Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Logo

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace - Fotografie ze školy

Navigace: Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace  »  Povedlo se ...

Zřizovatel
E-podatelna

Pro podání žádostí, zasílání dokumentů a dotazů použijte:

Elektronickou podatelnu

Datová schránka

ID 2p949b3

Telefon

kancelář - 567 570 271

Žákovská knížka
ZŠ T.G.M
Vstup do školního
Základní škola T. G. Masaryka Jihlava - Moodle Office 365
 
Počítadlo přístupů
TOPlist TOPlist
Naše indická spolužák John Rok 2018

První dopis - Třetí dopis od Johna

Rok 2017

Druhý dopis - Druhý dopis od Johna

První dopis - První dopis od Johna a přání k Vánocům

Rok 2016

Druhý dopis - Změna sponzorovaného žáka

První dopis - Shrnutí druhé poloviny roku 2015 a přání k Vánocům

Rok 2015

Druhý dopis, který jsem tentokrát nechali v angličtině, abychom si ji procvičili - Druhý dopis září 2015

První dopis - Dopis od Reemy a pozdrav od arcibiskupa

Rok 2014

Druhý dopis - tradičně v září

První letošní dopis s přáním úspěšného roku 2014 Reemin dopis

Úspěch letošní Adopce na dálku - 24.2. a 25.2.2014
Třída 6.A byla letos hlavním organizátorem akce Adopce na dálku. Maminky upekly výborné moučníky a děti je o přestávkách prodávaly svým spolužákům. Sladkostí bylo letos opravdu hodně, byly skutečně nádherné a hlavně výborně chutnaly, proto se po nich jen zaprášilo. Podařilo se nám prodat vše a celkem jsme vybrali 7050 Kč. Získané peníze použijeme na sponzorování dalšího studia Reemy v Indii. Všem adoptivním rodičům moc děkujeme.

Rok 2013

Druhý letošní dopis od Reemy jsme dostali v září 2013 spolu s její novou fotografií, kterou jsme umístili na nástěnku na spojovací chodbě Reemin dopis

Přišlo nám přání k novému roku Reemin dopis

Rok 2012

Druhý letošní dopis od Reemy jsme dostali v říjnu 2012 Reemin dopis

Další dopis od Reemy jsme dostali v prvním týdnu ledna 2012 a Reema nám přeje úspěšný rok 2012 Reemin dopis

Rok 2011

Druhý letošní dopis od Reemy jsme dostali v prvním týdnu září 2011 Reemin dopis

Další dopis od Reemy jsme dostali v prvním týdnu ledna 2011 Reemin dopis

Rok 2010

Prosinec 2010 - 7.A třída podědila starost o sponzorování po předešlé třídě p. učitelky Morské.
Každý rok pořádáme jinou akci a snažíme se vybrat 5.000,- Kč na studium indické holčičky Reemy.
Letos jsme se domluvili na prodávání sladkých svačin, které jsme po domluvě upekli s našimi ochotnými maminkami doma. Následovně jsme je prodávali dva dny o všech přestávkách na chodbách školy. Dětem, p.učitelkám a p.učitelům naší školy děkujeme za to, že kupováním sladkých svačin přispívali do našich kasiček, ze kterých jsme následovně sesypali všechny penízky dohromady a sečetli jsme je.
Vyšla z toho krásná suma: 5.650,- Kč

V září 2010 nám Rema poslala kromě dopisu i informaci o školních výsledcích a fotografii.

Mí drazí sponzoři,
posílám Vám své největší pozdravy. Když jsme slavili Velikonoce a měli Svatý týden, velmi jsem se za Vás modlila v rámci mše.
Já i naše rodina Vám přejeme hodně zdraví a síly.
Mí rodiče jsou velmi vděční za Vaši laskavost a šlechetnost.
Jsem ráda, že Vám mohu napsat, že tento rok jsem postoupila ze sedmé do osmé třídy se známkami C+.
Byla jsem v Somankalli na Asha-kempu, kde jsem se naučila spoustu užitečných věcí a zároveň jsem si velmi užila čas strávený s ostatními dětmi.
Když ve škole sportujeme, tak běhám. Jinak tam mám možnost být se svými kamarády. Dokonce jsem o svátcích některé z nich pozvala k nám domů. Moc jsme si to užili.
Ještě jednou Vás chci přesvědčit o svých modlitbách a poděkovat za Vaši důvěru ve mě.
Reema

V lednu 2010 nás potěšil další dopis, v kterém nám Reema sděluje, že úspěšně ukončila další školní rok. Zaplatili jsme potřebný příspěvek, aby mohla Reema studovat i v dalším roce.

Drazí sponzoři,
musím Vám napsat, že jsem úspěšně prošla zkouškami. Nejraději z předmětů mám hindštinu a angličtinu. Dvě místní školy uspořádaly sportovní utkání, kde jsem bohužel nevyhrála žádnou cenu. Moji kamarádi nějaké vyhráli. Organizátoři byli otec (kněz), sestra Regina a sestra Vandana, kteří také rozdávali ceny pro všechny vítěze.V tělocviku jsme trénovali rychlou chůzi a slíbili nám, že budeme zkoušet i spoustu jiných sportů.Moc jsem si to užila a toto je můj poslední den školy. Moc Vám děkuju za peníze, které posíláte a modlím se za vaše štěstí a zdraví.
Děkuji mnohokrát za dopis, který jste mi poslali.
Reema Pias

Rok 2009

Letos jsme využili toho, že se nám loňský rok podařilo vybrat dostatek peněz a nemuseli jsme tedy oslovovat naše žáky s prosbou o příspěvek. Reema nám opět poslala dopis – tentokrát k Vánocům. Samozřejmě jsme jí odpověděli a přidali pohlednici vánoční Jihlavy.

Drazí a milovaní sponzoři!
Srdečně vás zdravím ve jménu Ježíše. Jak se máte? Máte se blaze? Doufám, že se vám daří dobře s milostí boží. Můj otec je dělník. Několik posledních dnů se necítí dobře. Moje matka je v domácnosti. Můj starší bratr je v 10. třídě. Díky vaší finanční pomoci jsem schopna platit školní poplatky a chodím do školy pravidelně. Nedávno jsem dokončila své zkoušky a nyní přecházím ze 6. do 7. třídy. U nás ve škole jsme slavili Den nezávislosti a Den učitelů, kde jsem soutěžila v tanci. Škola měla také sportovní den, kde jsem běžela závod, vrhala koulí a vyhrála jsem mnoho cen. Moje nejlepší kamarádka se jmenuje Rohini. Moje oblíbené jídlo je kuře a mé budoucí ambice jsou stát se učitelkou. Doma máme 2 domácí mazlíčky. Psa a kočku. Jsou mi velmi drazí. Byla jsem na čtyřdenním kempu, který organizovala sestra Asha v Somamehalli. Tam jsem si užila s přáteli spoustu legrace. Říkali nám tam o životním prostředí a o tom, jak ho chránit. Jak se blíží Vánoce, chtěla bych vám a vašim rodinám popřát veselé Vánoce a šťastný nový rok 2010. Chtěla bych na posledních řádkách ještě jednou poděkovat.
Vaše milované dítě
Reema Pias

17. 12. 2008 - celkem bylo vybráno 10 055,- Kč

Všem adoptivním "maminkám a tatínkům" moc děkujeme.

1.12. - 15.12. 2008 výběr peněz mezi žáky a pracovníky školy

2. ročník adopce na dálku v naší škole - chceme vybrat peníze na další školní rok a doufáme, že budeme úspěšní jako loni

listopad 2008

Do Indie jsme odeslali náš dopis pro Reemu a pohlednice Jihlavy

srpen 2008

Do školy přišel dopis od Reemy, obrázek, hodnocení jejích školních výsledků a průvodní dopis z Indie:

březen 2008

Končí školní rok v Indii a začínají dvouměsíční prázdniny. Pokud během této doby nedostane dítě potřebnou částku, nemůže začít chodit v novém školním roce do školy - peníze od nás dorazily včas!

leden 2008

Odeslání potřebné finanční částky na účet Charity Hradec Králové

11. 01. 2008 - "adopční list" L.Reema Pias: 09. 01. 2008 - informace na Žákovském parlamentu

V prosinci 2007 oslovila třída 8.B žáky naší školy s prosbou, zda by byli ochotni se podílet na akci s názvem Adopce na dálku. Chtěli jsme, aby naše škola adoptovala indickou holčičku jménem Reema Pias a pomohla jí alespoň na dálku dosáhnout základního vzdělání. Mezi dětmi proběhla finanční sbírka a podařilo se nám získat dost peněz, abychom mohli malou Reemu podporovat ve vzdělání nejen tento, ale i příští rok. Celkem jsme vybrali 11 400 korun. Na jeden rok školní docházky v Indii potřebuje adoptované dítě 5000 korun. Vybrané peníze jsme složili na účet Sdružení rodičů a odtud převedli potřebnou částku na účet Charity Hradec Králové, která adopci v Indii zprostředkovává. Zbylé peníze zůstanou na účtu Sdružení rodičů a použijeme je v lednu 2009 na sponzorování dalšího školního roku námi adoptované dívky.

Rádi bychom v této akci pokračovali i v příštích letech a přejeme si, aby se Adopce na dálku stala na naší škole tradicí.

Chceme poděkovat všem žákům, jejich rodičům a ostatním účastníkům, kteří nám velmi ochotně a s nadšením pomohli při realizaci našeho plánu, stali se „adoptivními rodiči“ a tím umožnili jedné chudé indické dívce splnění jejího snu.

Budeme Vás samozřejmě informovat o dalších podrobnostech nebo případném kontaktu s adoptovanou dívkou.

07. 01. 2008 - peníze vloženy na účet Sdružení rodičů

5000,- Kč odesláno na účet Diecézní charity - viz položka na transparentním účtu Sdružení rodičů

Zbylé peníze zůstávají na účtu Sdružení rodičů na další rok studia.

21. 12. 2007 - celkem bylo vybráno 11 400,- Kč

Děkujeme všem, kteří přispěli. V lednu 2008 vás budeme informovat o způsobu zaslání peněz a o dalších aktivitách spojených s celou adopcí.

Přes Vánoce budou peníze uschované ve školním trezoru.

10. 12. - 20. 12. 2007 - výběr peněz mezi žáky a pracovníky školy

Z důvodu velké nemocnosti dětí jsme prodloužili výběr peněz z jednoho týdne na téměř dva týdny.

prosinec 2007 - Dopis rodičům: prosinec 2007 - Dopis z Diecézní charity: prosinec 2007 - Bližší vysvětlení: Vážení rodiče a příznivci školy,

žáci naší školy by se rádi podíleli na pomoci jednomu chudému dítěti z Indie – rádi bychom mu zaplatili alespoň jeden rok školní docházky (pokud to půjde, tak i další roky). Zarazilo nás, že věc, která je pro nás samozřejmostí – každodenní návštěva školy, je pro tyto děti nedostižným přáním a někdy i luxusem. Proto se chceme finančně podílet na této akci.

Budeme spolupracovat se sdružením Diecézní charita v Hradci Králové – www.hk.caritas.cz/adopce. Tato organizace zajistí převod peněz a písemný kontakt s dítětem. Dozvíme se, jak se dítě učí, jaké má známky a může nám napsat dopis. My mu samozřejmě odepíšeme. Komunikace probíhá v angličtině.

Spočítali jsme, že kdyby se zúčastnil každý žák naší školy a přispěl částkou 13 korun, získáme tím potřebnou sumu 5000 korun. Víme, že si děti samy ještě peníze nevydělávají, ale třeba by si mohly potřebnou částku zasloužit pomocí doma. Za finanční příspěvek dostane každé dítě „smajlíka“ jako doklad toho, že je po dobu příštího roku adoptivním rodičem indického dítěte.

Vybrané peníze poslouží na nákup učebnic, povinné školní uniformy, dopravu do školy a jídlo pro dítě. Chceme Vás poprosit o pomoc a podporu. Obracíme se nejen na rodiče a současné žáky, ale i na naše bývalé absolventy. Peníze bychom vybírali po domluvě s třídními učitelkami v termínu od 10. – 14. prosince 2007. (z důvodu nemocnosti žáků je termín prodloužen až do 21.12.2007)

Jestliže se nám nepodaří potřebnou částku získat, peníze dětem vrátíme. Pokud se nám podaří vybrat vyšší částku, použijeme ji pro vybrané dítě příští rok. V této době by na peníze dohlížela p. uč. Morská, která zajistí také kontakt s danou organizací a převod peněz na účet Diecézní charity.

Můžete se na ni obracet s případnými dotazy – morska@centrum.cz

Chceme zdůraznit, že tato akce je naprosto dobrovolná a není pro nikoho povinná. Byli bychom rádi, kdyby se zúčastnili všichni ti, kteří cítí potřebu pomoci chudému dítěti.


Mnohokrát Vám děkujeme a doufáme, že se nám s Vaší pomocí a spoluprací podaří zajistit alespoň jeden rok školní docházky indickému chlapci, nebo dívce.

Za organizátory akce - žáci 8.B třídy

Poznámka: Budeme vás samozřejmě informovat o výsledku charitativní sbírky.

Nahoru ]

Aktuality

T-Mobile olympijský běh

21.06.2018

2.ročník

Centrum Botanicus

21.06.2018

4.B a 5.A na výletě

Třeťáci na výletě

20.06.2018

Je libo čokoládu?

Víkendový pobyt v Mrákotíně

19.06.2018

Školní družina - Mrákotín 2018

Grapefruit č.3

19.06.2018

Náš třídní časopis

Nezapomínáme ani na tatínky

15.06.2018

Den otců

Výlet 9.B

15.06.2018

Jak bylo na zámku?

Prvňáčci na výletě

15.06.2018

Jsou z nás malí farmáři

Brno jinak

14.06.2018

Výlet 7.A

Fyzika

13.06.2018

Závěrečné práce

Výlet 4.A třídy

13.06.2018

Aktivity v areálu Březová

Devět skal

12.06.2018

Výlet 8.B

Česko čte dětem

11.06.2018

Projektové vyučování

Výlet do lanového centra Beruška

11.06.2018

Spolupráce MŠ Mašinka a 4.A

Den dětí

11.06.2018

Ve školní družině

Ohlédnutí za MDD

04.06.2018

4.B a 5.A v lese

Třeťáci v divadle

04.06.2018

Maxipes Fík

Mezinárodní den dětí

04.06.2018

Slavíme s kamarády ze školky

Den dětí pro prvňáčky

01.06.2018

Prvňáčci slaví svátek

Školní družina

01.06.2018

Robinson

Výměnná burza knih

31.05.2018

Akce měla úspěch!

Změna způsobu platby obědů

30.05.2018

A zvýšení ceny obědů

Podivné království

30.05.2018

7.A pro družinu

Dny prevence

29.05.2018

Akce pro 3.třídy

Koncert pro rodiče

24.05.2018

Malí flétnisté

Obraz Doriana Graye

23.05.2018

Divadelní představení

Zakončení projektu

23.05.2018

Světlá nad Sázavou

Teifoc

18.05.2018

Stavíme ze stavebnice

Atletika - Pohár rozhlasu

17.05.2018

Počasí nepřálo...

Máme rádi zvířata

17.05.2018

Projektové vyučování

Zpívá celá škola

16.05.2018

Pěvecká soutěž 1.stupně

Návrat z finále

16.05.2018

Mezinárodní soutěž Pangea

Elektronická žákovská

15.05.2018

Dočasné problémy

Podivné království

15.05.2018

Akce 7.A pro družinu

Okresní kolo ve vybíjené

15.05.2018

3.místo pro naši školu

Den matek

11.05.2018

Maminkám k svátku

Anthropos a ...

09.05.2018

Technické muzeum v Brně

Zábavné odpoledne

04.05.2018

Akce žáků pro žáky

Projektový den 8.B

03.05.2018

Ekocentrum a čistička

Do lesa s lesníkem

02.05.2018

Páťáci v lese

Úprava www stránek

02.05.2018

Rozvrhy, suplování, plán akcí

Čarodějný den

27.04.2018

Lektvary

Grapefruit č.2

27.04.2018

Náš třídní časopis

In the kitchen

26.04.2018

Angličtina v praxi

8.A stavěla domky

25.04.2018

Stavebnice Teifoc

Prohlídka Horáckého divadla

25.04.2018

První herecké zkušenosti

Den Země

24.04.2018

Téma: Čistá voda

Výtvarná soutěž

24.04.2018

Úspěch výtvarného kroužku 4.A třídy

Čisto okolo nás

19.04.2018

Již podesáté

PISA 2018

18.04.2018

Mezinárodní šetření

Jarní Vídeň

16.04.2018

Sedmáci v hlavním městě Rakouska

Krajská policie

13.04.2018

Detektivní práce

Vesmír

09.04.2018

Obloha pod stanem

Báseň na rozloučenou

09.04.2018

Život je změna

Zmrzlináři z 5.A

06.04.2018

Příprava poháru na rozloučenou

Kurz bruslení

06.04.2018

Prvňáci umí bruslit!

Vida! Už tomu rozumíme!

04.04.2018

Exkurze ve VIDA! science centru v Brně

O siláka roku

03.04.2018

Příprava se vyplatila

Žáci v roli učitele

03.04.2018

Výměna rolí

Jarní těšení ve 4.A třídě

28.03.2018

Velikonoce a jarní tvoření

Výtvarný kroužek 4.A třídy

28.03.2018

Tvoříme ze špalků

Ohlasy třeťáků na kurz bruslení

26.03.2018

Rozloučili jsme se se zimáčkem

Školní kolo recitační soutěže

20.03.2018

Naši žáci opět příjemně překvapili

Motivace ke čtení

19.03.2018

Co číst?

Čtenářské dílny v 5.A

16.03.2018

Postřehy dětí při čtení

Bruslení – 5.B

12.03.2018

Celý kurz

Naměříme tabulkové hodnoty?

12.03.2018

Fyzika v šestých třídách

Vzhůru ke hvězdám

06.03.2018

Vesmír nás láká

Grapefruit

05.03.2018

Náš třídní časopis

Lyžák za námi

23.02.2018

Lyžují všichni

Pasování na čtenáře

22.02.2018

Prvňáčci na návštěvě u Kniháčka

Zdravé zoubky

21.02.2018

Prvňáčci se učí pečovat o zuby

Karneval v 1.B

21.02.2018

Učíme se v maskách

Srdce láskou darované

15.02.2018

Možnost hlasování

Horácké divadlo

15.02.2018

Maxipes Fík v akci se 4.A

Adopce na dálku

13.02.2018

Opět úspěšná!

Modelování v 1.A

08.02.2018

Zvířátka z plastelíny

Nebojte, nekoušu!

08.02.2018

Besedy s vodícím psem

Další dopis od adoptovaného Johnyho

07.02.2018

Akce 12.2.2018

Adopce na dálku

02.02.2018

Již 11.rok

We enjoy ENGLISH!

01.02.2018

Školní kolo Olympiády
v anglickém jazyce

Tělesná výchova trochu jinak

01.02.2018

Páťáci na ledové ploše

Vítání občánků

30.01.2018

Naše šikulky

Třeťáci se pasovali na vládce zimy

29.01.2018

Zima ještě nekončí…

Plavecký výcvik

24.01.2018

Čtvrťáci na bazénu

Zimní radovánky

22.01.2018

Necvičíme jenom
v tělocvičně

LVK 19.2.-23.2.2018 Šacberk

15.01.2018

Základní informace

Toulky jihlavskou minulostí a 4.B

12.01.2018

Povídání o svátku Tři králů

Toulky jihlavskou minulostí

10.01.2018

Putování tří králů

Poslední dny roku 2017

03.01.2018

Bavíme se a pomáháme

Provoz školní družiny

22.12.2017

Od 8.ledna 2018

Informace KHS Jihlava pro školy a školská zařízení

20.12.2017

Výskyt příušnic

Vánoční pečení v 5.A

20.12.2017

Cukroví se povedlo

Vánoční vystoupení

19.12.2017

Zpívání vánočních písní
na chodbě školy

Netradiční koledy

18.12.2017

Předvánoční hudební výchova

9.A na Vánoční výstavě

13.12.2017

Jak se slaví Vánoce
v Evropě?

Vánoce s městskou policií

12.12.2017

Páťáci společně s policisty

Finální tečka projektu

12.12.2017

Hodina matematiky v praxi

Vaření v praxi

08.12.2017

Člověk a svět práce

Čteme Hobita

07.12.2017

Tajemné runy

Mikuláš, Čert, či Anděl?

07.12.2017

Nadílka v 9.B

Děti ze 4.B v divadle

07.12.2017

Peklo s ježibabou

Poznáte nás?

06.12.2017

Městem chodí Mikuláš…

Plavecký výcvik ve třetích třídách

04.12.2017

Jako ryby ve vodě…

Zdobení vánočního stromečku

04.12.2017

Stromek č.43

Školní družina

04.12.2017

Robinson

Čas adventní

01.12.2017

Velké těšení

Jarmark se vydařil

30.11.2017

Výdělek nás potěšil

Návštěva zoo

30.11.2017

Domácí mazlíčci

Okrskový turnaj ve florbale

28.11.2017

Starší žáci

Přípravy na jarmark vrcholí

27.11.2017

Nejen projekt nás zaměstnává

Mikrosvět kolem nás

24.11.2017

V badatelně

Mladý chovatel

22.11.2017

Okresní klání

S Horácem

21.11.2017

Noc divadel 2017

Fyzikální kouzlení

20.11.2017

Pokusy šesťáků

Poznávání

16.11.2017

Soutěž Mladý chovatel

Jak se dělá divadlo

15.11.2017

3.A na exkurzi v Horáckém divadle

Výsledky voleb do školské rady

13.11.2017

Pro páté volební období

Poznáš písničku?

13.11.2017

Hodina hudební výchovy a komiks

6.A a 6.B na kuželkách

09.11.2017

Motivační hodina

Projekt finanční gramotnosti pokračuje

09.11.2017

Návštěva z vedení České spořitelny

Bádání na gymnáziu

08.11.2017

Pokusy z optiky

Školská rada - volby

06.11.2017

Období let 2018-2022

Sdružení rodičů - výbor

02.11.2017

Volba předsedy a další

Páťáci na výlovu

02.11.2017

Rybník Dvořiště a tuny ryb

7.A třídí odpad

01.11.2017

Exkurze ve sběrném dvoře

Halloween

01.11.2017

Projektové vyučování

Pojďte se bát!

31.10.2017

Halloween v kroužku AJ

S radostí a perfektní přípravou na výuku

31.10.2017

Super učitelé v 5.A

Darujeme Srdcem

31.10.2017

"Naději" pro radost

Country tance

30.10.2017

První stupeň v pohybu

Červená karkulka

30.10.2017

Dramatizace pohádky v 1.A

Splašené nůžky

25.10.2017

Skvělé pobavení v divadle

Běh srdcem pro "Naději"

25.10.2017

Světový den běhu

Pozvání na SPŠS

23.10.2017

„Devítky“ na „Stavebce“

Halloween v mateřské školce

23.10.2017

Spolupráce s Mašinkou pokračuje

Finanční gramotnost

18.10.2017

Začínáme s projektem

Příšerky nejen kolem nás

16.10.2017

Stačí tak málo a bavíme se

V Ráji jako v ráji

13.10.2017

Projekt
72 hodin pro přírodu

Textaři ze 4.B

11.10.2017

Netradiční hodina hudební výchovy

Zoo v krabici II.

10.10.2017

Prvňáci v zoo

Opičí se opice?

06.10.2017

Výukový program v centru PodpoVRCH

Týmová práce

02.10.2017

Učíme se spolupracovat

Divadlo

02.10.2017

Letos poprvé v HDJ

Už jsme tři týdny školáky

21.09.2017

Jak se daří prvňákům

Ředitelské volno

19.09.2017

Pátek 29.září 2017

Září a my básníme

18.09.2017

Škola v básni

Školní družina-organizace

11.09.2017

Umístění oddělení v budově

Školní družina

08.09.2017

Dočasný přesun do hlavní budovy školy

Elektronická žákovská knížka

06.09.2017

Odstraněné potíže

Pohádková škola

03.09.2017

Prvňáčci ve škole o den dříve

Rozvrhy hodin

31.08.2017

A začátek školního roku

Adopce na dálku

30.08.2017

Druhý letošní dopis

Dnes má svátek

Dnes je: 24. 6. 2018
Svátek má / je: Jan
Zítra: Ivan

Svačinky
http://svacinky.lapek.cz
Svačinky
https://www.cerstvasvaca.cz/

© 1999 - 2018 | Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace | Škola pro život - Základní škola T. G. Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace

Administrace