Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Povedlo se ...

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Náš indický spolužák John Rok 2019

První dopis - Pátý dopis od Johna

Rok 2018

Druhý dopis - Čtvrtý dopis od Johna

První dopis - Třetí dopis od Johna

Rok 2017

Druhý dopis - Druhý dopis od Johna

První dopis - První dopis od Johna a přání k Vánocům

Rok 2016

Druhý dopis - Změna sponzorovaného žáka

První dopis - Shrnutí druhé poloviny roku 2015 a přání k Vánocům

Rok 2015

Druhý dopis, který jsem tentokrát nechali v angličtině, abychom si ji procvičili - Druhý dopis září 2015

První dopis - Dopis od Reemy a pozdrav od arcibiskupa

Rok 2014

Druhý dopis - tradičně v září

První letošní dopis s přáním úspěšného roku 2014 Reemin dopis

Úspěch letošní Adopce na dálku - 24.2. a 25.2.2014
Třída 6.A byla letos hlavním organizátorem akce Adopce na dálku. Maminky upekly výborné moučníky a děti je o přestávkách prodávaly svým spolužákům. Sladkostí bylo letos opravdu hodně, byly skutečně nádherné a hlavně výborně chutnaly, proto se po nich jen zaprášilo. Podařilo se nám prodat vše a celkem jsme vybrali 7050 Kč. Získané peníze použijeme na sponzorování dalšího studia Reemy v Indii. Všem adoptivním rodičům moc děkujeme.

Rok 2013

Druhý letošní dopis od Reemy jsme dostali v září 2013 spolu s její novou fotografií, kterou jsme umístili na nástěnku na spojovací chodbě Reemin dopis

Přišlo nám přání k novému roku Reemin dopis

Rok 2012

Druhý letošní dopis od Reemy jsme dostali v říjnu 2012 Reemin dopis

Další dopis od Reemy jsme dostali v prvním týdnu ledna 2012 a Reema nám přeje úspěšný rok 2012 Reemin dopis

Rok 2011

Druhý letošní dopis od Reemy jsme dostali v prvním týdnu září 2011 Reemin dopis

Další dopis od Reemy jsme dostali v prvním týdnu ledna 2011 Reemin dopis

Rok 2010

Prosinec 2010 - 7.A třída podědila starost o sponzorování po předešlé třídě p. učitelky Morské.
Každý rok pořádáme jinou akci a snažíme se vybrat 5.000,- Kč na studium indické holčičky Reemy.
Letos jsme se domluvili na prodávání sladkých svačin, které jsme po domluvě upekli s našimi ochotnými maminkami doma. Následovně jsme je prodávali dva dny o všech přestávkách na chodbách školy. Dětem, p.učitelkám a p.učitelům naší školy děkujeme za to, že kupováním sladkých svačin přispívali do našich kasiček, ze kterých jsme následovně sesypali všechny penízky dohromady a sečetli jsme je.
Vyšla z toho krásná suma: 5.650,- Kč

V září 2010 nám Rema poslala kromě dopisu i informaci o školních výsledcích a fotografii.

Mí drazí sponzoři,
posílám Vám své největší pozdravy. Když jsme slavili Velikonoce a měli Svatý týden, velmi jsem se za Vás modlila v rámci mše.
Já i naše rodina Vám přejeme hodně zdraví a síly.
Mí rodiče jsou velmi vděční za Vaši laskavost a šlechetnost.
Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že tento rok jsem postoupila ze sedmé do osmé třídy se známkami C+.
Byla jsem v Somankalli na Asha-kempu, kde jsem se naučila spoustu užitečných věcí a zároveň jsem si velmi užila čas strávený s ostatními dětmi.
Když ve škole sportujeme, tak běhám. Jinak tam mám možnost být se svými kamarády. Dokonce jsem o svátcích některé z nich pozvala k nám domů. Moc jsme si to užili.
Ještě jednou Vás chci přesvědčit o svých modlitbách a poděkovat za Vaši důvěru ve mě.
Reema

V lednu 2010 nás potěšil další dopis, v kterém nám Reema sděluje, že úspěšně ukončila další školní rok. Zaplatili jsme potřebný příspěvek, aby mohla Reema studovat i v dalším roce.

Drazí sponzoři,
musím Vám napsat, že jsem úspěšně prošla zkouškami. Nejraději z předmětů mám hindštinu a angličtinu. Dvě místní školy uspořádaly sportovní utkání, kde jsem bohužel nevyhrála žádnou cenu. Moji kamarádi nějaké vyhráli. Organizátoři byli otec (kněz), sestra Regina a sestra Vandana, kteří také rozdávali ceny pro všechny vítěze.V tělocviku jsme trénovali rychlou chůzi a slíbili nám, že budeme zkoušet i spoustu jiných sportů.Moc jsem si to užila a toto je můj poslední den školy. Moc Vám děkuju za peníze, které posíláte a modlím se za vaše štěstí a zdraví.
Děkuji mnohokrát za dopis, který jste mi poslali.
Reema Pias

Rok 2009

Letos jsme využili toho, že se nám loňský rok podařilo vybrat dostatek peněz a nemuseli jsme tedy oslovovat naše žáky s prosbou o příspěvek. Reema nám opět poslala dopis – tentokrát k Vánocům. Samozřejmě jsme jí odpověděli a přidali pohlednici vánoční Jihlavy.

Drazí a milovaní sponzoři!
Srdečně vás zdravím ve jménu Ježíše. Jak se máte? Máte se blaze? Doufám, že se vám daří dobře s milostí boží. Můj otec je dělník. Několik posledních dnů se necítí dobře. Moje matka je v domácnosti. Můj starší bratr je v 10. třídě. Díky vaší finanční pomoci jsem schopna platit školní poplatky a chodím do školy pravidelně. Nedávno jsem dokončila své zkoušky a nyní přecházím ze 6. do 7. třídy. U nás ve škole jsme slavili Den nezávislosti a Den učitelů, kde jsem soutěžila v tanci. Škola měla také sportovní den, kde jsem běžela závod, vrhala koulí a vyhrála jsem mnoho cen. Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Rohini. Moje oblíbené jídlo je kuře a mé budoucí ambice jsou stát se učitelkou. Doma máme 2 domácí mazlíčky. Psa a kočku. Jsou mi velmi drazí. Byla jsem na čtyřdenním kempu, který organizovala sestra Asha v Somamehalli. Tam jsem si užila s přáteli spoustu legrace. Říkali nám tam o životním prostředí a o tom, jak ho chránit. Jak se blíží Vánoce, chtěla bych vám a vašim rodinám popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok 2010. Chtěla bych na posledních řádkách ještě jednou poděkovat.
Vaše milované dítě
Reema Pias

17. 12. 2008 - celkem bylo vybráno 10 055,- Kč

Všem adoptivním "maminkám a tatínkům" moc děkujeme.

1.12. - 15.12. 2008 výběr peněz mezi žáky a pracovníky školy

2. ročník adopce na dálku v naší škole - chceme vybrat peníze na další školní rok a doufáme, že budeme úspěšní jako loni

listopad 2008

Do Indie jsme odeslali náš dopis pro Reemu a pohlednice Jihlavy

srpen 2008

Do školy přišel dopis od Reemy, obrázek, hodnocení jejích školních výsledků a průvodní dopis z Indie:

březen 2008

Končí školní rok v Indii a začínají dvouměsíční prázdniny. Pokud během této doby nedostane dítě potřebnou částku, nemůže začít chodit v novém školním roce do školy - peníze od nás dorazily včas!

leden 2008

Odeslání potřebné finanční částky na účet Charity Hradec Králové

11. 01. 2008 - "adopční list" L.Reema Pias: 09. 01. 2008 - informace na Žákovském parlamentu

V prosinci 2007 oslovila třída 8.B žáky naší školy s prosbou, zda by byli ochotni se podílet na akci s názvem Adopce na dálku. Chtěli jsme, aby naše škola adoptovala indickou holčičku jménem Reema Pias a pomohla jí alespoň na dálku dosáhnout základního vzdělání. Mezi dětmi proběhla finanční sbírka a podařilo se nám získat dost peněz, abychom mohli malou Reemu podporovat ve vzdělání nejen tento, ale i příští rok. Celkem jsme vybrali 11 400 korun. Na jeden rok školní docházky v Indii potřebuje adoptované dítě 5000 korun. Vybrané peníze jsme složili na účet Sdružení rodičů a odtud převedli potřebnou částku na účet Charity Hradec Králové, která adopci v Indii zprostředkovává. Zbylé peníze zůstanou na účtu Sdružení rodičů a použijeme je v lednu 2009 na sponzorování dalšího školního roku námi adoptované dívky.

Rádi bychom v této akci pokračovali i v příštích letech a přejeme si, aby se Adopce na dálku stala na naší škole tradicí.

Chceme poděkovat všem žákům, jejich rodičům a ostatním účastníkům, kteří nám velmi ochotně a s nadšením pomohli při realizaci našeho plánu, stali se „adoptivními rodiči“ a tím umožnili jedné chudé indické dívce splnění jejího snu.

Budeme Vás samozřejmě informovat o dalších podrobnostech nebo případném kontaktu s adoptovanou dívkou.

07. 01. 2008 - peníze vloženy na účet Sdružení rodičů

5000,- Kč odesláno na účet Diecézní charity - viz položka na transparentním účtu Sdružení rodičů

Zbylé peníze zůstávají na účtu Sdružení rodičů na další rok studia.

21. 12. 2007 - celkem bylo vybráno 11 400,- Kč

Děkujeme všem, kteří přispěli. V lednu 2008 vás budeme informovat o způsobu zaslání peněz a o dalších aktivitách spojených s celou adopcí.

Přes Vánoce budou peníze uschované ve školním trezoru.

10. 12. - 20. 12. 2007 - výběr peněz mezi žáky a pracovníky školy

Z důvodu velké nemocnosti dětí jsme prodloužili výběr peněz z jednoho týdne na téměř dva týdny.

prosinec 2007 - Dopis rodičům: prosinec 2007 - Dopis z Diecézní charity: prosinec 2007 - Bližší vysvětlení: Vážení rodiče a příznivci školy,

žáci naší školy by se rádi podíleli na pomoci jednomu chudému dítěti z Indie – rádi bychom mu zaplatili alespoň jeden rok školní docházky (pokud to půjde, tak i další roky). Zarazilo nás, že věc, která je pro nás samozřejmostí – každodenní návštěva školy, je pro tyto děti nedostižným přáním a někdy i luxusem. Proto se chceme finančně podílet na této akci.

Budeme spolupracovat se sdružením Diecézní charita v Hradci Králové – www.hk.caritas.cz/adopce. Tato organizace zajistí převod peněz a písemný kontakt s dítětem. Dozvíme se, jak se dítě učí, jaké má známky a může nám napsat dopis. My mu samozřejmě odepíšeme. Komunikace probíhá v angličtině.

Spočítali jsme, že kdyby se zúčastnil každý žák naší školy a přispěl částkou 13 korun, získáme tím potřebnou sumu 5000 korun. Víme, že si děti samy ještě peníze nevydělávají, ale třeba by si mohly potřebnou částku zasloužit pomocí doma. Za finanční příspěvek dostane každé dítě „smajlíka“ jako doklad toho, že je po dobu příštího roku adoptivním rodičem indického dítěte.

Vybrané peníze poslouží na nákup učebnic, povinné školní uniformy, dopravu do školy a jídlo pro dítě. Chceme Vás poprosit o pomoc a podporu. Obracíme se nejen na rodiče a současné žáky, ale i na naše bývalé absolventy. Peníze bychom vybírali po domluvě s třídními učitelkami v termínu od 10. – 14. prosince 2007. (z důvodu nemocnosti žáků je termín prodloužen až do 21.12.2007)

Jestliže se nám nepodaří potřebnou částku získat, peníze dětem vrátíme. Pokud se nám podaří vybrat vyšší částku, použijeme ji pro vybrané dítě příští rok. V této době by na peníze dohlížela p. uč. Morská, která zajistí také kontakt s danou organizací a převod peněz na účet Diecézní charity.

Můžete se na ni obracet s případnými dotazy – morska@centrum.cz

Chceme zdůraznit, že tato akce je naprosto dobrovolná a není pro nikoho povinná. Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili všichni ti, kteří cítí potřebu pomoci chudému dítěti.


Mnohokrát Vám děkujeme a doufáme, že se nám s Vaší pomocí a spoluprací podaří zajistit alespoň jeden rok školní docházky indickému chlapci, nebo dívce.

Za organizátory akce - žáci 8.B třídy

Poznámka: Budeme vás samozřejmě informovat o výsledku charitativní sbírky.

Nahoru ]

Aktuality

Pohár vědy 3.kolo

17.04.2019

Finále je na dosah

Mám chytré tělo!

17.04.2019

Vzdělávací program pro žáky 3.-5.tříd

Výtvarný kroužek 5.A nezahálí

16.04.2019

Skvělá práce a zábava

Judo Vysočina v tělocvičně

11.04.2019

Naši žáci ukazují, co umí

Přestávky se sportem

11.04.2019

Když starší učí mladší

McDonald’s Cup

11.04.2019

Okrskové kolo

Zakončení s "rychlou"

11.04.2019

Kurz první pomoci

Jarní úklid přírody

10.04.2019

Čistá Vysočina

Finanční gramotnost v 5.A

08.04.2019

Vyděláváme a utrácíme

Malí včelaři

08.04.2019

Ze života včel

Prohlídka školy

05.04.2019

Před zápisem do prvních tříd

MENO- JMÉNO

05.04.2019

Divadlo "po slovensky"

Matematická soutěž PANGEA

05.04.2019

Výsledky

Ocenění

05.04.2019

Den učitelů

Přírodu máme rádi

03.04.2019

Blíží se Den Země

Den učitelů

29.03.2019

Učíme se navzájem

Project Competition 2019

28.03.2019

Dokonči příběh

Desatero příležitostí

28.03.2019

Fórum mladých

Město, ve kterém žijeme

27.03.2019

Besedy o Jihlavě v muzeu

Není kolibřík jako kolibřík…

27.03.2019

Znáte slova mnohoznačná?

Rozmanitost kulturních projevů

26.03.2019

Vítání jara

Interaktivní výstava
ve Žďáru nad Sázavou

26.03.2019

Jak se žilo v klášteře
v době renesance

Silák roku

25.03.2019

Pátek 22.3.2019

Leonardo da Vinci v 5.A

25.03.2019

Projekt o životě a díle

Hudební výchova netradičně

22.03.2019

Žáci sami nacvičují písně

Poprvé v učebně PC

20.03.2019

2.B procvičuje učivo

Žijí kolem nás i s námi

15.03.2019

Pavouci

Náš žák vítězem okresního i krajského kola olympiády
v anglickém jazyce

14.03.2019

Gratulujeme vítězi!

Pohár vědy

12.03.2019

2.kolo

Návštěva knihovny

11.03.2019

Pasování prvňáčků na čtenáře

Rytmus rock and rollu „rozparádil“ obecenstvo

28.02.2019

Šesťáci v divadle

Školní kolo recitační soutěže

26.02.2019

Máme rádi poezii

MasterChef 5.A

25.02.2019

Sloh nemusí být nuda

Adopce na dálku - průběh

19.02.2019

Během dvou přestávek všechny dobroty zmizely

Cesta do pravěku

19.02.2019

Dějiny nás lákají

Pohár vědy

15.02.2019

1.kolo

Energetika

15.02.2019

Přednáška pro 8.A

Kurz bruslení

12.02.2019

Prvňáčci na ledě

Adopce na dálku

11.02.2019

Již 12.rok

LVK

11.02.2019

Sedmáci na lyžích

Kariérové poradenství

11.02.2019

8. a 9.ročníky

Hrajeme si s angličtinou

05.02.2019

Speak English or miss a turn

Pololetní vysvědčení

04.02.2019

Oslava v kuchyňce

Lyžařský výcvik pátých tříd

04.02.2019

Luka nad Jihlavou a naši páťáci

Návštěva F POINTU

31.01.2019

S divadelním kroužkem

Divadlo pro 2.třídy

31.01.2019

O dvou tovaryších

Čtvrťáci si doplavali pro medaile

31.01.2019

Vody už se nebojíme!

Snílek

30.01.2019

Kulturně-literární kroužek

Olympiáda ČJ - vynikající 4.místo

30.01.2019

Okresní kolo

Neživá příroda

29.01.2019

Poznáváme horniny a nerosty

Vítání občánků 2019

25.01.2019

Naše svědomité šikulky

Olympiáda v anglickém jazyce

25.01.2019

English is easy!

Škola základ života

22.01.2019

Večerní představení
v divadle

Nádobí a náčiní
v kuchyni

22.01.2019

Svět práce a člověk
v 8.třídách

"Tělák", co nás prověřil

22.01.2019

Obratnost a síla

Duklácké peklo

22.01.2019

Tělesná výchova
v posilovně Dukly

První byli prvoci

22.01.2019

Přírodopisné pozorování

Virtuální cestování

22.01.2019

Zeměpis netradičně?

Okresní kolo dějepisné olympiády

18.01.2019

Cesty za poznáním

Master chef v 7.B

18.01.2019

Výroba pokrmu
z výtvarných materiálů

Zvítězíme nad pravopisem?

18.01.2019

Vyjmenovaná slova

Školní kolo zeměpisné olympiády

16.01.2019

Zpráva do aktualit

Návštěva Galerie

16.01.2019

Bon Apetit

Výstava betlémů

09.01.2019

Kostel Nanebevzetí Panny Marie v Jihlavě

Poslední společný den roku 2018

03.01.2019

Předvánoční těšení v 5.A

Odpolední vyučování 9.A a 9.B

03.01.2019

Full English breakfast

5.A získala druhé místo

20.12.2018

Cena za vánoční stromeček

Vánoční koncert

20.12.2018

Poslední ze série

V zákulisí divadla
s hercem panem Zdeňkem Stejskalem

20.12.2018

Prkna, která znamenají svět

Vánoční koncert

19.12.2018

Druhý ze série

Fyzika v papíru

19.12.2018

Učivo 8.ročníku

Předvánoční pečení

19.12.2018

Kroužek vaření

Cena za vánoční panel

19.12.2018

Sladká odměna za práci dětí

Vánoční keramická dílna 5.A

19.12.2018

Tvoříme ve Stříbrných Terasách

Pohádka o stromečku

18.12.2018

2.B hraje divadlo

Vystoupení pro rodiče

18.12.2018

Flétničky a sbor ukazují, co umí

Vánoční koncert

17.12.2018

První ze série

Jak jsme pracovali
s reklamou

17.12.2018

Malý příspěvek
k finanční gramotnosti

Návštěva v Domově Stříbrné Terasy

17.12.2018

Vánoční zpívání

Zima a předvánoční čas

17.12.2018

Vánoční počítání

Domácí mazlíčci

13.12.2018

Setkání se zvířaty ve 2.B

Škola - základ života

13.12.2018

Hlavně neztrácet nadhled a humor!

Exkurze do Prahy

12.12.2018

Pátá B

Zpátky do pohádky

12.12.2018

Akce pro 2.třídy

Ježíškova vnoučata

12.12.2018

Vánoční přání pro seniory

Výtvarná a literární soutěž

10.12.2018

Třetí místo
pro žákyni z 5.A

Seznámení se sv.Mikulášem

10.12.2018

Akce pro 1.třídy

Kuželky

07.12.2018

Mikulášské koulení

Jihlaváci v Praze

07.12.2018

8.A a 8.B na exkurzi

Prvňáčci a hrátky s čerty

06.12.2018

Čerti u nás v tělocvičně

Čertoviny ve 4.A

06.12.2018

Čerti a čertice učí se tradice

Unesené pohádkové bytosti

04.12.2018

Zachráníme je?

Dívčí ladnost

04.12.2018

Tančíme

Půjdem spolu do Betléma

03.12.2018

Druháci v galerii

Zdobení stromečku a panelu

03.12.2018

Mrzli jsme, ale stálo to za to

Školní družina - Robinson

03.12.2018

Zábavné odpoledne

Dočasná paměť RAM

29.11.2018

Informační a komunikační technologie

Učíme se navzájem v 5.A

29.11.2018

Každý umí něco jiného

Snílek

27.11.2018

Kulturně-literární kroužek

Vaření s kuchařem

27.11.2018

Dočkali jsme se

Mikulášká besídka pro prvňáčky

26.11.2018

Pozvánka na akci

Astronomická olympiáda

23.11.2018

Postup do dalšího kola

Grapefruit a hudba

21.11.2018

Náš třídní časopis

Oblastní galerie Vysočiny

20.11.2018

Bon appétit

Karate - co a jak?

19.11.2018

Holčičí TV

Plavecký výcvik 3.tříd

19.11.2018

Ukončení plaveckého výcviku

Reklamní agentura v 7.B

19.11.2018

Tvorba vlastní reklamy
v anglickém jazyce

Přírodovědcem v muzeu i ve škole

13.11.2018

Týden vědy

Bobřík informatiky

12.11.2018

Národní kola soutěže

Tělesná výchova trochu jinak

12.11.2018

Kuželky a soutěžení

Rozum i Štěstí navštívili 4.A

12.11.2018

Hrajeme divadlo

Vaření s kuchařem

08.11.2018

Velké hlasování

Mladý chovatel

07.11.2018

Příprava na soutěž

Toulky jihlavskou minulostí

07.11.2018

Tentokrát v kostele sv.Ignáce

Učení v přírodě

07.11.2018

Orientace v krajině

Horácké divadlo

06.11.2018

Muzikál O Perníčkovi

Logická olympiáda

06.11.2018

Postup do krajského kola

Strašidelný pátek

05.11.2018

Projekt Halloween v 5.A

Hurá pečeme

05.11.2018

Není nad praktickou zkušenost

Překvapení v divadelním kroužku

02.11.2018

Herec HDJ ve škole

Dívčí tělocvik v 6.třídách

31.10.2018

Ringo a tallboll

Elektřina žádná nuda!

31.10.2018

Šílení vědátoři z 5.A

Projektový den ve 4.A

31.10.2018

Jsme hrdí na to, že jsme Češi

Bombastická oslava

26.10.2018

5.B v retro oblečení

Cvičný požární poplach

26.10.2018

Spořádaná evakuace školy

Jak se dělá divadlo

26.10.2018

Komentovaná prohlídka Horáckého divadla

Výlov rybníku Velký Tisý

26.10.2018

Exkurze 4.B a 5.B

Všechno nejlepší, republiko!

25.10.2018

Výročí vzniku republiky

100 let republiky ve 2.B

24.10.2018

Povídáme si o naší zemi

Prvňáčci v Zoo

23.10.2018

Zoo v krabici II.

Povrch? Co to je?

22.10.2018

Umíme zmapovat povrch?

Bezpečnost

17.10.2018

Fyzika v praxi

Malí „kouzelníci“

16.10.2018

Fyzika v šestých třídách

První společné divadlo

16.10.2018

Splašené nůžky

Minifotbal - starší žáci

11.10.2018

Okrskové kolo

Potraviny a bezpečnost v ČASP

11.10.2018

Skvělá skupinová práce

Demokratické volby

11.10.2018

Výchova k občanství

Podzimní příroda

08.10.2018

Pomáháme myslivcům

Moje vysněná škola

04.10.2018

Výchova k občanství v 6.A

Pátrání ve VkO

04.10.2018

Historie naší školy

Prvňáčci už znají šest písmen

03.10.2018

Poznáte je?

Zdeněk Šplíchal v galerii

02.10.2018

Výtvarná dílna 5.A ve směru abstrakce

Jaké to je zpívat v pop-rockovém sboru?

01.10.2018

Hudební projekt Fusion Lite

Matematika v parku

24.09.2018

Finanční gramotnost v praxi

Evropský týden mobility

19.09.2018

Jak se jezdí na vozíčku?

Adopce na dálku

14.09.2018

Dopis od Johnyho

V 1.B hrajeme divadlo

12.09.2018

O veliké řepě

Pohádková škola

02.09.2018

Prvňáčci již ve škole

Elektronická žákovská

31.08.2018

Rozvrhy tříd a přístupy pro nové žáky

První školní den

27.08.2018

Organizační informace

Dnes má svátek

Dnes je: 20. 4. 2019
Svátek má / je: Marcela
Zítra: Alexandra

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz