová Romana
1.B - Pfeiferová Markéta
2.A - Šanderová Helena
2.B - Koudelová Jitka
2.C - Dubová Kamila
3.A - Wenigová Hana
3.B - Sedláková Jana
4.A - Koukalová Monika
4.B - Kazatelová Petra
5.A - Prokešová Marie
5.B - Hanáková Bohumila
6.A - Hiessová Zdeňka
6.B - Hubačová Marcela
7.A - Mourycová Dagmar
8.A - Hajnová Jitka
8.B - Finková Naděžda
9.A - Morská Bohumila
9.B - Zlámalíková Alena
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Habrová Pražáková Erika
Novotný Pavel
Paĺová Eva
Salák Jaroslav
Sedláková Vlasta
Voslářová Vlasta

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Kotenová Aneta
Paĺová Eva
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2011-2012
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Šanderová Helena
1.B - Koudelová Jitka
1.C - Dubová Kamila
2.A - Wenigová Hana
2.B - Sedláková Jana
3.A - Koukalová Monika
3.B - Kazatelová Petra
4.A - Prokešová Marie
4.B - Hanáková Bohumila
5.A - Kovářová Romana
5.B - Hubačová Marcela
6.A - Mourycová Dagmar
7.A - Hajnová Jitka
7.B - Finková Naděžda
8.A - Morská Bohumila
8.B - Zlámalíková Alena
9.A - Hiessová Zdeňka
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Habrová Erika
Paĺová Eva
Sedláková Vlasta
Válek Jan
Voslářová Vlasta

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Kotenová Aneta
Štefánková Jana
Tůmová Eva
Večerníková Marcela

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Čeřovská Jana
Číhalová Dana
Konířová Hana
Zemínová Bohumila

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2010-2011
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Wenigová Hana
1.B - Sedláková Jana
2.A - Koukalová Monika
2.B - Kazatelová Petra
3.A - Prokešová Marie
3.B - Hanáková Bohumila
4.A - Kovářová Romana
4.B - Dubová Kamila
5.A - Šanderová Helena
5.B - Koudelová Jitka
6.A - Hajnová Jitka
6.B - Finková Naděžda
7.A - Morská Bohumila
7.B - Zlámalíková Alena
8.A - Hiessová Zdeňka
9.A - Hubačová Marcela
9.B - Mourycová Dagmar
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Habrová Erika
Kaňkovský Michal
Sedláková Vlasta
Válek Jan
Voslářová Vlasta

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Ficencová Lucie
Homoláčová Olga
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mrkvičková Miluše - hospodářka
Francová Jiřina
Ferencová Pavlína
Čeřovská Jana
Konířová Hana
Kubaštová Jana

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2009-2010
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Koukalová Monika
1.B - Kazatelová Petra
2.A - Prokešová Marie
2.B - Hanáková Bohumila
3.A - Kovářová Romana
3.B - Dubová Kamila
4.A - Šanderová Helena
4.B - Koudelová Jitka
5.A - Wenigová Hana
5.B - Sedláková Jana
6.A - Morská Bohumila
6.B - Zlámalíková Alena
7.A - Morská Bohumila
8.A - Hubačová Marcela
8.B - Mourycová Dagmar
9.A - Hajnová Jitka
9.B - Finková Naděžda
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Kaňkovský Michal
Sedláková Vlasta
Válek Jan
Voslářová Vlasta

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Havlíčková Libuše
Homoláčová Olga
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Přibylová Miloslava - hospodářka
Francová Jiřina
Ferencová Pavlína
Čeřovská Jana
Konířová Hana
Kubaštová Jana

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka (od 01.11.2008)
Bednářová Naďa - kuchařka
Křišťálová Vladislava
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2008-2009
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Prokešová Marie
1.B - Hanáková Bohumila
2.A - Kovářová Romana
2.B - Dubová Kamila
3.A - Šanderová Helena
3.B - Koudelová Jitka
4.A - Wenigová Hana
4.B - Sedláková Jana
5.A - Koukalová Monika
5.B - Kazatelová Petra
6.A - Sedláková Vlasta
7.A - Hubačová Marcela
7.B - Mourycová Dagmar
8.A - Hajnová Jitka
8.B - Finková Naděžda
9.A - Zlámalíková Alena
9.B - Morská Bohumila
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Heřman Lukáš
Hiessová Zdeňka
Krčmař Milan
Voslářová Vlasta

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Přibylová Miloslava - hospodářka
Francová Jiřina
Ferencová Pavlína
Čeřovská Jana
Konířová Hana
Kubaštová Jana

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka (do 31.10.2008)
Macková Miroslava - vedoucí kuchařka (od 01.11.2008)
Bednářová Naďa - kuchařka
Křišťálová Vladislava (od 01.11.2008)
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2007-2008
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Kovářová Romana
1.B - Dubová Kamila
2.A - Šanderová Helena
2.B - Koudelová Jitka
3.A - Wenigová Hana
3.B - Hanáková Bohumila
4.A - Koukalová Monika
4.B - Kazatelová Petra
5.A - Prokešová Marie
6.A - Hubačová Marcela
6.B - Mourycová Dagmar
7.A - Hajnová Jitka
7.B - Finková Naděžda
8.A - Zlámalíková Alena
8.B - Morská Bohumila
9.A - Hiessová Zdeňka
9.B - Sedláková Vlasta
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Heřman Lukáš
Krčmař Milan
Staňková Jana
Voslářová Vlasta

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Přibylová Miloslava - hospodářka
Francová Jiřina
Ferencová Pavlína
Čeřovská Jana
Konířová Hana
Kubaštová Jana

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2006-2007
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Šanderová Helena
1.B - Koudelová Jitka
2.A - Wenigová Hana
2.B - Hanáková Bohumila
3.A - Koukalová Monika
3.B - Kazatelová Petra
4.A - Prokešová Marie
5.A - Kovářová Romana
5.B - Dubová Kamila
6.A - Hajnová Jitka
6.B - Finková Naděžda
7.A - Zlámalíková Alena
7.B - Morská Bohumila
8.A - Hiessová Zdeňka
8.B - Sedláková Vlasta
9.A - Hubačová Marcela
9.B - Mourycová Dagmar
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Pátková Alexandra
Semerádová Jaroslava
Krčmař Milan
Vrzáčková Lucie

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Přibylová Miloslava - hospodářka
Francová Jiřina
Berková Marie
Čeřovská Jana
Kovářů Jaroslava
Zápotočná Dagmar

Školní jídelna

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Nováčková Jitka

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2005-2006
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Wenigová Hana
1.B - Hanáková Bohumila
2.A - Koukalová Monika
2.B - Kazatelová Petra
3.A - Prokešová Marie
3.B - Ježková Drahomíra
4.A - Kovářová Romana
4.B - Dubová Kamila
5.A - Šanderová Helena
5.B - Koudelová Jitka
6.A - Zlámalíková Alena
6.B - Morská Bohumila
7.A - Hiessová Zdeňka
7.B - Sedláková Vlasta
8.A - Hubačová Marcela
8.B - Mourycová Dagmar
9.A - Finková Naděžda
9.B - Hajnová Jitka
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Pátková Alexandra
Semerádová Jaroslava
Vincze Roman
Vrzáčková Lucie

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
PřibylováMiloslava - hospodářka
Berková Marie
Čeřovská Jana
Francová Jiřina
Kremserová Eliška
Smrčková Dagmar
Štefančinová Stanislava
Zápotočná Dagmar

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Nováčková Jitka
Göthová Jaroslava

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2004-2005
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Koukalová Monika
1.B - Kazatelová Petra
2.A - Prokešová Marie
2.B - Ježková Drahomíra
3.A - Kovářová Romana
3.B - Dubová Kamila
4.A - Šanderová Helena
4.B - Koudelová Jitka
5.A - Wenigová Hana
5.B - Hanáková Bohumila
6.A - Hiessová Zdeňka
6.B - Sedláková Vlasta
7.A - Hubačová Marcela
7.B - Mourycová Dagmar
8.A - Finková Naděžda
8.B - Hajnová Jitka
8.C - Morská Bohumila
9.A - Zlámalíková Alena
9.B - Voslářová Vlasta
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Brixi Dagmar
Hlouš Jindřich
Krčmař Milan
Motáčková Hana
Nepraš Vladimír

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Francová Jiřina
Frantálová Jindřiška
Ludvíková Vladimíra
Syrovcová Dana
Štefančinová Stanislava
Zápotočná Dagmar

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Nováčková Jitka
Göthová Jaroslava

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2003-2004
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Prokešová Marie
1.B - Ježková Drahomíra
2.A - Kovářová Romana
2.B - Dubová Kamila
3.A - Šanderová Helena
3.B - Koudelová Jitka
4.A - Wenigová Hana
4.B - Hanáková Bohumila
5.A - Koukalová Monika
5.B - Kazatelová Petra
6.A - Hubačová Marcela
6.B - Mourycová Dagmar
7.A - Hloušková Renata - Finková Naděžda
7.B - Hajnová Jitka
7.C - Morská Bohumila
8.A - Zlámalíková Alena
8.B - Voslářová Vlasta
9.A - Štěpánková Dagmar
8.B - Sedláková Vlasta
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Heřmánková Jaroslava
Hiessová Zdeňka
Hlouš Jindřich
Kratochvílová Zuzana
Krčmař Milan
Teplý Miroslav
Finková Naděžda

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Koudelová Alena
Francová Jiřina
Frantálová Jindřiška
Syrovcová Dana
Štefančinová Stanislava

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Hebelková Andrea
Nováčková Jitka
Göthová Jaroslava

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2002-2003
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Fialová Bohuslava
1.B - Dubová Kamila
2.A - Šanderová Helena
2.B - Koudelová Jitka
3.A - Wenigová Hana
3.B - Hanáková Bohumila
4.A - Nevoralová Bohunka
4.B - Kazatelová Petra
5.A - Kovářová Romana
5.B - Prokešová Marie
6.A - Hloušková Renata
6.B - Hajnová Jitka
6.C - Morská Bohumila
7.A - Zlámalíková Alena
7.B - Krčmař Milan
8.A - Štěpánková Dagmar
8.B - Sedláková Vlasta
9.A - Voslářová Vlasta
9.B - Finková Naděžda
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Hlouš Jindřich
Hubačová Marcela
Mourycová Dagmar
Šána Luděk
Šánová Jana
Šturmová Martina

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Štefánková Jana
Tůmová Eva

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Koudelová Alena
Francová Jiřina
Frantálová Jindřiška
Syrovcová Dana
Štefančinová Stanislava

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Hebelková Andrea
Nováčková Jitka
Göthová Jaroslava

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2001-2002
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Šanderová Helena
1.B - Koudelová Jitka
2.A - Wenigová Hana
2.B - Hanáková Bohumila
2.C - Prokešová Marie
3.A - Nevoralová Bohunka
3.B - Kazatelová Petra
4.A - Krpálková Iveta
4.B - Smrčková Monika
5.A - Kovářová Romana
5.B - Stránská Alice
6.A - Zlámalíková Alena
6.B - Lemberk Petr
7.A - Řepíková Nora
7.B - Sedláková Vlasta
8.A - Voslářová Vlasta
8.B - Finková Naděžda
9.A - Hubačová Marcela
9.B - Morská Bohumila
9.C - Mourycová Dagmar
Výchovné poradkyně

Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Hajnová Jitka
Hlouš Jindřich
Hloušková Renata
Pešková Jana
Svobodová Romana
Štěpánková Dagmar

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Fialová Bohuslava
Štefánková Jana

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Koudelová Alena
Boučková Andrea
Francová Jiřina
Dvořáková Alena
Frantálová Jindřiška

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Hebelková Andrea
Nováčková Jitka
Vovčková Ludmila

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

2000-2001
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Wenigová Hana
1.B - Mgr.Hanáková Bohumila
1.C - Prokešová Marie
2.A - Mgr.Šanderová Helena
2.B - Mgr.Kazatelová Petra
3.A - Mgr.Krpálková Iveta
3.B - Mgr.Smrčková Monika
4.A - Mgr.Kovářová Romana
4.B - Stránská Alicea
5.A - Nevoralová Bohunka
5.B - Mgr.Koudelová Jitka
6.A - Mgr.Nora Řepíková
6.B - Sedláková Vlasta
7.A - Voslářová Vlasta
7.B - Finková Naděžda
8.A - Hubačová Marcela
8.B - Mgr.Morská Bohumila
8.C - Mgr.Mourycová Dagmar
9.A - Mgr.Zlámalíková Alena
9.B - Mgr.Lemberk Petr
Výchovné poradkyně

Mgr.Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Mgr.Hlouš Jindřich
Mgr.Hloušková Renata
Mgr.Machovec Bohumír
Svobodová
Štěpánková Dagmar

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Homoláčová Olga
Fialová Bohuslava
Štefánková Jana

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Koudelová Alena
Rychecká Marie
Šabachová Olga
Frantálová Jindřiška
Rychecký Jaroslav

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Pecinová Dana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Hebelková Andrea
Nováčková Jitka
Vovčková Ludmila

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

1999-2000
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Mgr.Šanderová Helena
1.B - Mgr.Kazatelová Petra
2.A - Mgr.Krpálková Iveta
2.B - Mgr.Smrčková Monika
3.A - Mgr.Kovářová Romana
3.B - Mgr.Číhalová Monika
3.C - Mgr.Hanáková Bohumila
4.A - Nevoralová Bohunka
4.B - Mgr.Koudelová Jitka
5.A - Wenigová Hana
5.B - Prokešová Marie
6.A - Finková Naděžda
6.B - ing.Škrabánková Alice
7.A - Kůrková Eva
7.B - Mgr.Morská Bohumila
7.C - Mgr.Mourycová Dagmar
8.A - Mgr.Zlámalíková Alena
8.B - Mgr.Lemberk Petr
9.A - Sedláková Vlasta
9.B - Hubačová Marcela
9.C - Voslářová Vlasta
Výchovné poradkyně

Mgr.Kazatelová Petra - pro 1.stupeň
Voslářová Vlasta - pro 2.stupeň

Netřídní učitelé

Bc.Cejpková Miroslava
Mgr.Hlouš Jindřich
Mgr.Hloušková Renata
Mgr.Machovec Bohumír
Štěpánková Dagmar

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Bártová Lenka
Homoláčová Olga
Fialová Bohuslava

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Koudelová Alena
Rychecká Marie
Šabachová Olga
Frantálová Jindřiška
Rychecký Jaroslav

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Plotová Jana - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Hebelková Andrea
Nováčková Jitka
Vovčková Ludmila

2017-2018 | 2016-2017 | 2015-2016 | 2014-2015 | 2013-2014 | 2012-2013 | 2011-2012 | 2010-2011 | 2009-2010 | 2008-2009 | 2007-2008 | 2006-2007 | 2005-2006 | 2004-2005 | 2003-2004 | 2002-2003 | 2001-2002 | 2000-2001 | 1999-2000 | 1998-1999

1998-1999
Ředitelství školy

ředitel: Mouryc Petr
zástupce ředitele: Jelínek Aleš

Třídní učitelé
1.A - Mgr.Krpálková Iveta
1.B - Mgr.Smrčková Monika
2.A - Mgr.Kovářová Romana
2.B - Mgr.Kazatelová Petra
2.C - Mgr.Hanáková Bohumila
3.A - Nevoralová Bohunka
3.B - Mgr.Koudelová Jitka
4.A - Wenigová Hana
4.B - Prokešová Marie
5.A - Mgr.Šanderová Helena
5.B - Mgr.Číhalová Monika
6.A - Kůrková Eva
6.B - Mgr.Morská Bohumila
6.C - Mgr.Mourycová Dagmar
7.A - Mgr.Zlámalíková Alena
7.B - Mgr.Lemberk Petr
8.A - Sedláková Vlasta
8.B - Hubačová Marcela
8.C - Voslářová Vlasta
9.A - Krčmař Milan
9.B - ing.Škrabánková Alice
9.C - Finková Naděžda
Netřídní učitelé

Mgr.Hlouš Jindřich
Mgr.Hloušková Renata
Mgr.Kotrbová Daniela
Mgr.Machovec Bohumír

Školní družina

Králová Lenka - vedoucí vychovatelka
Bártová Lenka
Homoláčová Olga
Kalábová Eva
Fialová Bohuslava

Provozní zaměstnanci

Havlíčková Oldřiška - ekonomický zástupce ředitele
Franc Miroslav - správce budovy
Mikešová Zdeňka - hospodářka
Koudelová Alena
Rychecká Marie
Šabachová Olga
Frantálová Jindřiška
Rychecký Jaroslav

Školní družina

Dvořáková Alena - vedoucí školní jídelny
Kubištová Marie - vedoucí kuchařka
Černá Věra - skladnice
Bednářová Naďa - kuchařka
Macková Miroslava - kuchařka
Hebelková Andrea
Nováčková Jitka
Vovčková Ludmila

Nahoru ]

Aktuality

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 22. 9. 2018
Svátek má / je: Darina
Zítra: Berta

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/